Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi

Nebuďte tak upjaté na budoucnost, radí terapeutka, které při práci pomáhají koně a andělé

Leňa | ŽENA s.r.o.
Leňa | ŽENA s.r.o.
Vloženo 30. 8. 2018
Líbí se mi
Nebuďte tak upjaté na budoucnost, radí terapeutka, které při práci pomáhají koně a andělé

Nebuďte tak upjaté na budoucnost, radí terapeutka, které při práci pomáhají koně a andělé

„Myslím, že je důležité, aby na sobě lidé pracovali celkově, nejen duchovně. Všechno souvisí se vším, rozvíjet jen duchovní stránku je sice fajn, ale není to úplně kompletní. Podle mě je důležité, aby se lidé obecně poslouchali. Sami sebe, svoje tělo, svoje emoce. Jeden den máte chuť meditovat, druhý jdete do fitka. A to je v pořádku,“ říká Terezie Schliková. Terezie se zabývá terapií koněm, odblokováním různých traumat, problémů a výkladem andělských karet. A právě díky těmto výkladům ji můžete znát i vy. Je totiž autorkou našich týdenních andělských horoskopů.

Pomáhám lidem najít cestu

„Náhled do budoucnosti u mě však nečekejte.  Karty používám k tomu, aby mi objasnily situaci a daný problém. Následně nám ukáží, jaká je nejvhodnější cesta a řešení,“ odpovídá mi Tereza na otázku, jak lidem pomáhá. „Mnohdy je tato metoda dostačující. V případě, že přijde klient s větším problémem, používám meditaci či odblokování, aby se mohl posunout dále. Každý člověk je jiný, takže se nedržím jednoho postupu, ale přistupuji ke každému individuálně,“ dodává Terezie.

Kůň je naším skvělým zrcadlem

Terapie koněm je samostatná kapitola. Jsme venku a klient má na vodítku velkého koně Tarifa. Ten zastává funkci terapeuta. Já jsem pouze prostředník, nebo tlumočník mezi jím a klientem. Kůň je totiž naprosto dokonalé zrcadlo nás samých,“ popisuje Tereza další ze svých terapeutických metod.

„Na koni během terapie nesedíte. Pracujete v kruhové ohradě a k dispozici máte jen vodítko, bič a sebe. Bič je Vaše prodloužená ruka, nikoliv nástroj k bití. Koně se jím nedotýkáte,“ upřesňuje Tereza, jak taková terapie probíhá.

Pohádky pro naši duši

Mimo terapie Terezie i píše. Nyní jí vyšla knížka Andělské pohádky nejen pro děti. „Jmenuje se tak proto, že to jsou sice pohádky, ale může je číst opravdu kdokoliv. Těm nejmenším ukazují, že se mají držet svého a nenechat se zviklat světem dospělých. A nás, „dospěláky“, vedou k tomu, co jsme zapomněli, co jsme si zakázali a na co si myslíme, že nemáme právo,“ popisuje Tereza svou knihu.

„Také se moc těším na křest knížky, který proběhne 25. září od 17 hodin v Luxoru. Knížku bude křtít Bára Basiková a jste všichni srdečně zvaní,“ dodává Terezie.

Vypněte hlavu, radí andělé

Na závěr se ptám Terezie na nějaký andělský vzkaz pro nás ženy.  Bere si na pomoc andělské karty a spouští: „Nebuďte tak upjaté na budoucnost. Tak moc už chcete, aby byly věci hotové, že Vám naprosto uniká přítomnost a všechny příležitosti v ní, které by Vás do vytouženého cíle mohly dovést. Je v pořádku mít cíl, ale nemůžete jen čekat, až se to stane. Musíte k němu přece dojít. Povolte ze své strnulosti a alespoň pohněte nohou. Ze začátku stačí opravdu malý, nepatrný krůček. A hlavně si všímejte všeho, co se okolo Vás děje teď. Jednejte intuitivně, vypněte hlavu.

Můžete to udělat i jako cvičení. Stoupněte si na nějaké místo, zavřete oči, chvíli jen dýchejte, nalaďte se na svůj cíl a pak naprosto bezmyšlenkovitě, jen podle pocitu, udělejte krok podle toho, kam Vás to povede. Chvíli na tom novém místě stůjte. Vnímejte ho i sami sebe. A pak si položte otázku „Co mám teď udělat v reálném životě?“ a nechte přijít odpověď. Až budete svou odpověď mít, poděkujte sobě i místu, otevřete oči a běžte to udělat, i kdyby to podle Vás byla ta největší hloupost.“

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
Babina
Babina 4. 7. 2019

Super článek

Odpovědět
many
many 31. 8. 2018

Odpovědět
sipeji
sipeji 31. 8. 2018

práce při které pomáhají koně a andělé - šťastná žena

Odpovědět
gustawka
gustawka 30. 8. 2018

Miluji koně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 004
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.