Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 19. 9. 2017
Líbí se mi

Známe výherce bleskové soutěže! Kdo z vás půjde na Festival Evolution?

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 19. 9. 2017
Líbí se mi
Známe výherce bleskové soutěže! Kdo z vás půjde na Festival Evolution?

Známe výherce bleskové soutěže! Kdo z vás půjde na Festival Evolution?

Máme pro vás připravenou bleskovou soutěž o 5 x 2 vstupenky na Festival Evolution! 

Známe vítězky! 

Dva lístky na Festival Evolution vyhrávají: 

Teriér 

smolda3

Kakarolinka

Evelínka Tvořivá 

Marsy

 

Vítězkám moc gratulujeme a už se těšíme na jejich blog o tom, jak si festival užili!  

 

Bio styl, eko trendy, zdravý životní styl a osobní rozvoj. To je ve zkratce obsah Festivalu Evolution, který se bude konat 23. – 24. září na Výstavišti v Praze Holešovicích. Těšit se můžete na vše, co souvisí se zdravým životním stylem. A to od nákupů, ochutnávky, až po poradny, workshopy, přednášky nebo programy pro celou rodinu.

Na podzimním festivalu se představí více než 200 českých i zahraničních vystavovatelů. Apozadu nezůstane ani programová nabídka, během dvou dnů ve festivalovém programu vystoupí přes 100 účinkujících.

Ty nejlepší potraviny na jednom místě

Významná výstavní i programová nabídka se bude týkat výživy a stravování.  Během se víkendu se zde představí to nejlepší z certifikovaných biopotravin, přírodních produktů, kvalitních regionálních potravin nebo produktů pro různé výživové styly, jako jsou vegetariánství, veganství, živá strava, atd.

Svou speciální sekci zde budou mít raw potraviny, fair trade výrobky i konopné speciality. Mezi vystavovateli budou rovněž i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy.

Jídlem se bude zabývat i programová nabídka, nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, poradí, jak se vyznat v etiketách, a jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky nebo jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme.

Pokud vás zajímá živá strava neboli raw food, tak nepřijdete zkrátka. Čekají na vás nejen stánky s raw potravinami a ochutnávkami, díky Lifefoodu zde najdete RawFest mini a celou rawfood zónu. V programu se od Pitera Caizera dozvíte, jak si připravit nápoje z lokálních bylinek a trav, nebo jak se starat o odšťavňovač, aby vám dlouho sloužil.

Zapojíte mysl a protáhnete tělesnou schránku

Kromě zástupců konvenční, alternativní či celostní medicíny budou na festivalu zastoupeni profesionálové z oboru kosmetiky či ukázky technik a cvičení, které posilují tělo i mysl. Renomovaní koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál, psychologové se podívají na naše vztahy a pedagogové představí nejnovější trendy vzdělávání pro děti i dospělé.

O vztahu zdraví a duše budou mluvit Tomáš Rychnovský s Milanem Studničkou, Phillip Lymbery z Velké Británie prozradí alarmující informace o živočišné výrobě a týrání zvířat. Barbara Miller z Berlína zase poradí, jak číst výsledky krevních rozborů.

Na festival s sebou vezměte i děti. V dětském koutku se rádi postarají o vaše ratolesti, zatímco vy můžete v klidu nakoupit či navštívit vybrané programy, nebo si společně s dětmi můžete odpočinout v relaxační zóně.

Více informací o festivalu najdete TADY nebo sledujte facebook.

 

A jak se do soutěže zapojit?

Během středy a čtvrtka vyberte jednu z variant, co vás na festivalu Evolution láká nejvíce. 

Systém náhodně vybere 5 uživatelek, které vyhrají dva lístky. 

Žádná odpověď není špatná, jen chceme vědět, proč byste festival chtěli navštívit.

Podmínkou soutěže je, že výherci napíší krátký blog o tom, jak se jim na festivalu líbilo. Můžete napsat do jednoho blogu dva názory, nebo každý za sebe.  

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 26. 10. 2017

ako bolo?

Odpovědět
gigon
gigon 9. 10. 2017

Gratuluji

Odpovědět
Majina
Majina 8. 10. 2017

Super,dúfam,že ste si to tam užili

Odpovědět
Evaevik
Evaevik 2. 10. 2017

gratuluji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.