Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 10. 2017
Líbí se mi

Pomocí vhodné masáže dochází k úlevě od fyzického napětí a současně i k psychickému uvolnění, říká Anna Bartošová

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 10. 2017
Líbí se mi
Pomocí vhodné masáže dochází k úlevě od fyzického napětí a současně i k psychickému uvolnění, říká Anna Bartošová

Pomocí vhodné masáže dochází k úlevě od fyzického napětí a současně i k psychickému uvolnění, říká Anna Bartošová

Annu Bartošovou si mnozí z vás možná pamatují z našeho webu, na který často přispívala zajímavými články o lymfodrenážích. Se zaměstnanecké pozice obchodního referenta a práci v justici se dostala do své současné práce, která je zároveň jejím koníčkem – práci terapeutky, lektorky a masérky. V článku se rozpovídala o svém poslání, masážích i pohledu na život.

Hledání odpovědi na otázky, proč se v životě člověka dějí určité zejména ty negativní věci, jí přivedlo na cestu sebepoznávání a k celostnímu přístupu uzdravování sama sebe.

Tyto zkušenosti ruku v ruce s touhou pomáhat i ostatním lidem v jejich těžkých životních situacích jí přivedly k vytvoření projektu Akademie života, v rámci kterého vnímá jako své poslání laskavé průvodkyně nabízenou vědomou péči o své tělo, mysl i duši a to v duchu jejího motta: „Hledání odpovědi na otázky, proč se v životě člověka dějí určité zejména ty negativní věci, jí přivedlo na cestu sebepoznávání a k celostnímu přístupu uzdravování sama sebe.“

Jak sama říká:Je úžasné sledovat, jak pomoci vhodné masáže dochází k úlevě od fyzického napětí a současně i k psychickému uvolnění a naopak, jak odblokování určitých psychických problémů vede i k odeznění fyzické bolesti.“

„Svoji práci vnímám jako své poslání a je pro mě i splněním mého snu. Dává mi možnost pracovat jak sama na sobě, tak i pomáhat ostatním posouvat se na své životní cestě a tvořit si svůj život. Pro mě je velice důležité být v kontaktu s lidmi a být pro ně přínosem, pomoci jim najít svou vnitřní sílu, radost, vášeň, využívat svůj potenciál, mít odvahu a chuť jít za svými sny."

„Miluji hudbu a tanec. Velmi mě baví hudba a tanec. Tančím doma, nejčastěji v kuchyni při vaření, s dalšími ženami chodíme na diskotéky a mám vybraný kurz tančení, na který se chci přihlásit, abych tím životem mohla protančit. Užívám si také procházky zejména noční, osvětlenou Prahou, ty jsou úžasné.

Opravdová vášeň je pro mě ta životní ingredience, která ve mně vyvolává pocity radosti, štěstí, naplnění, kvůli čemu se těším na každý nový den.

To, co je neodmyslitelnou součástí mého života – aby můj život měl smysl, aby byl naplněný a žitý s láskou, radostí a ne jenom přežívaný. V dennodenní realitě to rovněž znamená, najít vášeň v práci i v každodenních činnostech  - to co dělám, dělám ráda a s láskou a ne dělat něco s odporem a honem to mít za sebou, abych pak mohla dělat něco, co mě baví. Všechno máme na své cestě, kterou bychom si měli užívat, protože ten způsob, kterým jdeme ke svému cíli je mnohdy důležitější, než samotný cíl. Zkrátka – chytit tu svoji mušku zlatou.

Pro mě je úplně nejvíc rodina – takže den bych ráda strávila s mými dětmi, které vnímám jako úžasné dárečky, které jsem dostala v tomto životě a jsem za ně nesmírně vděčná, nyní už i s krásnou vnučkou a večer bych si sama dopřála příjemnou uvolňující masáž v doprovodu relaxační hudby."

Proč mě baví číst webové stránky ŽENY s.r.o.

Je tam hodně inspirace, návody i zábava. Jsem v úplném úžasu nad příběhy žen, které se pustily do vlastního podnikání, dělají co je baví a plní si své sny. Je to krásná vizitka uvědomění, že jsme tvůrci svého vlastního života, za který máme svou odpovědnost.  A já všem nám přeji hodně zdraví, zdaru a spokojenosti v životě.

A vy jste už objevili svou vášeň? Co znamená pro Vás? Co je to, co dělá Váš život naplněným a jedinečným? Napište mi a podělte se, budu ráda: anna@annabartosova.eu.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Atevy
Atevy 13. 12. 2019

Odpovědět
Babina
Babina 4. 7. 2019

super článek

Odpovědět
matejm
matejm 28. 10. 2018

Dávám plně za pravdu

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 23. 1. 2018

Odpovědět
Glady
Glady 16. 10. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.