Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 19. 4. 2018
Líbí se mi

Pomozte mladé mamince Markétě získat pohádkové věno

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 19. 4. 2018
Líbí se mi
Pomozte mladé mamince Markétě získat pohádkové věno

Pomozte mladé mamince Markétě získat pohádkové věno

Markéta Karasová je jedna z finalistek v soutěži Souboj nevěst, kde se hraje o pohádkové věno. Svatbu plánovali se svým snoubencem od loňského jara, kdy ji požádal o ruku. Se svou rodinou žije Markéta v bavorském Regensburgu a soutěž vidí jako příležitost nejen vyhrát prima ceny, ale především jako výzvu. 

Celý projekt zároveň podporuje nadaci Pink Bubble, která pomáhá onkologicky nemocným děti a mladistvým v ČR. Markéta má konkrétně na starosti "bublinku" Vojtu, který onemocněl myosarkomem, má za sebou půl roku chemoterapií a nyní se vrací zpátky do školy. 

Markéto proč jste se do soutěže přihlásila? Co vás na tom nejvíce láká?

Protože jsem dostala tu příležitost (v lednu jsem byla navštívit svatební veletrh v hotelu Diplomat a hned u vchodu si mě odchytla slečna z redakce časopisu Tvoje svatba, která tuto soutěž mediálně podporuje, a už to bylo zároveň to beru jako výzvu umět se za sebe postavit a bojovat.

Láká mě samozřejmě výhra, kterou je pohádkové věno (dovolená, svatební šaty, fotokoutek a další), ale také ta show, která nastane tuto sobotu večer, kdy se budu moct promenádovat v krásných svatebních šatech (jedna z disciplín), ale také se vyřádit ve volné disciplíně, kterou bude tanec s mým partnerem Michalem a dcerkou Leuškou (11 měsíců).

Soustředění nevěst se konalo ve Westernovém městečku Šiklův Mlýn

Jak dlouho jste svatbu plánovali? 

O ruku jsem byla požádána loni v březnu. Pamatuju si to jako dneska, byla sobota 4. března 2017, krásné jarní počasí, obloha bez mráčku a my jsme se vydali směr náš oblíbený altánek na Vyšehradě za záminkou natáčení videa... které se ke konci proměnilo v žádost o ruku Musím říct, že to Michal vymyslel velmi romanticky a kulantně, že jsem nic netušila. Jinak svatbu jsme začali pořádaně plánovat až letos. Loni v květnu se nám totiž narodila holčička, a jelikož je to naše první miminko, tak si dokážete představit, že jsme první měsíce nemysleli na nic jiného, celý svět se točil kolem ní... vlastně se pořád tak nějak točí.

Co si myslíte, že máte navíc oproti ostatním nevěstám? Proč by pro vás lidé měli hlasovat?

Navíc? Tak když nepočítám Leušku, která je velké plus (však se podívejte na ty její kukadla, koho by neokouzlily? , tak si myslím, že mám kuráž a zapálení pro hru. Ta soutěživost se ve mně hezky probouzí, to na sobě hodně pozoruju. Ráda třeba sleduji příspěvky ostatních finalistek, abych viděla, jakým jdou směrem. Je zajímavé, jak to každá z nás to pojímá po svém. Někdo se do toho opřel hodně, někdo vůbec. Já jsem si řekla, že když už do této soutěže jdu, tak proto, že chci vyhrát.

Podle toho také vypadá můj soutěžní profil, který se snažím plnit příspěvky několikrát za den, aby lidé poznali, kdo jsem, jak a kde žiju a mohli si tak o mně udělat nějaký obrázek.

Proč je podle vás v dnešní době svatba důležitá? Jaké hodnoty pro vás představuje?

Pro mě svatba představuje celistvost (pospolitost?) a spojení rodiny. Tedy tak to vnímám alespoň u nás, kdy jsme spolu 8 let a pouto mezi námi je velmi silné. Když jsme se rozhodli mít spolu miminko, rozhodli jsme o tom oba dva, vědomě a v souladu. A to si myslím, že je velmi důležité i ve vztahu, musí to chtít oba dva a ne pouze jeden a druhý se přidá.

Svatbu také vnímám jako pokračování rodu, tím že se spojíme v jeden svazek, budeme mít stejné jméno my, i naše děti. Tím pokračujeme v rodové linii a dál píšeme historii rodu.

Co byste chtěla vzkázat všem letošním nevěstám?

Aby si tu svoji svatbu co nejvíc užily a myslely primárně na sebe! To myslím vážně. Sama to teď vnímám úplně jinak, než když jsem byla jen jako host na nějaké svatbě. Řešit koho pozveme a koho ne, podle čeho to rozhodnout a co tam mít za zábavu, jestli bude bavit hosty... těch otázek je fakt milion. A podle mě je nejdůležitější, aby se bavili ti dva, o kterých ta svatba, ten den je.

Takže don´t worry, be happy Nám zbývá do svatby necelé 2,5 měsíce, ještě nemáme uzavřený počet hostů, pořádně nevíme, kdo nás bude fotit a kdo nám bude hrát k tanci, ale jedno víme:

Chceme se vzít a ten den si na maximum užít!

 

K SOUBOJI NEVĚST:

Co se týká té soutěže, tak letos se koná již 7. ročník Souboj nevěst. Letos poprvé bude možné všechny finalistky, a tedy i mě, vidět po celé dva dny na INTERBEAUTY PRAGUE - VELETRH KOSMETIKY konaný 20. – 21. 4. 2018 na pražském  Výstavišti v Holešovicích bude nabitý zkrášlujícími metodami.

Po oba dva dny bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program plný proměn, prezentací a módních přehlídek svatebních i společenských šatů, obleků, spodního prádla a dalších nezbytných doplňků každé moderní nevěsty.

Vyvrcholením je sobotní večer, kdy proběhne Galavečer finále Souboje nevěst 7. 

Vstupenky na veletrh i na samotné finále lze koupit  >> zde <<

JAK HLASOVAT PRO MARKÉT:

SMS ve tvaru: NEVESTA 2 na číslo 900 06 20

Cena jedné sms je 20,- Kč. Výtěžek z hlasování jde na podporu Nadačního fondu Pink Bubble. 

 

Markétě a především malému Vojtíkovi držíme palce 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

držím pěsti

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
Babina
Babina 4. 7. 2019

Super článek

Odpovědět
Evoun
Evoun 22. 4. 2018

Držím palečky

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 20. 4. 2018

Hodně štěstí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 422
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.