Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 19. 11. 2015
Líbí se mi

Kdo si hraje nezlobí. Schovejte sladkou hračku pro vaše děti do Mikulášovy nadílky!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 19. 11. 2015
Líbí se mi
Kdo si hraje nezlobí. Schovejte sladkou hračku pro vaše děti do Mikulášovy nadílky!

Kdo si hraje nezlobí. Schovejte sladkou hračku pro vaše děti do Mikulášovy nadílky!

Ještě než vypuknou Vánoce, nejoblíbenější svátek dětí, čeká nás, už méně oblíbený svátek Mikuláše. No, jak se to vezme. „Čerti“ vyvolávají v dětech rozporuplné pocity. Radost  z dobrůtek, které naleznou v Mikulášově nadílce a strach z potrestání jejich neposlušností. Ale jako v pohádce, vždy vše dobře dopadne a děti zůstávají doma u svých rodičů, s čerty sjednají dohodu o nápravě s dobou platnosti jeden rok a pak už si užívají sladké dobroty.

 

Mezi uhlím, bramborami, jablíčky a mandarinkami se stoprocentně objeví sladkosti. Čokolády, bonbony a třeba i malá hračka. Ale jak se to tam vše vejde? Jak skloubit sladkost a hračku. Letos mám vystaráno. Chtěla jsem něco malého, sladkého a hravého. Inspirací mi byla nedávná zkušenost, kdy jsem dceru potřebovala zabavit v autě jídlem a hračkou. Dokonalým pomocníkem mi byly hravé dávkovače bonbonů od PEZ. Znáte je jistě, ty jsem milovala i já, když jsem byla malá. Vždyť  PEZ představuje více než 90 letou tradici v oblasti cukrovinek. Je to kvalita ověřená ve 125 zemích světa. Systém „Mlsej a hraj si“ je u dětí velmi oblíbený a celosvětově vyzkoušený.

Různá zvířátka, postavičky, které si plníte sladkými barevnými bonbony. Vyzkoušely jsme a dcera nadšena. Z postavičky se stal věrný kamarád, kterého si bere s sebou, malá hračka, která se jí vejde do kapsy a mně do jakékoliv kabelky.

 

 

Letošním hitem jsou figurky postaviček z dětských filmů a pohádek. Sortiment figurek je sice několikrát ročně obměňován, ale v současné době je hitem Peanuts a Minions. A náplně, ty si můžete volit dle chuti vašich dětí. Nabídnout jim můžete čtyři různé příchutě: jahodovou, pomerančovou, malinovou nebo třešňovou. Bonbonky jsou malé, křupavé a dlouho chutnají. Pomocí dávkovače se sladkost odměří a navíc se s ním děti zabaví. Milují vaše děti také všechny ty kyselé potvůrky? Tak to jistě ocení štangličky kyselejší chuti Sour Mix.

 

 

Můžete začít připravovat pytlíky, punčochy, vaky, krabičky a plnit je dobrotami. Milukáš už se blíží a svou dlouhou zlatou berlou ťuká na dveře.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 348
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.