Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristýna | ŽENA s.r.o.
Kristýna | ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 2. 2019
Líbí se mi

Známe výherkyně! Která z vás si v Brně užije muzikál Tři mušketýři?

Kristýna | ŽENA s.r.o.
Kristýna | ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 2. 2019
Líbí se mi
Známe výherkyně! Která z vás si v Brně užije muzikál Tři mušketýři?

Známe výherkyně! Která z vás si v Brně užije muzikál Tři mušketýři?

Ve dnech od 1. 3. do 6. 3. jste soutěžily o 2x 2 vstupenky na muzikál Tři mušketýři do Brna. Představení se koná 8. 3., a my už známe vítězky této soutěže!

Výherkyněmi se stávají:

Evulineek

gabi68

Moc gratulujeme a přejeme krásný zážitek! 

 

A vy, které jste v soutěži neuspěly, nemusíte zoufat. Lístky jsou stále k zakoupení. Více informací najdete tady

 

Legenda mezi muzikály

Tři mušketýři jsou legendárním historickým muzikálem s hudbou Michala Davida, na který se můžete těšit v březnu 2019 v brněnském Bobycentru. Hvězdné obsazení muzikálu najdete zde.  

O čem je muzikál Tři mušketýři?

Velkolepý romantický příběh o přátelství, lásce, ale také o intrikách a nenávisti se odehrává v první polovině 17. století, kdy vládl Francii Ludvík XIII. Ten se však více než o stát zajímal o organizování plesů, honů a jiných světských radovánek. Vládu nad státem držel v té době pevně ve svách rukou kardinál Richelieu – člověk vzdělaný, inteligentní, zrozený pro politické machinace.

Ve snaze zkompromitovat královnu Annu povolá Richelieu falešným dopisem anglického lorda – vévodu z Buckinghamu do Paříže. Zde má být překvapen v náručí Anny a ta má být usvědčena z vlastizrady. Lordovi Buckinghamovi se díky důmyslnému přestrojení podaří navštívit královnu. Jako zástavu lásky mu Anna předá přívěsky, které dostala od svého manžela Ludvíka. Rozzlobený Richelieu vymyslí lest - přemluví krále, aby na počet Anny uspořádal ples, na který si královna musí vzít přívěsky. Zoufalá královna prosí o pomoc svoji důvěrnici Constance.

Do vysoké politické hry vstupuje náhodně mladý Gaskoněc – d´Artagnan. Miluje Constance, rád by se stal mušketýrem. Je tedy připraven splnit pro svou lásku i pro královnu nemožné. Za doprovodu svých přátel - třech mušketýrů Athose, Porthose a Aramise - cestuje do Anglie. Úkol je jasný – přivézt co nejrychleji zpět přívěsky pro královnu. Ty musí včas ozdobit její plesovou toaletu.

Richelieu pověří Mylady, aby na cestě do Anglie předhonila mušketýry a zmocnila se tak přívěsků. Mylady využije všech svých ženských prostředků, vláká lorda Buckinghama do pasti – vžene ho do náruči smrti. I Constance umírá její rukou Mylady je však odhalena a ve spravedlivém soudu, kterému předsedá její bývalý manžel – Athos, popravena.

D´Artagnan vrací královně Anně přívěsky. Richelieu mu nabízí místo šéfa ve své gardě. D´Artagnan však odmítá. Chce sloužit ve službách krále, chce se stát mušketýrem. Královna plní přání svého manžela – přichází na ples ozdobena přívěsky. Slavnostně předává d´Artagnanovi mušketýrský stejnokroj a plní mu tak jeho přání – stát se mušketýrem.

 

Jak se zapojit do soutěže?

Výhru 2 lístky na muzikál získají dvě z vás, které odpoví správně a budou vždy 50. v pořadí.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete ZDE

Evulineek

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět
javomark
javomark 11. 3. 2019

gratulace

Odpovědět
Anysangel
Anysangel 11. 3. 2019

gratuluji

Odpovědět
jitulinka610
jitulinka610 10. 3. 2019

Gratuluji

Odpovědět
Doneyel
Doneyel 9. 3. 2019

Gratuluji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.