Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 31. 12. 2099
Líbí se mi

Všichni potřebujeme něhu a doteky, říká majitelka salonu s erotickými masážemi

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 31. 12. 2099
Líbí se mi
Všichni potřebujeme něhu a doteky, říká majitelka salonu s erotickými masážemi

Všichni potřebujeme něhu a doteky, říká majitelka salonu s erotickými masážemi

Natalie je majitelkou salonu poskytujícího erotické masáže. Jak sama říká, k podnikání v této oblasti se dostala díky tomu, že byla „ve správný čas na správném místě“. Její snahou je nejen poskytovat kvalitní a profesionální služby, ale také bořit předsudky a tabu, jež se okolo erotických masáží stále drží.

Jak vlastně taková masáž vypadá a kdo jsou nejčastějšími klienty Nataliina salonu?

Jste majitelkou salonu, který poskytuje erotické masáže. Co si má člověk pod pojmem erotická masáž vlastně představit? Jak taková masáž probíhá?

Hned na začátek zdůrazním, že tento pojem není nikde specifikovaný, a tak si ho jednotlivé salony nebo byty, které se za salony vydávají, vykládají po svém. A podle toho mají i specifický „druh“ masérek a klientů. U nás jsou přesně daná pravidla, se kterými je klient vždy obeznámen dopředu (například že neposkytujeme sexuální služby nebo orální sex, a to ani za nějaké příplatky).

Jinak se ale rozhodně není čeho bát! Erotická masáž v našem podání začíná společnou sprchou s masérkou, která již uvolní atmosféru a navodí ono erotické napětí. Pokračuje se kvalitní masáží za pomocí nahřátých olejů, kdy je masérka zcela nahá, při intimním osvětlení a příjemné hudbě. Klient se může kochat jejím odrazem v zrcadle, která jsou podél pokoje, či se masérky jemně dotýkat (ovšem ne jejích intimních partií). Masáž je zaměřena po celou dobu na klientovy intimní partie a velkým benefitem je, že počet ručních vyvrcholení není limitován.

Člověka většinou napadne, že k vám do salonu chodí převážně muži. Máte i ženské klientky?

Ano, tuto potřebu mají převážně muži – a záměrně to nazývám potřebou, protože u žen to je o dost složitější a nejde tolik o fyzično, ale o psychiku. Žena zkrátka více potřebuje, aby opadl jakýkoli stres, ponořila se do navozené atmosféry a zapomněla na vše kolem.

O to se u nás postarají naši profesionální, a hlavně velice empatičtí maséři. V Čechách nicméně na tuto službu ženy zatím nejsou připraveny a jsou dosti konzervativní, na rozdíl od cizinek.

Naším zákazníkem je nejčastěji muž mezi 30 a 50 lety, vyššího postavení (manažeři či majitelé firem), ale vzhledem k tomu, že sídlíme v pražském Karlíně, kde je hodně IT firem a „expats“, tak k nám rádi zavítají za příjemným relaxem i vyčerpaní mladší pánové.

Jsou mezi klienty spíše zadaní, nebo nezadaní muži?

Řekla bych, že je to tak 50 na 50. Chodí k nám muži, kteří jsou buď po rozchodu, nebo jsou sami a erotickou masáží si vynahrazují intimní prožitek a mají možnost strávit čas s někým sympatickým a bez předsudků. Na druhou stranu náš salon navštěvují také ve vztazích spokojení pánové, kteří jen potřebují změnu nebo vzpruhu před nějakým těžkým jednáním. Někteří muži za námi ani nechodí za službou jako takovou, ale za něhou, která jim třeba chybí doma, nebo si odpočinout po těžkém dni, popovídat si – a k tomu si užít erotickou masáž.

A jak jsou na tom ženy? Jsou erotické masáže určené i pro ně?

