Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 2. 2019
Líbí se mi

Chlapi, kteří se umí starat o děti, jsou sexy! Mahulena Bočanová fandí Kometě a mužům na rodičovské dovolené

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 2. 2019
Líbí se mi
Chlapi, kteří se umí starat o děti, jsou sexy! Mahulena Bočanová fandí Kometě a mužům na rodičovské dovolené

Chlapi, kteří se umí starat o děti, jsou sexy! Mahulena Bočanová fandí Kometě a mužům na rodičovské dovolené

Tisíce návštěvníků, tři desítky odborníků, workshopy, přednášky či módní přehlídky – právě tak vypadala akce na podporu ženského sebevědomí s názvem Den, kdy se mám ráda, která se uskutečnila 23. února v brněnském AVION Shopping Parku. Celým dnem provázela populární herečka a moderátorka Mahulena Bočanová, která na sebe mimo jiné prozradila, že fandí brněnským hokejistům a chlapům na rodičovské dovolené.

„Brno mám moc ráda a je to sranda, protože jsem typický Pražák a s Brňáky se neustále špičkujeme. V poslední době mám Brno spojené s mými nejlepšími kamarády tanečníky – i Jaroslav Kuneš, se kterým jsem tančila deset let, je odsud. Říkám to pořád – Brno je zlatá loď a já jsem tu druhou nohou doma. V Praze to nesmím říct, ale fandím Kometě. To by mi na Spartě dali!“ prozradila se smíchem Bočanová.

Zvážněla však, když došlo na otázku ohledně sebevědomí českých žen. Podle dokumentu, na jehož natáčení se podílela, prý mají Češky nejnižší sebevědomí v celé Evropě. „České ženy se mají rády minimálně, to je hrůzostrašné. Nejvíc namachrované jsou naopak Italky a Španělky. Je pravda, že bychom na sebevědomí měly přitlačit,“ tvrdí Bočanová. Její recept na zdravé sebevědomí je přitom jednoduchý. „Když máte dobrý partnerský vztah, když vám děti dělají radost nebo když se vám daří v práci, odrazí se to na vaší psychice.“ Jak však zároveň upozornila, jsou muži, kteří vedle sebe úspěšné a sebevědomé ženy nesnesou.


Muhulena Bočanová se zakladetelkou ŽENY s.r.o. Evou Čejkovou (vpravo)

„Někteří muži potřebují někoho, kdo je obdivuje a nad kým vynikají, a když se jim to nedaří, tak ztrácejí glanc. Pes je zakopaný v tom, že muži touží mít ženy, které jsou něčím výjimečné a atraktivní, ale pak od takových žen utíkají. Takové ženy mají jako milenky, ale doma chtějí mít poslušné paní. Tak to funguje, co je svět světem,“ říká herečka a dodává, že muže, kteří si své sebevědomí zvyšují tím, že sráží ženy, má za slabochy a zbabělce.

Velký obdiv u Mahuleny Bočanové naopak mají pánové, kteří se rozhodnou jít na rodičovskou dovolenou. „Takovým samozřejmě fandím! Je hrozně sexy, když se chlap stará o děti. To, jak se muž chová k dětem, prozradí hodně o jeho srdci. Takoví mají u žen šanci. Protože to jsou většinou chlapi, kteří nemají mindrák a jsou láskyplní,“ uzavírá Mahulena Bočanová.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Babina
Babina 4. 7. 2019

Skvělý článek

Odpovědět
lemur
lemur 14. 3. 2019

Odpovědět
Tamara
Tamara 11. 3. 2019

Manžel se kluky dokázal vždycky postarat a jejich "pánské jízdy" byly vždy vítanou změnou po dnech strávené s maminkou. Snad i díky tomu si syn svého syna užívá a mají spolu naprosto úžasný vztah. A P.S. - to bláto fakt odpadne.

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 10. 3. 2019

Odpovědět
janinkad
janinkad 5. 3. 2019

Mám pocit, že děti si s tatínkama víc užijí...asi nejsou tak úzkostní a berou to sportovněji-viz.je to jenom bláto, to odpadne samo.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 204
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.