Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 1. 2017
Líbí se mi

Ne vždy se v životě vše povede, tak jak se z toho poučit? #ROKHODNOT

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 1. 2017
Líbí se mi
Ne vždy se v životě vše povede, tak jak se z toho poučit? #ROKHODNOT

Ne vždy se v životě vše povede, tak jak se z toho poučit? #ROKHODNOT

Je to více než deset let. Slíbila jsem jí, že bude vystupovat na naší konferenci pro ženy a mezitím jsme jako agentura získali zakázku od klienta, který chtěl na konferenci vystupovat také, a tak jsem jim to také slíbila. Doplňuji, že se jednalo o to stejné téma. Diplomacie mně vrozená ani tady nepomohla. V té době jsem žila doslova vražedné tempo, bylo mi něco málo přes 20, vedla jsem firmu s velkými klienty a nic moc nestíhala. Nestihla jsem tedy ani této úžasné dámě napsat, že jsem ji v programu nahradila. No a ona se to dozvěděla dříve z našich stránek než ode mne. Asi netřeba psát, kdo byl v tu chvíli za pitomce… já a korunovaného! Zasloužený email, že to je neprofesionální chování jsem přečetla s bušícím srdcem až do konce, každé slovo v něm byla pravda. Sobota nesobota, vzala jsem telefon a volala, bylo mi tak trapně, že jakákoliv psaná slova by byla frází a už bychom se nemusely nikdy vidět. Ale my se viděly, resp. pravidelně se vídáme dodnes, je to už možná více než deset let, staly se z nás přítelkyně a ona mne nejednou svým chováním, názory a přístupem k životu připomněla, jak důležité je dávat prioritu svým hodnotám. 

O to více mě potěšila podpora právě od ní, Kateřiny Kaňokové, na naše setkání DEN, KDY SE BUDU MÍT RÁDA přesně den před akcí. Katko, moc děkuji a díky, že jsi tolika ženám inspirací díky všem svým aktivitám, které děláš!  

A tak tady ještě něco málo z mého rychlého ohlédnutí při pohledu na fotky od naší H-ellen na naše lednové setkání právě na téma hodnot. A pokud se vám líbí hrníčky s hodnotami a chcete si vybrat ten svůj, přijďte mezi nás a nebo mrkněte do e-shopu! 

 

Inspirujte se a přidejte se! #ROKHODNOT

#energie

Kéž by mohla být jenom ta pozitivní, ale někdy jediným slovem a výrazem máte zkažený den. Obklopte se těmi, kteří vám rozumí, zbytečně neremcají, nestěžují si a mají energii, která nakopává. 

 

 

#úsměv

Těm, co to tak nemají se zkuste vyhýbat, zkuste je pochopit a být jim inspirací a nebo je nakažte svým úsměvem stejně jako tato moje trojka, ani jedna z nich nikdy nezklame! 

 

  

#radost 

Co je víc, než vidět okolí, když se raduje! Rozdávejte radost a dávejte najevo radost, i ta je zdravě nakažlivá! 

 

 

#inspirace

Maminka, tatínek, teta, kamarádka a nebo jakákoliv jiná osobnost, která je lepší a zkušenější než já… Kéž by se upřímná inspirace stala náhradou za závist a zášť, kterou často vůči lepším a úspěšnějším cítí řada z nás…

 

 

#pravda

Díky vám všem, které přišly a dodržely pravidla. Jeden program, jeden dárek, jedno testování, jeden podpis paní Elišky atd. Vy ostatní, které jste to přišly zkusit i počtvrté, doufám, že čtete tyto řádky a příště na svou nenažranost a lakotu zapomenete!   

 

#pokora

S pokorou díky za všechny zprávy, dárky a pozdravy, které mi zpříjemňovaly svou frekvencí hned několik dnů před akcí, na akci i po. Pokaždé mi vykouzlily úsměv na tváři, za to díky! 

 

 

#odvaha

Často si vzpomenu, jak moc těžké bylo poprvé zavolat a ucházet se o práci, vystoupit na veřejnosti, přiznat se k neúspěchu atd. Jak moc rozumím všem, kteří si prochází svými začátky k naplnění vysněného a jak moc obdivuji jejich odvahu. Bez ní by to nešlo… Klárko, smekám, jen tak dále! 

 

 

#vděčnost

Nezapomínat na ty, kteří vždy a za každých okolností pomohou a upřímně řeknou i tu nepříjemnou pravdu. Jitu, díky 

 

 

#respekt

TED talk: „Patrik Procházka, psycholog, poradce a tvůrce iniciativy Výjimeční lidé, je extrémní inspirací lidem okolo sebe. Ve svém životě je vděčný za vše. Uvědomuje si, že vozík z něj neučinil postiženého, ale naopak výjimečného člověka. Chce lidem ukázat jejich neomezený potenciál. Pojďme s nadšením následovat jeho vzrušující a úspěšný život plný dech beroucích příběhů o nevzdávání se, pádech a snaze vstát a jít dál (a to i doslova). Prostě držet se svých snů, bezpodmínečně.” Nemám slov, měla jsem tu čest ho potkat osobně a doporučuji! Patrik Procházka #bigrespekt! 

 

 

#krása 

O velkém respektu bych mohla pokračovat. Tento muž je také výjimečný, pan docent Měšťák, který mne již dlouhodobě podporuje ve všech aktivitách směrem k ženám, je velkou oporou. Tady nás zachytila fotografka v rozhovoru na téma krása... srdce, přirozenosti. On je ten, který jako první všechny plastické operace rozmlouvá a dokáže vás přesvědčit během pěti minut, že jste ta nejkrásnější žena! To se mi celkem po té probdělé noci příprav hodilo, děkuji také! 

 

#vnímavost

Často se to nejdůležitější a nejzajímavější můžeme vidět tam, kam běžné oko nedohlédne... A tak zavřete oči a vnímejte... Držím pěsti 

 

 

Že nepíšu o #láska #štěstí #rodina... na ty nezapomínám, ale o těch mluvíme často, téměř denně, ale žijeme je skutečně? Berte tyto řádky jenom jako inspiraci a přidejte se k nám s těmi vašimi! #rokhodnot

Vaše Eva 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tereza N.
Tereza N. 17. 4. 2017

to je krásné ...

Odpovědět
Marcela Soukupová147
Marcela Soukupová147 10. 3. 2017

Odpovědět
evabel
evabel 28. 2. 2017

... jednou jsi nahoře a jednou dole, to je život

Odpovědět
Clairest
Clairest 26. 2. 2017

Odpovědět
lemur
lemur 25. 2. 2017

Moc pěkně napsané.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 154
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.