Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 22. 1. 2019
Líbí se mi

Vítězka Photo Girl 2018 Tereza Hynková říká, soutěž mi dala zkušenosti a možnost cestovat

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 22. 1. 2019
Líbí se mi
Vítězka Photo Girl 2018 Tereza Hynková říká, soutěž mi dala zkušenosti a možnost cestovat

Vítězka Photo Girl 2018 Tereza Hynková říká, soutěž mi dala zkušenosti a možnost cestovat

Tereza Hynková vyhrála poslední ročník Photo Girl. Jedná se o trochu jinou soutěž krásy, která se odehrává v online světě a zúčastnit se jí mohou běžné ženy a dívky. Tereza pochází z Kutné Hory a provozuje zde kosmetický salón. Do soutěže se přihlásila na kamarádčino doporučení, a nakonec se stala vítězkou roku 2018. Co jí výhra přinesla a co si myslí o kultu krásy obecně se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Terezo, proč jste se přihlásila do soutěže Photo Girl?

Hlavním impulsem bylo kamarádčino doporučení. Všimla jsem si, že rok přede mnou soutěžila, tak jsem se jí zeptala, jaké to bylo. A když mi to popsala, byla jsem rozhodnutá.

Splnila soutěž vaše očekávání?

Soutěže obecně mi dávají hlavně zkušenosti. Potkávám se s novými lidmi, se kterými jsem poté v kontaktu, případně s nimi spolupracuji. Řekla bych, že dokonce předčila moje očekávání, a to nejen výhrou. Ceny jsem dostala přesně podle příslibu. Což nemusí být všude samozřejmost.

autor: @vitekfoti

Byl pro vás úspěch velkým překvapením?

Obrovským. Nečekala jsem to. Když paní Švandová vyhlásila číslo dvě, tak jsem se úplně zarazila, zkontrolovala jsem, jestli jsem skutečně dvojka, ale raději jsem počkala, až řekne jméno. V tu chvíli se mi totiž vybavila situace, která nastala na jedné světové soutěži – moderátor řekl jméno vítězky, ale pak se opravil, že je to někdo jiný.

Terezko, řekněte mi, co vám soutěž dala a co naopak vzala?

Dala mi další zkušenosti. Konečně jsem se podívala do USA což byl můj velký sen. Vzhledem k tomu, že jsem v naší skupině (USA – sponzoři, produkce atd., pozn. redaktora) byla jediná sama bez parťáka, tak jsem musela prolomit jazykovou bariéru, kterou jsem měla. I když jsem si myslela, že anglicky mluvit neumím, zvládla jsem to dobře. Až jsem byla sama překvapená. A musím přiznat, že soutěž mi nevzala vůbec nic.

Pracujete jako podnikatelka. Modelingu se věnujete také, alespoň okrajově?

Provozuji kosmetický salón, ve kterém nabízím zákaznicím permanentní make-up a prodlužování řas. Modelingu se věnuji pouze nárazově. Hlavně ale moc ráda fotím.

Zúčastnila jste se ještě jiných soutěží krásy, případně jakých?

Ano, bylo jich více. V roce 2016 jsem se zúčastnila soutěže Czech Beauty, kde jsem byla mezi první pětkou Czech Beauty stars. Další soutěže: Miss Czech press, kde jsem se dostala do finále, Miss Beauty, Miss léta a jiné.

Foto: @vitekfoti

Jak o sebe pečujete? Rozmazlujete se ráda?

Hrozně ráda se rozmazluji. Mám málo volného času, ale chvilku pro sebe si najdu vždycky. Mám takovou ranní a večerní rutinu, kterou pravidelně dodržuji. Každé ráno začnu klasicky asi jako každá ženská, vyčistím si zuby, zkontroluju pleť, nanesu denní a oční krém, případně vytrhám neposedné chloupky z obočí. Potom se nalíčím a jdu do práce, nebo když mám volno, tak dělám nějaké domácí práce.

Večerní rutina začíná odlíčením make-upu, vykoupu se a jednou týdně si dělám masku. Poté si vyčistím pleť, nanesu noční a oční krém a můžu do postele.

Jak se udržujete ve formě, máte nějaký tip pro ostatní ženy?

Co se týče formy, tak spoustu žen spíš většinou naštvu.

Já mám velmi dobré geny, takže si mohu večer dát popcorn a čokoládu a nic se nestane. Naopak já jsem si nechala zhotovit jídelníček od mé fitness trenérky, abych přibrala, protože kila jdou dolů snadno. Ale naopak nabrat je pro mě problém.

Jakou vlastnost na sobě máte nejraději?

Dochvilnost. Na schůzky chodím včas a připravena. Nemám ráda pozdní příchody a čekání. Zbytečně mi utíká čas, který mohu trávit jinak.

Co děláte nejraději ve volném čase?

Nejraději chodím do fitka nebo na nákupy. Ve fitku se dokonale odreaguji a vypnu.

V jakém oblečení se cítíte nejpohodlněji? 

Nejpohodlnější jsou tepláky, když jsem doma. Na ven pak mám nejraději šaty.

Co byste poradila ženám (dívkám), které by se chtěly zúčastnit soutěže krásy a nemohou sebrat odvahu. 

Je strašná škoda, že denně na Instagramu narážím na moc krásné holky, ale žádné soutěže se neúčastní. V dnešní době je hodně rozšířená věta typu „Stejně to má zaplacené“, nebo ,,Nemám na to“. Je to škoda, protože hodně holek na to má, ale necítí potřebu se přihlásit, nebo se bojí. Rozhodně se nepodceňujte a alespoň to zkuste.

Co si myslíte o kultu krásy obecně. Je opravdu krása tolik důležitá?

Těžko odpovědět, ano i ne. Všude slyším, jak to mají hezké holky snadné, ale není tomu tak. Já osobně jsem před dvěma lety hledala práci v kanceláři, studentka vysoké školy se dvěma lety praxe v kanceláři. Věřte, nebo ne, nikde mě nevzali. Dokonce jsem zaslechla, že šéf z práce, o kterou jsem se ucházela, prohlásil, že by na mě musel mít zbrojní průkaz, kdyby mě zaměstnal.

O krásnou holku je vždy zájem, ale většinou ze strany kluků, které se dané slečně nelíbí. Mě osobně se spousta kluků i bála oslovit. Krása je fajn, ale rozhodně to není všechno, a už vůbec ne to nejdůležitější v životě.

Autor: @vitekfoti

Máte nějaký sen, který byste si ráda splnila a jaký?

Rozhodně mám spoustu snů. Například, chci se znovu vrátit do Ameriky a důkladněji ji procestovat. Dalším cestovním snem je Vietnam a Thajsko. Taky bych se chtěla vdát a mít zdravou rodinu.

Pro koho si myslíte, že jste absolutně nejkrásnější. 

Já doufám, že pro mého přítele, a že to tak i zůstane.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

super článek

Odpovědět
Luu2
Luu2 31. 3. 2020

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
Babina
Babina 4. 7. 2019

Skvělý článek

Odpovědět
lemur
lemur 2. 2. 2019

Přeji též hodně dalších úspěchů.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.