Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 1. 2017
Líbí se mi

Ne vždy se v životě vše povede, tak jak se z toho poučit? #ROKHODNOT

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 1. 2017
Líbí se mi
Ne vždy se v životě vše povede, tak jak se z toho poučit? #ROKHODNOT

Ne vždy se v životě vše povede, tak jak se z toho poučit? #ROKHODNOT

Je to více než deset let. Slíbila jsem jí, že bude vystupovat na naší konferenci pro ženy a mezitím jsme jako agentura získali zakázku od klienta, který chtěl na konferenci vystupovat také, a tak jsem jim to také slíbila. Doplňuji, že se jednalo o to stejné téma. Diplomacie mně vrozená ani tady nepomohla. V té době jsem žila doslova vražedné tempo, bylo mi něco málo přes 20, vedla jsem firmu s velkými klienty a nic moc nestíhala. Nestihla jsem tedy ani této úžasné dámě napsat, že jsem ji v programu nahradila. No a ona se to dozvěděla dříve z našich stránek než ode mne. Asi netřeba psát, kdo byl v tu chvíli za pitomce… já a korunovaného! Zasloužený email, že to je neprofesionální chování jsem přečetla s bušícím srdcem až do konce, každé slovo v něm byla pravda. Sobota nesobota, vzala jsem telefon a volala, bylo mi tak trapně, že jakákoliv psaná slova by byla frází a už bychom se nemusely nikdy vidět. Ale my se viděly, resp. pravidelně se vídáme dodnes, je to už možná více než deset let, staly se z nás přítelkyně a ona mne nejednou svým chováním, názory a přístupem k životu připomněla, jak důležité je dávat prioritu svým hodnotám. 

O to více mě potěšila podpora právě od ní, Kateřiny Kaňokové, na naše setkání DEN, KDY SE BUDU MÍT RÁDA přesně den před akcí. Katko, moc děkuji a díky, že jsi tolika ženám inspirací díky všem svým aktivitám, které děláš!  

A tak tady ještě něco málo z mého rychlého ohlédnutí při pohledu na fotky od naší H-ellen na naše lednové setkání právě na téma hodnot. A pokud se vám líbí hrníčky s hodnotami a chcete si vybrat ten svůj, přijďte mezi nás a nebo mrkněte do e-shopu! 

 

Inspirujte se a přidejte se! #ROKHODNOT

#energie

Kéž by mohla být jenom ta pozitivní, ale někdy jediným slovem a výrazem máte zkažený den. Obklopte se těmi, kteří vám rozumí, zbytečně neremcají, nestěžují si a mají energii, která nakopává. 

 

 

#úsměv

Těm, co to tak nemají se zkuste vyhýbat, zkuste je pochopit a být jim inspirací a nebo je nakažte svým úsměvem stejně jako tato moje trojka, ani jedna z nich nikdy nezklame! 

 

  

#radost 

Co je víc, než vidět okolí, když se raduje! Rozdávejte radost a dávejte najevo radost, i ta je zdravě nakažlivá! 

 

 

#inspirace

Maminka, tatínek, teta, kamarádka a nebo jakákoliv jiná osobnost, která je lepší a zkušenější než já… Kéž by se upřímná inspirace stala náhradou za závist a zášť, kterou často vůči lepším a úspěšnějším cítí řada z nás…

 

 

#pravda

Díky vám všem, které přišly a dodržely pravidla. Jeden program, jeden dárek, jedno testování, jeden podpis paní Elišky atd. Vy ostatní, které jste to přišly zkusit i počtvrté, doufám, že čtete tyto řádky a příště na svou nenažranost a lakotu zapomenete!   

 

#pokora

S pokorou díky za všechny zprávy, dárky a pozdravy, které mi zpříjemňovaly svou frekvencí hned několik dnů před akcí, na akci i po. Pokaždé mi vykouzlily úsměv na tváři, za to díky! 

 

 

#odvaha

Často si vzpomenu, jak moc těžké bylo poprvé zavolat a ucházet se o práci, vystoupit na veřejnosti, přiznat se k neúspěchu atd. Jak moc rozumím všem, kteří si prochází svými začátky k naplnění vysněného a jak moc obdivuji jejich odvahu. Bez ní by to nešlo… Klárko, smekám, jen tak dále! 

 

 

#vděčnost

Nezapomínat na ty, kteří vždy a za každých okolností pomohou a upřímně řeknou i tu nepříjemnou pravdu. Jitu, díky 

 

 

#respekt

TED talk: „Patrik Procházka, psycholog, poradce a tvůrce iniciativy Výjimeční lidé, je extrémní inspirací lidem okolo sebe. Ve svém životě je vděčný za vše. Uvědomuje si, že vozík z něj neučinil postiženého, ale naopak výjimečného člověka. Chce lidem ukázat jejich neomezený potenciál. Pojďme s nadšením následovat jeho vzrušující a úspěšný život plný dech beroucích příběhů o nevzdávání se, pádech a snaze vstát a jít dál (a to i doslova). Prostě držet se svých snů, bezpodmínečně.” Nemám slov, měla jsem tu čest ho potkat osobně a doporučuji! Patrik Procházka #bigrespekt! 

 

 

#krása 

O velkém respektu bych mohla pokračovat. Tento muž je také výjimečný, pan docent Měšťák, který mne již dlouhodobě podporuje ve všech aktivitách směrem k ženám, je velkou oporou. Tady nás zachytila fotografka v rozhovoru na téma krása... srdce, přirozenosti. On je ten, který jako první všechny plastické operace rozmlouvá a dokáže vás přesvědčit během pěti minut, že jste ta nejkrásnější žena! To se mi celkem po té probdělé noci příprav hodilo, děkuji také! 

 

#vnímavost

Často se to nejdůležitější a nejzajímavější můžeme vidět tam, kam běžné oko nedohlédne... A tak zavřete oči a vnímejte... Držím pěsti 

 

 

Že nepíšu o #láska #štěstí #rodina... na ty nezapomínám, ale o těch mluvíme často, téměř denně, ale žijeme je skutečně? Berte tyto řádky jenom jako inspiraci a přidejte se k nám s těmi vašimi! #rokhodnot

Vaše Eva 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tereza N.
Tereza N. 17. 4. 2017

to je krásné ...

Odpovědět
Marcela Soukupová - Koláčové dobroty

Odpovědět
evabel
evabel 28. 2. 2017

... jednou jsi nahoře a jednou dole, to je život

Odpovědět
Clairest
Clairest 26. 2. 2017

Odpovědět
lemur
lemur 25. 2. 2017

Moc pěkně napsané.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 360
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.