Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 7. 2019
Líbí se mi

O splněném dívčím snu před kamerou. Aneb o pořadu Všechno, co mám ráda v létě!

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 7. 2019
Líbí se mi
O splněném dívčím snu před kamerou. Aneb o pořadu Všechno, co mám ráda v létě!

O splněném dívčím snu před kamerou. Aneb o pořadu Všechno, co mám ráda v létě!

Hledáme nějakou čtyřicítku, takovou normální ženu, matku, která se zajímá o ženská témata“ zavolala mi Jarka Timková. Naslouchala jsem dál a čekala, co přijde, koho tedy mám v naší komunitě ŽENY s.r.o. hledat. Vzápětí jsem pochopila, že tou čtyřicítkou mám být já a hledá se moderátorka pořadu ČT „Všechno, co mám ráda“. Nádech, výdech, do 40 ještě pár zbývá, normální bych se možná nazvat mohla, matkou už jsem 7 let, se ženami a jejich tématy mám zkušeností více než dost. Ale moderátorkou? 

Bylo mi 12, když začínala vysílat TV Nova a já sledovala mladé moderátorské dvojice a přemýšlela, jaké to tam asi je. Jak vypadá zákulisí TV a jestli bych tam také mohla někdy být... 7 let na to, hned v září po maturitě jsem nastupovala do TV Nova jako scénáristka talk-show "Áčko". Bez zkušeností, bez životního nadhledu, ale s obrovským nadšením a pokorou, že se to naučím. Šlo to pomalu a nakonec jsem stála s celým týmem až do posledního dílu a pokračovala jsem na TV Prima, kde pokračovala další životní etapa a zkušenosti za kamerou. 

Přejíždím tramvají z Náměstí republiky na Karlín a s kamennou tváří Jarce odpovídám, že bychom to zkusit mohli a kdy budou tedy kamerovky? A tak se za pár dní ocitám před kamerou. "Klapka!" ... přiznávám, že tedy i nervy si v tom zahrály roli a pak střih a čekání.

Po pár dnech mi volá opět ona, žena, která stojí za celým nápadem, dramaturgií a produkcí pořadu "Všechno, co mám ráda", který do té doby již rok vysílala ČT. Jarka Timková mi potvrzuje, že ANO, že máme před sebou spolupráci na speciální letní sérii. Vzpomínám si na moment, kdy mi přišel dopis (tenkrát nebyly mobily) z TV Nova, že mě přijímají. A s úplně stejným pocitem, respektem a pokorou děkuji za životní výzvu, která mi k mým aktivitám se ženami připadá jako krásná příležitost a synergie. 

Velké díky Veronice Poláčkové, zkušené moderátorce a herečce, která sérii vede společně se mnou a s každým přeřeknutím a nepovedenou klapkou přihodí vtip, uvolní atmosféru a přidá k tomu navíc pro mě, nepolíbenou televizí, radu z praxe. Velké díky všem na place, kteří se mě snaží pravidelně podporovat a i když slyším "klapka počtvrté", s klidem a pohodou mi dají další šanci a dělají, že i když sníh z bílku nazvu pěnou a koláč buchtou, tak že za to může těch 35 stupňů venku.

Náš první společní díl ze speciální letní řady můžete vidět v premiérovém dílu na ČT1 již tuto neděli, 7. 7. od 8:40 na ČT1. A potom ještě 7x až do poslední neděle v srpnu.

A když mi budete chtít napsat jakýkoliv nápad, připomínku a nebo jakoukoli výtku, budu ráda!

Krásné léto se vším, co máte rády! 

Vaše Eva

 

V každém díle se podíváme na návštěvu k nějaké naší kamarádce, většinou podnikavé ženě, která nás pozve k sobě a něco se od ní naučíme. První díl u Renaty Glosové. 

 

V některých dílech jsme oblékly mou oblíbenou českou značku Buga Petry Šindlerové. 

 

Zákulisní pohled na natáčení receptu, kdy jsem se přišla podívat na Verču, jak se to má správně dělat! 

Momentka z druhého dílu a návštěvy ZD Krásná Hora nad Vltavou s důrazem na bio kvalitu. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 24. 2. 2021

dobrý pořad

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

Pár dílů jsem loni viděla a bylo to moc fajn

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 5. 4. 2020

Evi, sledovala jsem vloni v létě tento pořad = moc hezké

Odpovědět
avatar

Jsem pravidelná divačka

Odpovědět
lemur
lemur 27. 9. 2019

Ráda se na tento pořad dívám.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 052
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.