Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 20. 2. 2018
Líbí se mi

Co spojuje tři generace žen: vzájemná inspirace, respekt a radost ze života

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 20. 2. 2018
Líbí se mi
Co spojuje tři generace žen: vzájemná inspirace, respekt a radost ze života

Co spojuje tři generace žen: vzájemná inspirace, respekt a radost ze života

Květa Santlerová je velice inspirativní žena a velká bojovnice, je úspěšnou podnikatelkou, pyšnou matkou a babičkou. O hodnotě zdraví ví své, sama se potýkala s vážnými zdravotními potížemi, které vyústily v transplantaci ledviny. Životní zkušenost, kterou si před dvěma lety prošla, ji otevřela oči a naučila ji zpomalit, vážit si času stráveného s rodinou a užívat si maličkostí. Zároveň se snaží žít tak aktivně, jak jen je to možné, cestovat a užívat si svá čtyři vnoučata.

Motto: „Žena, která má zdravé sebevědomí, nezávidí, nepomlouvá, neřeší malichernosti, ale má ráda lidi a raduje se ze života. A právě tak vychovává i své děti."

Se svou snachou Petrou nám prozradila, že ten, kdo je nejvíce spojuje, je právě Květy syn Petr, na kterého jsou obě pyšné a který je, jak obě potvrzují, výborný otec a mimo jiné také muž, který obdržel vyznamenání za záchranu života. Obě se dále shodují, že také díky malé Stelince se jejich rodina ještě více stmelila. „Snažíme se dodržovat tradice, slavíme všechny svátky a narozeniny, Velikonoce, Vánoce,“ říká Květa. „Co se synovi narodila dcera, mám pocit, že si daleko víc rozumíme a jsem moc ráda, že jsme našly společnou řeč i se snachou,“ dodává Květa.

Obě ženy říkají, že se od sebe mají co učit. „Snacha Petra je mi velkou inspirací v toleranci k mému synovi, neskutečně ho podporuje v jeho koníčcích. Umí všechno zařídit a disponuje vlastností, která je důležitá pro život a já jí říkám „použitelnost,“ chválí snachu dále.

Také Petra o generaci starší Květě mluví velice hezky a nejvíce na ní obdivuje, jak dokázala spojit úspěšnou kariéru a rodinný život. „Květa změnila můj pohled na podnikající mámy,“ dodává.

Při otázce na vnoučata se Květa rozněžní. „Děti jsou moje slabost. Vnučka Stelinka, stejně jako tři další vnuci, nám s mužem přinášejí velikou radost, hrozně se s ní nasmějeme. Ve třech letech má výbornou slovní zásobu a umí si vymýšlet neskutečné příběhy. Mohla by u nás učit kurz Storytelling.“ 

Jaká je Stelinka?

Nebojí se říct o uznání – o Vánocích nám zazpívala, pak se rozhlédla a všem oznámila: „Už můžete tleskat.“

Má zdravé sebevědomí – dívá se do zrcadla a konstatuje: „Jsem prostě krásná.“

Umí pochválit, pohanět i vyjádřit své pocity: „Babičko, jsi roztomilá,“ „Tatínku, jsi neopatrný, zlobím se.“ „Zlobím se na vás, jsem smutná aj.“

„A tak bych mohla pokračovat ještě dlouho. Nestačím se divit, jak nás má tento prcek ochočené,“ ukončuje naše povídání Květa Santlerová.

A podle bezprostřední Stelinky bychom se mohly občas chovat všechny, nemyslíte? Přijďte si dovolit být bezprostřední a sebevědomé třeba na Den, kdy se budu mít ráda.  

Květa Santlerová je zároveň zakladatelkou a majitelkou společnosti Santia, která již 20 let úspěšně zajišťuje vzdělávání a rozvoj pracovníků firem. Santia je zároveń spolupořadatelem a hlavní produkční agenturou našeho brněnského Dne, kdy se budu mít ráda.

Srdečně zveme všechny ženy do Brna na připravovaný Den, kdy se budu mít ráda, den na podporu ženského sebevědomí zdraví a krásy. 

KDY: 10.3. 2018
KDE: AVION Shopping Park Brno

 

Registrace níže přes tlačítko "Zúčastním se" a nebo na FB události ZDEMísto, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Jarmila Malá 11. 8. 2021

Jsem už trochu starší generace. Mám dva vnuky a jednu vnučku. Hodně mi pomáhají s telefonem. K vánocům mi totiž pořídili dotykový mobil. Hodně rychle se učím. Nedávno mě ale zajímalo jak poslat balík. Poslali mi nějaký odkaz na stránku https://napovime.cz/navod/jak-poslat-balik/ Když se mi povedlo ho nějak otevřít, tak jsem se dozvěděla spoustu informací.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

super

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
Babina
Babina 4. 7. 2019

super článek

Odpovědět
H-Ellen
H-Ellen 13. 3. 2018

Nádherně napsáno. A babičce se vůbec nedivím, že je ze Stelinky unešená, já byla taky v sobotu. Je úúúúžasná

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.