Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 20. 8. 2021
Líbí se mi

Práce, která bude dávat smysl, byla mým velkým přáním, říká Ambasadorka MARKET ŽENY s.r.o. Dana Chara Kratochvílová

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 20. 8. 2021
Líbí se mi
Práce, která bude dávat smysl, byla mým velkým přáním, říká Ambasadorka MARKET ŽENY s.r.o. Dana Chara Kratochvílová

Práce, která bude dávat smysl, byla mým velkým přáním, říká Ambasadorka MARKET ŽENY s.r.o. Dana Chara Kratochvílová

Dnes “designérka života” Dana Chara Kratochvílová říká, že žije život, o kterém se jí ani nesnilo. Má mnohem více času, který tráví, jak sama chce. Splnila si své sny a další postupně přidává.. Má milujícího partnera a práci, která ji naplňuje. Vždycky tomu ale tak nebylo… Seznamte se s novou Ambasadorkou MARKET ŽENY s.r.o.

Na co se vás ještě nikdo nikdy nezeptal?

První, co mě napadlo bylo- jak mám vědět, na co se nikdo nezeptal, když se na to nikdo nezeptal . Přemýšlela jsem nad tím, nikdo se nezeptal, kdy zemře. Naštěstí. A i kdybych to věděla, tak na to stejně neodpovím za žádných okolností.

Říkáte o sobě, že žijete život, o kterém se vám nesnilo… Jaká byla realita třeba před 10 roky?

Před deseti lety jsem bydlela v malém bytě se dvěma dětmi. Taky jsem jsem pracovala doslova 24 hodin denně (pohotovost minimálně na telefonu byla neustále 365 dní v roce). Moc jsem toužila po domečku a početnější rodině. I práce, která bude dávat smysl, byla mým velkým přáním.  

Co bylo tím spouštěčem, který vás donutil pohnout se z místa a začít na sobě pracovat?

Spouštěčem bylo uvědomění si, že nežiji, ale přežívám. Tehdy jsem tomu s nadsázkou říkala, že jsem přešla do režimu robota nebo autopilota. A totální vyčerpání a zkolabování bylo poslední kapkou. Postupně jsem se více zaměřovala na své pocity a emoce a učila se znovu důvěřovat své intuici. Ta mě krásně provedla. I když pár životních lekcí ještě přistálo. 

Dnes pomáháte nejen ženám najít cestu k sobě samé. Hledáte společně ideálního partnera, měníte práci… jak vlastně vaše „povolání“ designérky života funguje?

Je to jednoduché, každý jsme originální a jedinečný. Proto u každého volím takový postup, který bude v souladu s jeho nastavením. Práce s energiemi je krásná hlavně tím, že pomůže a nasměruje tam, kam si duše zavolá. 

Na vašich internetových stránkách si mohu stáhnout průvodce 7 malých kroků pro splnění velkých snů. Můžete mi prozradit třeba hned ten první…?

První krok má trošku delší název: Přivolání čehokoliv, co do svého života chceme.

Aktuálně jste se stala novou Ambasadorkou MARKET ŽENY s.r.o. Co vás k tomu vedlo?

Filozofie celého projektu mě naprosto okouzlila. Také již delší dobu spolupracuji s Ženami sro, takže i to pro mě byl jasný signál, že to má smysl. 

Jaké největší benefity na MARKET ŽENY s.r.o. vidíte?

Je to projekt, který úžasným způsobem pomáhá místním firmám a podnikatelům. Ti pak mohou dát práci i úžasné výrobky druhým. Je to takové smysluplné kolečko. 

Jaké produkty na MARKET ŽENY s.r.o. patří mezi vaše favority?

Osobně jsem si zamilovala Somavedic. Harmonizační světlo jsem plnohodnotně zapojila i do své práce (nabíjím esence, vodu i vibrační obrázky pro klienty). Praktické plátěné tašky jsou v pohotovosti v mé kabelce také. Z Marketu mám již spoustu výrobků a v žádném jsem se nezklamala, spíš předčily mé očekávání.  

Jaké produkty z MARKET ŽENY s.r.o. patří mezi nejpopulárnější mezi vaší klientelou?

Opět vyhrává Somavedic, je to kouzelník s energiemi a vibracemi. Díky němu má každý možnost si bezpracně vyladit svůj domov snad až k dokonalosti.  

Je pro vás dnes práce zábavou?

Určitě ano. Svou práci miluji a nedokáži si ani představit, že bych do budoucna dělala něco jiného. Když něco děláte srdcem, tak vás to naplňuje a baví zároveň. 

Jakou nejlepší radu byste dala ženám, které touží také podnikat?

Jděte do toho srdcem, naslouchejte své intuici. Vypněte vnitřního kritika a inspirujte se u lidí, kteří šli podobným směrem. Buďte sama sebou za všech okolností, jen tak to bude fungovat.  

Jakou knihu máte aktuálně rozečtenou?

Tentokrát jsem sáhla po hodně známé knize. Je to „Nejbohatší muž v Babylóně“ od George S. Clasona. 

Jak nejraději odpočíváte?

Odpočívám ráda aktivně. Někdy je to cvičení, jindy práce na zahradě. Často hraní si dětmi nebo malování či jiné tvoření. 

Co vám v poslední době udělalo radost?

V pracovní sféře to byla nabídka na spolupráci na jedné konferenci pro ženy. A také skvělé ohlasy od klientek na další služby, které jim mohou pomoci k rychlejšímu posunu. V osobním životě jsou to obzvlášť mé menší děti. Každý den mě něčím milým překvapí a potěší.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Svata
Svata 30. 9. 2021

Odpovědět
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 8. 9. 2021

Hodně štěstí

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 23. 8. 2021

tak hlavně, ať se daří

Odpovědět
sipeji
sipeji 21. 8. 2021

Najít práci, která nám dává smysl je jednou z životních výher.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 8. 2021

¨prima ženy, jen tak dál

Odpovědět
avatar
Dana Kratochvílová 20. 8. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.