Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 25. 1. 2018
Líbí se mi

Která z vás vyhrála balíček doplňků stravy Mentis Lab? Mrkněte se!

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 25. 1. 2018
Líbí se mi
Která z vás vyhrála balíček doplňků stravy Mentis Lab? Mrkněte se!

Která z vás vyhrála balíček doplňků stravy Mentis Lab? Mrkněte se!

V období od 31. 1. do 8. 2. 2018 jsme pro vás připravily soutěž o deset balíčků přírodních doplňků stravy Mentis Lab. 

 

Balíček přírodních doplňků stravy Mentis Lab vyhrává:

Sandra222

BlanysekS

kustot

L.81

hašlerka1

AlčaD

RomanaM

len.charova

Page007

Dendok98

 

Vítězkám moc gratulujeme! 

 

Unikátní směs extraktů z bylin a dalších přírodních látek stimulujících mozkovou činnost a pozitivně ovlivňujících lidskou psychiku. To jsou nootropikaProkazatelně zlepšují naši paměť a schopnost koncentrace, zvyšují motivaci, redukují únavu a odbourávají stres. Pomáhají tak udržet se v dobré psychické i fyzické kondici. 

Rychlý pomocník pro stresové situace

Mentis Chill je „instantní klídek“ v jedné tabletě, která navíc kromě toho, že nás dostane do „chillu“, dokáže zbystřit naše smysly a připravit nás na důležité okamžiky v našem studijním, profesním i osobním životě (ono třeba takové požádání o ruku dokáže rozhodit nejednu ženu či muže). Zklidňující účinek Mentis Chill se dostavuje už do 20 minut a při dlouhodobém užívání dokáže obrnit naši psychiku a výrazně usnadnit zvládání stresových situací.

V Mentis Chillu obsažená Třezalka tečkovaná napomáhá k relaxaci a uklidnění a extrakt zeleného čaje podporuje duševní rovnováhu a zlepšuje koncentraci. 

 

Řešení pro chvíle maximálního vypětí

Mentis Max je tu pro ty, jejichž den má 25 hodin, pracovní týden alespoň 6 dnů a po práci nebo škole si chtějí ještě zasportovat, zastavit se na party u kamaráda a o víkendu stihnout výlet s rodinou. Nootropika jsou tu proto, aby vás únava ve chvílích maximálního vypětí nedohnala, aby kreativita nezmizela v nedohlednu a nálada neklesla k bodu mrazu. Díky unikátní kombinaci účinných látek pomáhají udržet se ve špičkové mentální kondici, překonat únavu a posílit odolnost proti stresu. 

Recept na trvalou pohodu

Mentis Zen je právě takovou meditací pro 21. století. Kombinuje účinky trojice extraktů přírodních adaptogenů – tedy rostlinných produktů, které zvyšují odolnost našeho organismu v situacích zavánějících stresem, úzkostí nebo vyčerpáním. Ačkoli se některé z jeho složek využívají již tisíce let, postupně zjišťujeme, že jejich účinky se skvěle hodí i do dnešní doby.

Všechny složky Mentis Zen dokáží společně pozitivně ovlivnit stav našeho organismu. Vitánie snodárná (Ashwagandha) pomáhá zvládat stres, přispívá k duševnímu zdraví a kvalitnímu spánku, rozchodnice růžová podporuje naši psychickou odolnost a bakopa drobnolistá pak zlepšuje paměť a schopnost soustředění

 

A jak se do soutěže můžete zapojit?

V období od 31. 1. do 8. 2. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 75. v pořadí, vyhraje balíček doplňků stravy Mentis Lab. 

Všechny výherkyně v balíčku najdou doplněk Mentis Chill, polovina pak navíc ještě Mentis Max a druhá polovina Mentis Zen.  

 

Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět
zdenkas
zdenkas 16. 5. 2018

Gratuluji

Odpovědět
kajinek
kajinek 5. 3. 2018

gratuluji

Odpovědět
konatovka
konatovka 25. 2. 2018

Blahopřeji všem.

Odpovědět
Duch
Duch 20. 2. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.