Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Která z vás vyhrála doplněk stravy pro komplexní péči o nehty DonnaNAILS?
vložila 30.5.2018

Která z vás vyhrála doplněk stravy pro komplexní péči o nehty DonnaNAILS?

V období od 25. 6. do 2. 7. 2018 jsme pro váspřipravily soutěž o 3 balení doplňku stravy pro zdraví a krásu vašich nehtů DonnaNAILS.

Známe vítězky! Doplněk stravy DonnaNAILS vyhrávají:

voljaro

aničkamaruška

Renatka16

 

Moc gratulujeme! 

 

Roztřepené vlasy a lámavé nehty? Známe definitivní řešení!

Problémy s vypadáváním vlasů, roztřepenými konečky či nehty má v dnešní době téměř každá žena. Pokud se i vy nacházíte v podobné situaci, měli byste zpozornět, protože vám vaše tělo chce nejspíše naznačit, že je něco špatně, a že strádá.

Pokud máte zájem o koncentrovanou bombu obsahující všechny potřebné látky, které vám pomohou k získání krásně lesklých a plně vyživených vlasů a nehtů, sáhněte po doplňcích stravy DonnaHAIR a DonnaNAILS, jež v sobě skrývají komplexní péči o vlasy a nehty.

Přípravek DonnaHAIR® FORTE je určen pro ženy, které se dlouhodobě potýkají se špatnou kvalitou svých vlasů. Obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk. Složení přípravku je speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen.

Pokud máte slabé a jemné nehty, dodejte jim sílu i zevnitř pomocí unikátního doplňku stravy DonnaNAILS, který obsahuje komplex NailsRepair&ProtectTM s extra vysokým množstvím biotinu, histidinu a dvěma odlišnými formami selenu pro přirozený růst, pevnost, pružnost, odolnost a ochranu nehtů náchylných k nehtovým mykózám.

Účinky obou přípravků se při současném užívání zesilují a představují vysoce účinné výživové opatření ke zlepšení kvality nehtů a vlasů.

 

 

A jak se do soutěže můžete zapojit?

V období od 25. 6. do 2. 7. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 200. v pořadí, vyhraje doplněk stravy DonnaNAILS.

 

Správnou odpověď na soutěžní otázku a více informací o přípravku DonnaHAIR a DonnaNAILS se dozvíte na www.donnahair.cz a www.donnanails.cz.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (59)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.7.2018
Gratuluji výherkyním.
13.7.2018
12.7.2018
gratuluji!
11.7.2018
děkuju moc a moc
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (59)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
16.7.2018
Gratuluji výherkyním.
13.7.2018
12.7.2018
gratuluji!
11.7.2018
děkuju moc a moc