Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Která z vás vyhrála kojící a těhotenskou podprsenku značky Medela?
vložila 19.6.2018

Která z vás vyhrála kojící a těhotenskou podprsenku značky Medela?

Každá žena v době těhotenství nebo při kojení potřebuje maximální pohodlí. Právě pro vás ženy, jsem připravily soutěž o tyto bezešvé a maximálně pohodlné podprsenky značky Medela.

Soutěžily jsem o 1 x podprsenka Comfy a 1 x Noční podprsenka.

A která z vás vyhrála?

kkatrinka - comfy

Alivii - noční 

Moc vám gratulujeme!!!

COMFY PODPRSENKA

Medela mateřská podprsenka Comfy s odnímatelnou výztuží mírně tvaruje poprsí a vytváří atraktivní siluetu. Jemný strečový materiál a extra-elastický pás pod prsy se přizpůsobuje Vašemu měnícímu se tělu. Bezkosticové a bezešvé provedení zajišťuje maximální pohodlí v období těhotenství a kojení. Klipy „open-and-close“ pro odepínání košíčku jednou rukou ulehčují průběh kojení. Výběr dobře padnoucí mateřské a kojící podprsenky je důležitý pro vaše pohodlí i v době, kdy se vaše tělo mění a připravuje na kojení. Proto Medela nabízí 4 velikosti podprsenky Comfy, aby si každá žena zvolila svoji vyhovující velikost.


NOČNÍ PODPRSENKA

Medela mateřská Noční podprsenka je ideální na spaní pro těhotné a kojící ženy. Nabízí ženám maximální pohodlí díky jemnému, bezešvému a prodyšnému materiálu. V případě úniku mléka během spánku potřebují maminky udržet prsní vložky na svém místě. Snadno se přizpůsobuje měnícím se tvarům maminky díky materiálu pružnému ve čtyřech směrech. Její překřížený design usnadňuje noční kojení. Sportovní zádový střih a jemný prodyšný materiál zajišťují vysokou úroveň pohodlí. Výběr dobře padnoucí mateřské a kojící podprsenky je důležitý pro vaše pohodlí i v době, kdy se vaše tělo mění a připravuje na kojení. Proto Medela nabízí 3 velikosti Noční podprsenky, aby si každá žena zvolila svoji vyhovující velikost.

 

A jak se do soutěže můžete zapojit?

V období od 24. 6. do 3. 7. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku.

První uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 150. v pořadí, vyhraje kojící podprsenku Comfy.

Druhá uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 250. v pořadí, vyhraje noční kojící podprsenku.

Každá výherkyně si určí velikost podprsenky. Velikosti podprsenek najdete ZDE.

Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

 

 

 
 
Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (50)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
13.7.2018
Gratuluji
13.7.2018
gratulace
12.7.2018
Gratuluji výherkyním.
7.7.2018
Gratuluji.
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (50)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
13.7.2018
Gratuluji
13.7.2018
gratulace
12.7.2018
Gratuluji výherkyním.
7.7.2018
Gratuluji.