Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina N.
Martina N.
Vloženo 4. 1. 2021
Líbí se mi

Jak si kvalitou trávení zajistit kvalitní život: Celostní terapie se Zdravě s Nicole

Martina N.
Martina N.
Vloženo 4. 1. 2021
Líbí se mi
Jak si kvalitou trávení zajistit kvalitní život: Celostní terapie se Zdravě s Nicole

Jak si kvalitou trávení zajistit kvalitní život: Celostní terapie se Zdravě s Nicole

Že je střevo základem našeho celkového zdraví věděly už tradiční léčebné systémy a potvrdila si to výzkumem i moderní medicína. Náš jídelníček, stres a celkový životní přístup rozhoduje nejen o tom, jaká bude naše imunita přes zimu a jaká míra jarní únavy, ale jaká je a bude kvalita našeho života. Na zdraví našeho střeva má zásadní vliv kvalita našeho trávení. A ta začíná už v žaludku (potažmo slinami v ústech). Pokud je jakkoli oslabena kvalita trávení, problém se pak do oblasti střev pouze přesouvá.

Jak poznám, že je mé trávení oslabené?

Příznaků – od subjektivních známek oslabeného zažívání až po nemoci moderní doby – je mnoho. V dnešní době čím dál více lidí trpí problémy bolestí břicha, plynatostí, říháním, pálením žáhy, zácpou či syndromem dráždivého tračníku, zápachem z úst, nadměrnou únavou, nedostatečným vstřebáváním vitamínů a minerálů, kvasinkovým přemnožením, potravinovými alergiemi, zvýšenou propustností střeva, kožními problémy, záněty a onemocněním autoimunitního charakteru.

Podle výzkumů až dvě třetiny lidí mají nějaké trávicí potíže. Přitom ne vždy musí mít oslabené trávení své viditelné příznaky. Ve skutečnosti tímto trpí spousta lidí, kteří o tom ani neví. Upřímně, stačí se ráno mrknout do záchodové mísy. Právě oblast zažívání je nejjednodušší oblastí, kterou můžeme právě správnou stravou tím nejlepším způsobem posílit, a to každý den. K tomu celostní frekvenční terapii odstranit zátěže (viry, bakterie, plísně a jiné), které blokují správnou funkci.

Sama jsem se dlouhé roky potýkala s chronickou únavou a hledala všechny možné cesty. Zpětným pohledem dnes už vím, že bylo tehdy zbytečné analyzovat nadledvinky a řešit kortizolové testy. Dnes takové potíže nemám, správnou úpravou stravy jsem posílila kvalitu trávení a frekvenční terapii regenerovala funkci oslabené slinivky.

Co znamená celostní terapie?

Celostní (komplexní) terapie jsou mou prací a láskou současně. Smysl je velmi jednoduchý – odstranit blokády a zátěže (např. viry, bakterie, plísně, těžké kovy či zátěže z očkování), které tělo vychylují z rovnováhy ale i způsobují emoční přetlaky a podpořit oslabené oblasti tak, aby tělo směřovalo k přirozené autoregulaci zdraví. Diagnostiku a následnou terapii dělám na nejmodernějším biorezonančním přístroji certifikovaným pro zdravotnictví. Výsledky jsou úžasné a některé můžete vidět na zkušenosti klientů.

Nepřestává pro mě být ohromující, jakých skvělých posunů dosahujeme u chronických a roky trvajících potíží, kde klienti už vyzkoušeli všechno. A jakou zažívají psychickou úlevu, když odstraníme vnitřní, stahující tlaky v těle. Součástí celostní terapie je samozřejmě i doporučení úpravy stravy na základě diagnostiky tolerance potravin a podle toho, kterou energetickou oblast potřebujeme u klienta podpořit.

Celostní metoda se soustředí na příčiny potíží v těchto oblastech:
 
•    alergie, astma
•    neurodermatitida
•    kožní vyrážky
•    revmatické nemoci
•    zranění při sportu
•    odstranění virů a bakterií
•    poruchy trávení
•    eliminace závislosti na nikotinu
•    akutní a chronické infekce
•    snížená imunita
•    psychická nerovnováha
•    zažívací obtíže
•    autoimunitní poruchy
•    hormonální nerovnováha
•    migrény
•    nemoci vnitřních orgánů
•    stres a vyčerpání
•    nadváha
 

Tělo a mysl: dvě spojité nádoby

Jakkoli se to může zdát pro nás těžko uchopitelné, tak v těle je vše propojeno a bez současného řešení psychiky bychom jenom tělo trvale nevyléčili. Ukážu to na příkladu, který řeší mnoho nejen žen v této době. Každá oblast v těle je spojena s nějakou emocí. Například lidé, kteří mají nedostatek sebehodnoty a sebelásky, mají často oslabené zažívání. Je to energetická oblast žaludku, sleziny a slinivky. Říkat si před zrcadlem „mám se ráda, mám se ráda“ prostě nefunguje a odříkávání afirmací v běžné mozkové hladině BETA také ne. Už po první celostní terapii, kdy odstraníme vnitřní přetlaky a energeticky posílíme oblast zažívání, ženy popisují, že jsou mnohem klidnější, spokojenější jakoby vnitřně uvolněné, a to i fyzicky a věci kolem tolik neřeší jako před tím. A ty, které trávily večery a noci věčným přemíláním myšlenek v posteli, začaly klidně spát. Jeden muž to popisoval, že najednou cítí větší vnitřní sílu.

Čím více je zažívání oslabené, tím více je tato emoce v nedostatku a její přetlak dále zažívání oslabuje, tedy kruh, který může přecházet do patologie. A radit takovému člověku, aby nedával druhé na první místo a více se soustředil na sebe, nefunguje a je spíše frustrující.

Mnohé samovolně zhubnou, což je díky detoxikaci hlavních orgánů, jednoduché úpravě stravy a odstranění zátěží, které blokují přirozené fungování tisíců procesů v těle.

Pokud chcete udělat radost někomu ze svých blízkých, kterému by celostní terapie mohly pomoci, obdarujte ho dárkovým poukazem. Nebo udělejte radost sami sobě.

„Jak posílit imunitu za 90 dní“ aneb Praktický návod na zvýšení kvality trávení

Pokud se ke mně na celostní terapii z kapacitních důvodů nedostanete, doporučuji si objednat alespoň e-knihu "JAK POSÍLIT IMUNITU ZA 90 DNÍ" – praktický návod na řešení nejen imunity ale i trávicích, kožních, hormonálních či autoimunitních potíží přirozenou cestou.

  • žádné obecné teorie, ryze prakticky a srozumitelně, krok za krokem (rozsah 111 stran)
  • vzorový jídelníček s recepty při různých výživových směrech,
  • domluvila jsem pro vás slevové kódy (najdete v Knize) do e-shopů na výživové doplňky a kozí kolostrum,
  • cena, za kterou si může Knihu dovolit koupit opravdu každý, kdo je připraven převzít vlastní odpovědnost za své zdraví.

Více se dozvíte na www.zdravesnicole.cz nebo www.ziveorechy.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Majina
Majina 2. 3. 2021

Zaujímavá téma- posilnenie imunity

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 3. 2021

prima

Odpovědět
lemur
lemur 23. 1. 2021

Dobré rady.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 1. 2021

Odpovědět
kokoška pastuší tobolka

To je velmi zajímavé.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.