Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 12. 2018
Líbí se mi

PROČ TESTUJEME JINAK? Testování na podporu českých značek a podnikavých žen!

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 12. 2018
Líbí se mi
PROČ TESTUJEME JINAK? Testování na podporu českých značek a podnikavých žen!

PROČ TESTUJEME JINAK? Testování na podporu českých značek a podnikavých žen!

V průběhu měsíce listopad jsem navštívila Pracovny ŽENY s.r.o. v regionech a položila jsem vám, našim testerkám, několik otázek. Chtěla jsem vědět, proč s námi testujete a jak můžeme společně ještě testování vylepšit a posunout dál.

Jednou z otázek, které jsem pokládala, byla ta, zda jste ochotné pomoci a podpořit ženy a české firmy, které by rády uvedly svůj produkt do světa, ale nemohou se podílet na financování výroby produktu a kampaně samy.

A tak jsem se rozhodla to hned vyzkoušet a otestovat vás! Po pěti letech tisíců testování prosím o zapojení do testování trošku jinak! Letošní Vánoce totiž budou dvojité. Věřím, že testování udělá radost nejenom vám, ale zároveň také českým značkám a podnikavým ženám, které jsme zapojily a vy je svým testováním a částečným odkupem produktu můžete podpořit!

Kdy se dočkáme atraktivnějších produktů k testování? 

Vy všechny, které jste se zúčastnily osobně, tak vám patří veliké díky! Vaše zpětná vazba mi moc pomohla při plánování dalších novinek v testování, které chystáme na rok 2019. Vy, které jste se zúčastnily, tak budete první, které se dozví o konkrétních produktech a zvýhodněných nabídkách! Vy ostatní hned v zápětí na našem webu. 

Proč došlo ke změnám na webu zenysro.cz v testování?

Asi jste si všimly, že poslední týdny průběžně upravujeme způsob testování na našem webu. Spustily jsme totiž nový software, který nás společně posune mnohem dále. Je to mnohem chytřejší, více automatická technologie, která nám umožní příští rok testovat i desetitisíte produktů!

Budou v budoucnu některé testerky zvýhodněny?

Většina testování bude i nadále otevřena všem, ale plánujeme i testování, která budou otevřena pouze ženám, které se zúčastnily našich regionálních setkání a již dnes ví, co chystáme na jaro 2019. Vy ostatní se to dozvíte hned poté z našeho webu. A již dnes víme, že při exkluzivnějších testování zvýhodníme vás všechny, které se dlouhodobě chováte eticky a nebo společně s námi podpoříte české značky a podnikavé ženy. 

Když se zapojím do testování českých produktů, jak to budu hradit?    

Pokud se zapojíte do testování tento týden, kdy podmínkou testování je i částečná úhrada produktů (s velkou slevou), budeme vás kontaktovat individuálně a pošleme vám instrukce, jak platit a kdy vám produkt přijde. Pokud uhradíte hned, produkt pošleme obratem na vaši adresu, abychom stihly udělat radost ještě do Vánoc!

Jak se mohu o testování dozvídat pravidelně předem?

Jedním z ohlasů v regionech byly i otázky, proč už vám nechodí newslettery? Protože jsme v květnu díky nařízení Evopské unie omezily odesílání newsletterů jenom na adresy, od kterých jsme získaly souhlas. Pokud jste email se souhalsem přehlédly, stačí, když nám napíšete na info@zenysro.cz a my vám začneme newslettery znovu posílat. Novinky od nás odchází každé dva týdny v neděli. 

Kde mohu komentovat a dát zpětnou vazbu? 

Jednou z dočasných novinek je i to, že aktuálně nemůžete pod testováním vkládat komentáře. Toto je téma, která je u nás pořád otevřené. Aktuálně jsme nahradily možnost komentářů chatovacím okénkem s naší Pájou, které se můžete kdykoliv na cokoliv zeptat a ona vám odpoví. Budu ráda, když pro mě i pro mé kolegyně rozpoutáte diskuzi pod tímto článkem. Vítám jakékoliv podněty a připomínky, protože jedině tak se posunume dále… Vy všechny, které případně zpoplatněné testování překvapilo, zkuste se zamyslet také nad tím, že společně jako desítky tisíc žen máme volbu si vybrat a odejít a nebo se spojit a popořit také někoho jiného…

Proč vlastně vznikly ŽENY s.r.o.? 

Moje úplně první myšlenka nebylo testování, ale byla to vzájemná podpora, pomoc a sdílení. A postupně jsem došla k závěru, že více, my ženy, celkově dáváme a ne vždy si umíme říci o pomoc. A tak tímto vás vyzývám, pojďme se vzájemně pomoci i tím, že společným testováním za částečný odkup produktů tak dáme práci českým značkám a nebo podnikavým ženám, tak jak jsem o tom psala už dříve v tomto článku

 

A pokud byste mi chtěly napsat jakékoliv nápady nebo podněty osobně, tak kdykoliv na mail eva@zenysro.cz 

Těším se na vše, co společně ještě můžeme malými krůčky změnit a dokázat a vzájemně si pomoci! 

Vaše Eva 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

To zní velice fajn Mám hroznou radost z toho, že tesujete výrobky. Mám pak hned lepší pocit, když si pořizuji nějaký výrobek, který vyzkoušelo několik lidí najednou Ostatně to tak mám ráda i třeba ze zprávami... Hodně ráda čtu všechny zprávy na tomto webu - https://www.cerstvezpravy.cz/ , protože vím, že jsou vybrány několika lidmi a jsou sestaveny prakticky z těch nejkvalitnějších zpravodajů a člověk tak nečte zbytečné dezinformace a nesype do sebe nekvalitu.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

každé testování je fajn

Odpovědět
katherina
katherina 28. 1. 2019

ahoj můj dobrý přítel jsem Kathie Davis jedna dáma ze Spojených států jsem šťastný být tvým přítelem napište na mou e-mailovou adresu umožňuje mluvit víc mám něco velmi důležité diskutovat s vámi díky (kathiedavisus@gmail.com)

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

?

madamace
madamace 21. 12. 2018

Odpovědět
Michaela Ž
Michaela Ž 11. 12. 2018

Částečná úhrada testovaných výrobků mi vůbec nevadí. Nikdo mě přece nenutí, abych se do testování zapojila. To je moje rozhodnutí. Testuji ráda a stále ještě hodně nadšeně. Jen jsem překvapená, že testované výrobky nejsou k vyzvednutí na jednotlivých Pracovnách, ale zasílají se domů. Neustále totiž řeším mrzutosti se zatoulanými balíčky. A na Pracovny by se testované výrobky zasílaly hromadně, tedy by odpadlo hrazení poštovného na několik domácích adres.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 233
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.