Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
A kdo z vás udělá vaší kočičce radost balíčkem Fitmin?
vložila 14.6.2018

A kdo z vás udělá vaší kočičce radost balíčkem Fitmin?

Pro vaše kočičí mazlíčky jsme připravily soutěž o šest balíčků krmiv Fitmin. Soutěžily jsme od  22. 6 do 2. 7. 2018

A kdo z vás vyhrál?

Mendezz

Titz

Johanka z Arku

JanaV

Ovocnýknédl

Monumnetka

Všem moc gratulujeme! Hlavně vašim čtyřnohým mazlíčkům! 

Fitmin je značka výživových programů, doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně. Výrobní centrum sídlí v České republice v obci Helvíkovice u Žamberka. Fitmin je českou značkou a jednou z mála značek v Evropě, která využívá technologii pro přidání čerstvého masa do granulí.  

Zdraví a vyvážená strava pro každý typ kočky!

Kompletní receptura nových masových kapsiček Fitmin For Life poskytuje kočkám vyvážené krmivo, obsahující všechny nezbytné živiny pro udržení jejich dobrého zdraví i kondice. Základem je vysoký podíl masa a proteinu, který je pro kočky potřebný k udržení dobré kondice, a navíc pomáhá podporovat silné svaly. Obsažený tuk je ideálním zdrojem potřebné energie, minerály zajistí silné kosti a vitamíny podpoří zdravý stav a udrží vaši kočku ve výborné kondici. Novinka je k dostání ve 4 variantách: pro koťata, pro kastrované kočky a pro dospělé kočky ve dvou příchutích – hovězí a kuřecí.

 

Benefity řady Purity

Purity je inovativní produktová řada, která na základě dlouhodobých zkušeností ponechává v recepturách to, co funguje, a vylepšuje je na základě technologického pokroku a trendů dnešní doby. Díky této kombinaci dokáže vyhovět potřebám i těch nejnáročnějších chovatelů.
 
V čem spočívá inovace?

Při vývoji se zaměřili na krmivo z pohledu kočky jako masožravé šelmy, pro kterou jsou přirozeným zdrojem potravy zejména živočišné suroviny a především maso. Právě proto do receptur dali poctivé čerstvé maso, které dodá krmivu nejen chutnost, ale obohatí jej i o potřebné živiny.
Kromě vysokého podílu živočišných složek obsahuje krmivo řadu dalších benefitů, které jsou velmi prospěšné pro zdraví Vašich koček (komplex dentální péče, prebiotika, vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselinaj.) Všechny suroviny byly pečlivě vybírány a v rámci jednotlivých produktů kombinovány tak, aby celá řada Purity Holistic Cat Food napomáhala k udržení plnohodnotného a spokojeného života koček.
 
 

A jak se do soutěže můžete zapojit?

V období od 22. 6. do 2. 7. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 90. v pořadí, vyhraje balíček krmiva pro kočky značky Fitmin.

Odpověď na soutěžní otázku hledejte ZDE.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (51)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
7.7.2018
Gratuluji.
5.7.2018
Kočičky si dají , gratulace
3.7.2018
Gratuluji
2.7.2018
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (51)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
7.7.2018
Gratuluji.
5.7.2018
Kočičky si dají , gratulace
3.7.2018
Gratuluji
2.7.2018