Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 7. 12. 2015
Líbí se mi

ŽENY s.r.o. se Seznamují.cz

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 7. 12. 2015
Líbí se mi
ŽENY s.r.o. se Seznamují.cz

ŽENY s.r.o. se Seznamují.cz

Původně jsem chtěla naši malou exkurzi do Seznamu nazvat Velký bratr se dívá. Proč? Kdo by si alespoň jednou za den nerozkliknul Seznam – najdu tam, co neznám? Na kukačku, co počasí, co se aktuálně děje, prohledat email zahlcený akčními nabídkami, přečíst horoskop a prokliknout minimálně jeden divoký banner, co nového na portálech se vším. Seznam je tu a dívá se, seznamuje, prostě je všude.

Tak návštěvu téhle domény jsme si nemohly nechat ujít. Když naše Jarča vypráví, tak to stojí za to, a protože k Seznamu měla a má velmi blízko, už to lítalo: „Joo, kdybyste viděly v Seznamu ty zasedačky, jo tam můžou psi…“ Tss, to k nám taky. Fenka Jenny píše články, testuje, schůzuje, absolutně pes s.r.o. Ale zvědavost nám nedala a… „Tak ve čtvrtek ve dvě, holky, máte to domluvené! Na recepci vás budou čekat.“  A už se to rozjíždí. Co na sebe. Jéé, musíme donést dárek. „Upečem jim fialové a růžové cupcakky, ať ví!“

 

Ok, jde se. ŽENY s.r.o. do Seznam.cz. Malá skupinka zvědavých žen opouští naši malou, útulnou fialovobílou Pracovnu v Karlíně, kde nechybí polštáře, vázy, dekorace, gauče… vždyť víte, to naše útulno… a vstupujeme do velké prosklené budovy v eko stylu (dekorace nečekejte, tohle má funkci). Hlásíme se u recepce a dostáváme „označení". Joo, tak to naše Irča nedává.

Přes tréninkovou halu se v chaosskupinka stylu a s vykroucenou hlavou, jak vše pozorujeme, přes posilovnu, vnitro blokovou zahrádku k horolezecké stěně (tak tu fakt u nás nemáme). V uších nám zní informace o počtech zaměstnanců… Zajímavé to je, to se musí uznat.

Dobrý den, vítejte v open spacu!  Červená, růžová, zelená, všichni „seznamáci“ vědí, co to znamená. Každý má svou barvu, aby se nám neztratili. Najednou mám pocit, že původní název Velký bratr se sem i hodí. Zasedačky krásné, kafe dobré, ale vše za prosklenými dveřmi, kde vás sice neslyší, ale stále vidí. Chceš-li být sám, vem si sluchátka.

Z čeho jsme nadšené? Ze psa ve Zboží.cz, z pěkného interiéru a fotek Mapy.cz a z úžasného výhledu na samém vrcholu budovy, kde mohou zaměstnanci relaxovat, schůzovat a grilovat (po pracovní době). Ten výhled stojí za to se zvednout od obrazovky počítače a svého místa v openspacovém prostoru.

Jaká je tu atmosféra? Jiná než u nás, ale fajn, pracovní, specifikovaná a jasná. Ale to tak musí být. Kolečko zapadá do kolečka a vytváří kolos. Líbí se nám, obohacuje, inspiruje. Freneticky pulsující těleso, které má své tempo.

Je to jiné. Dobré vědět. Děkujeme za šanci vidět a poznat.

Seznamování proběhlo na jedničku, no a příště, Sezname, zveme my vás… do 3. patra výtahem a do 4. za odměnu po svých. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 7. 12. 2015

Terasa pěkná

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 12. 2015

díky, zase vím něco, co jsem nevěděla a mohla jsem poznat nové místo

Odpovědět
Jíťa
Jíťa 7. 12. 2015

Krásně napsáno. Každé má to svoje. Ale "Karlín" nemá chybu.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 218
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.