Určitě! Stejně tak jako muži bychom si měly dopřát tento nevšední zážitek. Něhu, doteky a vzrušení potřebujeme všichni! Děláme vše pro to, aby se u nás každý zbavil stresu a cítil se jako doma. Už vřelá slova recepčních při příchodu dělají své a poté celý salon a pokoje, kde se snažíme uspokojit všechny smysly tím, že plápolají svíčky, hraje příjemná hudba, masér či masérka vyslechnou vaše přání a tužby, to vše přispívá k tomu, aby si obě strany mohly užívat ničím nerušené příjemné chvíle.

Spousta žen má i při milování problém s tím, že vlastně neví, co se jim líbí. Mohou být tyto masáže způsobem, jak najít cestu k vlastní rozkoši?

Ano, stejně tak, jako tyto masáže prokazatelně prospívají mužům ke zlepšení jejich sexuálního života, je tomu tak i u žen. Nazývám to terapií doteku, kdy za plného vědomí žena vnímá sama sebe a bez ostychu si řekne nebo ukáže to, co se jí líbí. Přiznávám, že je to trať na delší cestu, ale stojí to za to!

Nabízíte i párové masáže?

Ano, tuto formu nezvyklého vzrušení a společného prožitku poptávají také páry, které mají na výběr nechat se hýčkat od masérky, nebo maséra. Nejoblíbenější je varianta, kdy masérka masíruje muže a masér ženu, to vše samozřejmě v jednom pokoji.

U párových masáží se jedná hodně o individuální přístup, a než se udělá objednávka, potřebuji mít ten správný pocit, že vše si sedlo, jak má.

Hodí se erotická masáž například i jako dárek? Třeba partnerovi nebo partnerce…

Ne každý je na takový druh zážitku nastavený a místo něčeho, na co poté budou moct rádi vzpomínat a přidá to jiskru do jeho vztahu, se může stát přesný opak. Nedoporučuji tedy erotickou masáž jako překvapení pro ženy (muž si to užije spíš, přeci jen představa, že vedle sebe má svou partnerku a ještě někoho, koho si vybral, je už sama o sobě vzrušující).

Přeci jen jde o velice intimní fyzický kontakt cizích lidí a partnerská žárlivost má bohatou představivost. Každý máme jinak nastavený partnerský vztah, někdo ho má otevřenější, svobodnější a pak není moc co řešit. Na druhou stranu každý máme nárok na to, být spokojený, šťastný, a prahneme po dotecích a projevu zájmu od druhého pohlaví. Ne vždy nám je toto doma dopřáno, a tak v této uspěchané a neosobní době nevidím nic špatného na službě erotických masáží, pokud jsou dodržovány hranice.

S čistím svědomím mohu říct, že třeba zrovna kvůli nám vydrží více vztahů, a to díky našim službám, kde si muž může ventilovat své pocity a stresy z celého dne a domů poté přijde příjemně naladěn s úsměvem na tváři.

Jak jste se vlastně dostala k podnikání v této oblasti?

Byla jsem ve správný čas na správném místě a dostalo se mi příležitosti zúročit své dosavadní zkušenosti z předchozích prací na pozicích projekt manažerky pro eventové agentury a organizátorky veletrhů a výstav, zároveň i jazykové znalosti ze života v zahraničí.

Co vás na této práci baví a naplňuje?

Z pohledu podnikatelky a majitelky je za tím vším samozřejmě hodně práce – jako za každým budováním obchodní značky. Natož v odvětví, které je zatíženo neznalostí, skepsí a v posledních 3 letech také narůstající „konkurencí“, kdy se nás spousta subjektů snaží napodobovat a nabízením nekvalitních služeb za nízkou cenou nám podkopávají nohy.

Tím, že Chilli salon je koncept jako takový, nejenom prostor sloužící k erotickým masážím, ale i k pronájmům na rozlučky se svobodou, obchodním jednáním, večírkům či narozeninám, workshopům a školením, je opravdu stále co vymýšlet a o pestrost náplně práce je postaráno. Navíc mě naplňuje pocit, že za ty roky díky naší „osvětě“ již není téma erotických masáží tak tabuizované a denně mám možnost číst nebo slyšet krásná slova a zpětné vazby našich vracejících se klientů.

Foto: archiv salonu Chilli

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 417
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.