Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 29. 6. 2021
Líbí se mi

Vše je o vnitřní kráse a o tom, že každá žena je krásná, jen tomu musí sama věřit, říká Michaela Jílek, majitelka úspěšné společnosti Deadia

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 29. 6. 2021
Líbí se mi
Vše je o vnitřní kráse a o tom, že každá žena je krásná, jen tomu musí sama věřit, říká Michaela Jílek, majitelka úspěšné společnosti Deadia

Vše je o vnitřní kráse a o tom, že každá žena je krásná, jen tomu musí sama věřit, říká Michaela Jílek, majitelka úspěšné společnosti Deadia

Je krásná, inspirativní, milá a neuvěřitelně podnikavá. Michaela Jílek se rozhodla pomáhat ženám, aby měly rády nejen sebe, ale i své tělo. Její společnost Deadia se zabývá produkty pro krásnou pleť, tělo, vlasy, ale i pro těhotné, a do Čech jako první přiváží produkty značky Guam. Navíc Deadia pracuje na principu individuálního poradenství, takže se nemůže stát, že by si někdo objednal něco, co by pro něj nebylo vhodné. Už z našeho prvního setkání bylo jasné, že tato žena ví, o čem mluví… Jen čtěte dál! 

Jste majitelkou Deadia Cosmetics, která do České republiky přináší mnoho renomovaných přírodních produktů od značky Guam. Kdy vznikla první myšlenka na vytvoření kosmetického impéria?  

První myšlenka vznikla tak, že mi tady chyběl osobní přístup a poradenství v oblasti přírodní kosmetiky. 

Zmínila jste se, že vás inspirovalo „cultura del bello“ neboli „kultura krásy“. Co pro vás krása vlastně znamená? 

Je to o vnitřní kráse a o tom, že každá žena je krásná, jen tomu musí sama věřit a objevit v sobě tu krásu a musí se mít hlavně ráda a vyzařovat pozitivní energii. Není to jen o vzhledu. V dnešní době na ženy vyvíjen velký tlak, aby byly dokonalé ve všech směrech jako matky, manželky, partnerky, v práci, doma všude. Velmi často na sebe ženy zapomínají a to chceme změnit.

V sektoru přírodní kosmetiky je velká konkurence. Nebála jste se jí? 

Ne, nebála, protože my nabízíme speciální funkční kosmetiku, která na českém trhu není. Ještě k tomu nabízíme osobní poradenství.

Co je filozofií značky Deadia?  

Naše motto je “Objev v sobě bohyni” a filozofií je, aby každá žena byla sama se sebou spokojená. Měla ráda své tělo a samu sebe.

Jak těžké byly Vaše podnikatelské začátky? 

Byly těžké hlavně proto, že se potřebujete dostat do povědomí lidí, a to je v dnešní době to nejtěžší.

Je něco, co byste dnes udělala jinak? 

Ve své podstatě asi ne, měla jsem štěstí na lidi kolem sebe a těch chyb, co jsem na začátku udělala, nebylo tolik, ale hlavně jsem se z nich poučila. Takže každou chybu beru jako zkušenost. 

Co pro vás bylo a stále je největší výzvou? 

Největší výzva stále je dostat se ke všem ženám a vysvětlit jim, že díky nám mohou být spokojenější a šťastnější. Nejsme obyčejný e-shop, ale o své klientky se staráme a záleží nám na jejich výsledcích. 

Práce s kosmetikou (a ještě k tomu přírodní) vypadá jako práce snů. Ale je mi naprosté jasné, že za ní stojí i množství papírování, právnické hantýrky, práce s obchodními partnery, logistika…. Co je v těchto chvílích pro vás tou největší motivací a odměnou? 

Největší motivací a odměnou jsou naše spokojené klientky a jejich nadšené zprávy, telefonáty a práce s nimi. To mě naplňuje. To je pro mě nejvíc.

Co je pro vás v péči o pleť to zásadní? Kvalita kosmetiky, dostatek spánku, styl stravování, pozitivní myšlení, anebo něco úplně jiného? 

Asi vše dohromady, ale pozitivní myšlení je základ. Každopádně kvalita kosmetiky je důležitá a zajímám se i o její  složení.  

Já vím, že je to těžké říci, ale jaký produkt Deadia je váš nejoblíbenější?  

Můj nejoblíbenější produkt je tělové máslo, trpím na suchou pokožku. Celý život mi trvalo, než jsem našla ten správný produkt, který by mi vyhovoval.

A co mají nejraději vaši zákazníci? 

Naše zákaznice oceňují nejvíce naše bahenní zábaly na celulitidu.

Kdybych od vás mohla vyzkoušet jen jeden jediný produkt, který byste mi doporučila vybrat a za který dáte, obrazně řečeno, ruku do ohně?  

Za všechny, ale určitě za naše zábaly. Protože opravdu fungují.

Pokud byste měla vyjmenovat alespoň tři mezníky svého života, které by to byly?  

Určitě to byla práce v Itálii, která mě dostala do Itálie a na Sardinii, je to můj druhý domov, díky tomu jsem se dostala i k této práci. Dále určitě svatba a založení této firmy.  

Čím se v životě řídíte? Máte nějaké životní motto? 

Řídím se hlavně tím, že úsměv nic nestojí, ale hodně pomáhá v mnoha situacích. Jinak moje motto asi je: “Co tě nezabije, to tě posílí”. Musela jsem v životě překonat hodně překážek a vždy jsem to zvládla. Tak doufám, že to tak bude i nadále.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 30. 6. 2021

krásná žena

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 29. 6. 2021

Odpovědět
Li
Li 29. 6. 2021

zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.