Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 13. 9. 2021
Líbí se mi

Dopřejte svým vlasům regeneraci po létě! Máme pro vás soutěž o balíček produktů Gliss 7 Sec

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 13. 9. 2021
Líbí se mi
Dopřejte svým vlasům regeneraci po létě! Máme pro vás soutěž o balíček produktů Gliss 7 Sec

Dopřejte svým vlasům regeneraci po létě! Máme pro vás soutěž o balíček produktů Gliss 7 Sec

V období od 16. 9. do 28. 9. 2021 jsme pro vás připravily soutěž o 5x balíček produktů Gliss 7 Sec, který obsahuje 7 Sec Ultimate Repair, 7 Sec Color Perfector a 7 Sec Oil Nutritive.

Krásné, vyživené a lesklé vlasy! To je sen asi každé ženy. Každá ale také ví, kolik času péče o takové vlasy obnáší. Co když chci mít vyživené vlasy, ale nemám tolik času o ně pečovat? V Gliss vědí, že každá sekunda se počítá! Život někdy bývá hektický, takže vám na intenzivní péči o vlasy zbývá jen málo času. Proto přináší řešení s novou revoluční 7sec expresní péčí a nejspíše nejrychlejší péči doposud!

Gliss 7sec expresní péče vyživuje vlasy stejně intenzivně jako klasická maska, ale stačí ji na to pouze 7 sekund. Její vysoce efektivní tekuté složení se během aplikace mění v jemný vyživující krém, který zajistí vašim vlasům intenzivní péči bez zatížení. 

O co soutěžíme?

Vyhrát můžete balíček produktů expresní péče Gliss 7 Sec, který obsahuje obsahuje 7 Sec Ultimate Repair, 7 Sec Color Perfector a 7 Sec Oil Nutritive. 

Barvené vlasy? Žádný problém.

Revoluční Gliss 7sec expresní péče Color Perfector je ideální variantou pro barvené a zesvětlené vlasy. Intenzivní péče vyživí vaše vlasy bez zatížení a dodává jim až o 95 % více lesku! Díky složení s kyselinou hyaluronovou a extraktem z brusinek přirozeně obnovuje barvu vašich vlasů a regeneruje je od kořínků až po konečky. A to vše pouze během 7 sekund! Složení je navíc bez umělých barviv a lahvička je vyrobená až z 99 % recyklovaného plastu.

Velmi poškozené a suché vlasy? Už nikdy více.

Díky Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresní péči je tu ideální řešení i pro všechny velmi poškozené a suché vlasy, které potřebují okamžitou regeneraci. Složení je obohaceno o keratin a sérum z černých perel, které posiluje pružnost vlasů a dodávají jim přirozený lesk. Péče intenzivně vyživuje vlasy bez zatížení a zajišťuje až o 90 % méně lámavosti vlasů při česání. To vše je možné docílit během 7 sekund! Složení navíc neobsahuje umělá barviva a lahvička je vyrobená až z 99 % recyklovaného plastu.

Použití produktů je jednoduché a významně šetří čas. Nejprve si umyjte vlasy šamponem a poté naneste jednu z nových kúr expres řady GLISS 7 SEC rovnoměrně po celé délce vlasů až ke konečkům. Následně lehce vmasírujte, dokud nevznikne krémová textura. Nechte přípravek působit po dobu 7 sekund, a nakonec vlasy důkladně opláchněte. 

Sbohem pro mdlé vlasy bez lesku

Nemůžete si dovolit trávit spoustu času péčí o vlasy? Sáhněte po jedinečné vlasové kúře Schwarzkopf GLISS 7sec, která dokáže vaše vlasy ošetřit během pouhých 7 sekund. Díky vysoce účinnému tekutému složení bez silikonu ušetříte drahocenný čas. Kúra GLISS 7sec Oil Nutritive Treatment je určená pro poškozené, namáhané a slámové vlasy. 

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 16. 9. do 28. 9. 2021 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 159. v pořadí, vyhraje 1x balíček produktů Gliss 7 Sec.

 

Nápovědu na soutěžní otázku najdete TADY!

Soutěžní otázka

Kolik druhů Gliss 7sec péče máme aktuálne v našem portfóliu?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
O.
O. 27. 9. 2021

Mám suché vlasy, tak snad by mi pomohl.

Odpovědět
ZuziV.
ZuziV. 26. 9. 2021

????

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 26. 9. 2021

To bych potřebovala.

Odpovědět
radzden
radzden 25. 9. 2021

Odpovědět
ES
ES 25. 9. 2021

O vlasy je potřeba neustále pečovat ...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 483
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.