Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 8. 2018
Líbí se mi

Která z vás vyhrála ochutnávkový balíček Chia Shake plný superpotravin? My už to víme!

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 8. 2018
Líbí se mi
Která z vás vyhrála ochutnávkový balíček Chia Shake plný superpotravin? My už to víme!

Která z vás vyhrála ochutnávkový balíček Chia Shake plný superpotravin? My už to víme!

V období od 3. 9. do 10. 9. 2018 jsme pro vás připravily soutěž o ochutnávkové balíčky Chia Shake.  Štěstí se usměje na tři z vás. 

 

Známe vítězky! Ochutnávkové balíčky Chia Shake vyhrávají:

AndyT

Morunka

verSafrova

 

Moc gratulujeme! 

 

Zdravá a rychlá jídla ze superpotravin

Nedaří se vám zhubnout kvůli nedostatku času na cvičení, nebo proto, že si nevíte rady jak si sestavit svůj dietní plán? Chia Shake přináší revoluční způsob jak shodit nadbytečná kila, aniž byste museli držet drastické hladovky s jojo efektem. Díky své úspěšnosti se v poslední době těší obrovské popularitě tzv. ketonová dieta, zkráceně keto dieta. Ve spojením se superpotravinou jakou jsou chia semínka zhubnete rychle a bez obávaného jojo efektu. Stačí se držet dietního plánu, který vám Chia Shake připraví přímo na míru!

Dietní koktejly

Dietní koktejl Chia Shake je navržen tak, aby díky vysokému obsahu bílkovin a nízkému obsahu sacharidů, tělo odbourávalo tuky, aniž by jste museli cvičit a hladovět. Nápoj zasytí na 3 – 5 hodin. Koktejlem nahraďte 1 – 2 jídla denně. Na výběr máte z mnoha lahodných příchutí: Banán, Jahoda, Vanilka, Čokoláda, Pistácie a Cappuccino. 

Dietní jídla

Všechna dietní jídla mají vysoký obsah bílkovin, vlákniny a nízký obsah sacharidů, tuků a cukrů. S těmito dietními jídly budete v ketóze. Hubnutí je nyní jednodušší! Můžete vybírat z Polévek, Omelet, Pudinků, Kaší a Palačinek.

Chia Milkshaky a koktejly

Bez ohledu na to jak moc cvičíte nebo posilujete, nedosáhnete úspěchu pokud se správně nestravujete. Pro rychlou regeneraci po cvičení tělo potřebuje jídlo s vyváženým množstvím bílkovin, tuků a sacharidů. Důležitou roli při sportování hrají nejenom bílkoviny, ale také sacharidy, které dodají energii. Koktejl obsahuje kvalitní syrovátkový WPC Proteinpomalé sacharidy z rýže a zdravé Omega 3 mastné kyseliny z Chia semínek, vitamíny a minerály. Do minutky máte hotovo – stačí pouze smíchat s mlékem nebo vodou. 

  Vegan Protein Shake

Být veganem je náročné – hlavně získat veškeré potřebné živiny z rostlinných zdrojů. Chia Shake vyvinul plnohodnotnou veganskou náhradu jídla. S koktejlem dostanete potřebné živiny včetně vitamínu B12, bílkoviny z mandlového a rýžového proteinuzdravé tuky z kokosu a pomalé sacharidy z rýže. Chia semínka jsou zdrojem zdravých Omega 3 mastných kyselin. Chia Shake Vegan vám dodá energii a zasytí na 3 -5 hod. Vybírat můžete z: Banánu, Jahody a Čokolády.

 

A jak se do soutěže můžete zapojit?

V období od 3. 9. do 10. 9. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku a dejte like FB stránce Chia Shake.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 200. v pořadí, vyhraje 14ti denní balíček Chia Shake v hodnotě 2.399 Kč.

Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 400. v pořadí, vyhraje Ochutnávací balíček Chia Shake v hodnotě 799 Kč.

A Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 600. v pořadí, vyhraje Dietní koktejl Chia Shake Jahoda + Malina v hodnotě 399 Kč.

 

Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 31. 10. 2020

Gratuluji

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 8. 5. 2020

Pekná výhra

Odpovědět
Hanča25
Hanča25 25. 9. 2018

Odpovědět
matejm
matejm 22. 9. 2018

Blahopřeji, jsem zvědavá na případné ohlasy

Odpovědět
javomark
javomark 22. 9. 2018

Moc gratuluji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.