Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 5. 2015
Líbí se mi

ŽENY s.r.o.: Rok druhý

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 5. 2015
Líbí se mi
ŽENY s.r.o.: Rok druhý

ŽENY s.r.o.: Rok druhý

A je to zase rok, o rok starší, o rok chytřejší a hlavně o dost krásnější! A brzy v novém kabátě! Budete slavit s námi?

Co všechno se stihne za jeden rok? Napsat 800 blogů, nahrát 220 videí, vyvolat 400 diskusí, sdílet 45.300 hodnocení testovaných produktů a vložit přes 90.000 komentářů! S těmito čísly a hlavně velkou výzvou vstupujeme my všechny ŽENY s.r.o. do dalšího, v pořadí třetího roku! Hodně jsme se naučily, ta vlna informací od tisíců inspirativních žen je obrovská energie! A proč píšu krásnější? No protože jsem byla u tolika setkání a viděla tak krásné zprávy, kde jedna druhou umíme podpořit a říci si „sluší ti to, vypadáš skvělé, máš na to, dáš to!“, že ty projasněné úsměvy bych přála vidět i těm, co si to stále nemyslí! 

A jaký bude rok třetí?

Jaký si ho uděláme! Ty z vás, které dočtou až do konce, tak s námi mohou jako první vidět a hlavně zkoušet náš nový web! Ty z vás, které hledají zábavu, se mohou těšit na novou várku testování. Ty z vás, které se chtějí vypsat, se mohou těšit vedle tradičních blogů i na novou rubriku, která umožní více sdílet naše každodenní radosti! Ty z vás, které se touží stát podnikavými ženami a úspěšnými podnikatelkami, se mohou těšit na spoustu novinek v upgradované kategorii Podnikavá žena! Ty, které se setkáváte v regionech a chcete vědět více o našich Pracovnách, tak se můžete těšit na mnohem více zpravodajství právě z našich regionů a hlavně na podzim i na další Pracovny směrem Morava a Slovensko! 

Co funguje?

Včera, 26. 5. 2015 jsme se poprvé setkaly na Slovensku. Veroniku a Lenku možná znáte již z naší SK verze, ale brzy vám představím další úžasnou ženu, Dášu, kterou jsem potkala z kraje roku, ona se k nám obratem přidala a včera se ji povedlo uspořádat nádhernou akci akčních a nadšených žen v Bratislavě. Protože v letošním roce to bude společné! Boříme hranice a spojujeme CZ a SK a inspiraci navzájem! A co tedy funguje? Včera na nejlépe odpověděla Katka, která řekla, že věděla, že ŽENY s.r.o. jsou to pravé, protože: „ŽENY s.r.o. tady jsou pro všechny, které hledají inspiraci a nebo se inspirací chtějí stát.“ Věta, kterou jsme hned v počátku uvedly na našich stránkách a která vystihuje přesně to, o čem jsou a ještě více budou ŽENY s.r.o. v novém! 

Jak slavíme?

Ty, co to se mnou táhnou už dlouho za jeden provaz, tak jsme dnes v menší skupince (ale zato i s mužem! ) společně poobědvaly, i když větší legrace pak bylo samotné focení . Těmto všem úžasným ženám, které nebudu jmenovat, protože už je to pěkná řada věrných stálic, patří velké díky za všechny pokusy-omyly, které se mnou ustávaly a nikdy mne v tom nenechaly! Holky moje, dík! No a vám všem, které čtete tyto řádky, patří stejně velké díky za to, že s námi jste! Že nám fandíte, že se zapojujete, sdílíte a neustále nás inspirujete! My už slavíme a těšíme se na vše nové, co během léta společně budeme zkoušet a postupně vám pouštět! A vy, které chcete začít slavit s námi a zkoušet novinky, které vás na webu čekají, tak se přihlaste do komentářů pod tento článek, pošleme vám ve zprávě přístupy, jak je možné se zapojit a slavit s novým webem s námi! Podmínkou je, že u nás máte registraci a nasbírané body v minimální výši 2.000 bodů (nevadí, pokud jste je směnily). Potřebujeme nyní ženy, které to s námi už nějakou dobu táhnou a mohou porovnat a okomentovat novinky, které jsme připravily! Bereme prvních 100 vyvolených, tak pište! 

Takže hlavu vzhůru, prsa vpřed, srdce otevřít, nohy na zem a pravou nohou vpřed do třetího společného roku! 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
EVA | první ŽENA s.r.o.

AMANDA a JITKAKYTKA ... těšíme se na vás! Máte pls možnost vzít si vlastní notebook?

Odpovědět
lektorka
lektorka 6. 7. 2015

Moc pěkné fotky . Držím palce na další cestě třetím rokem.

Odpovědět
Amanda
Amanda 5. 7. 2015

Hlásím se, pokud je volno...

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 4. 7. 2015

tak jen se opakuji, těším se na nový web. Pokud bude přijatelné počasí, ráda přijedu

Odpovědět
heenna
heenna 3. 7. 2015

tesim se na novy web

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 633
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.