Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 26. 8. 2016
Líbí se mi

"Přes překážky ke hvězdám" nechci letět sama :)

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 26. 8. 2016
Líbí se mi
"Přes překážky ke hvězdám" nechci letět sama :)

"Přes překážky ke hvězdám" nechci letět sama :)

Nikdy nejsi sama

Zvířata, stejně jako lidé, dělají v životě velké a nezbytné změny. Už jen přelet ptáků do teplých krajin je změna jako blázen. Dokážete si představit stěhovat se každý půl rok? A dokážete si představit být na to sama? Já teda ne, a to jsem se stěhovala v posledních sedmi letech už 9x. Nikdy bych to sama nezvládla. Stejně tak ptáci letí také vždy v hejnu a vzájemně si pomáhají, jinak by tu cestu nezvládli.

Stejně je to i s námi s lidmi. Proč si pořád myslíme, že musíme všechno na světě zvládnout sami? Co v nás vyvolává pocit, že jsme slabí a nedokonalí, požádáme-li o pomoc nebo pomoc přijmeme? Nikde přece ale není napsáno, že musíme být v životě sami a všechno to sami táhnout. Člověk je tvor společenský, tak proč by se měl stranit společnosti, potřebuje-li radu, pomoc nebo si s někým jen tak popovídat.

Jdeme cestou, kterou šíříme

Žádné podnikání ba ani práce není v začátcích jednoduché. Každý jsme si tím určitě prošli. Všemi prohrami a nástrahami, nepochopením a nesouhlasem v očích našeho okolí. Ještě před pár týdny jsem si říkala, že všechno zvládnu sama, že si říkat o pomoc nemusím a bylo by to pro mě ponižující. Ale tak to vůbec není. Já sama lidem velmi ráda pomáhám, věřím tudíž, že lidé rádi pomohou i mně, pokud mohou.

Cítila jsem se bez inspirace a energie. Místo toho, abych se v tomto pocitu utápěla, řekla jsem ne. Mám kolem sebe úžasné a inspirativní ženy, od kterých se chci učit. Uspořádala jsem proto historicky první team building ŽEN s.r.o., které mají vlastní Pracovnu v některém z regionu ČR. Naše první setkání bylo v Brně, nabité programem a spoustou zajímavých hostů.

Martin Másilko a tajemná Socionika

Kdo by nechtěl odhalit zase o kousek svou osobnost, své silné a slabé stránky, zjistit o sobě, co netušil a naučit se s tím pracovat? Kdo by nechtěl mít život a komunikaci s lidmi snazší, díky tomu, že pochopí, že jsme každý jiný a jedinečný, a že to je dobře!?

Martin pro nás udělal výživný seminář a pomohl nám poodhalit, s čím nám může Socionika v životě pomoci.

Sama jsem se socionickým otypováním, které jediné probíhá osobním rozhovorem a ne testem, prošla a stejně tak i prvním seminářem. Martin mi pomohl pochopit, jak správně pracovat se svými silnými a slabými stránkami. Jak lépe přijímat odlišné lidi a komunikovat ve vztazích. To všechno a mnohem více Martin shrnul do semináře, který se ŽENÁM s.r.o. moc líbil. Martine, děkujeme! 

Všem vřele doporučujeme Socioniku!

E-tiketa: moderněji ve stopách Ladislava Špačka

Sourozenci Alča a Peťa Cigánkovi se rozhodli nespokojit se s tím, jaká je situace v naší společnosti a rozhodli se udělat maximum pro změnu. Společně začali pracovat na velmi zajímavém projektu Staň se svým vlastním hrdinou, jehož smyslem je neporovnávat se s ostatními, ale sám se sebou. Být lepší, než jsem byl před nějakou dobou. Projekt se bude věnovat několika oblastem, ale již teď víme, že současná (n)etiketa a chování mladých lidí se otřese v základech. Konečně! Děkujeme za inspiraci a odvahu změnit naši společnost, která to potřebuje.

Trochu toho duchovna s nádhernými andělskými kartami

Abychom nechaly porůst i našeho ducha, nechaly jsme se inspirovat životním příběhem Lucie Jancurové, která s námi nahlédla také pod pokličku andělských karet a jejich poselství. S Lucií v Brně plánujeme celodenní seminář na téma Jak vědomě nasměřovat svůj život. Z nadšení ŽEN s.r.o. soudím, že vám Lucii doporučí všemi deseti. Luci, děkujeme moc za krásnou, pozitivní a isnpirující chvilku! 

Naše setkání bylo nádherné, plné nových myšlenek a nápadů, jak jednotlivé projekty posunout dál. Mě osobně náš první team building nakopl a dodal mi spoustu energie pokračovat v tom, co dělám. Zkrátka se jen musíme obklopit pozitivními lidmi, v jejichž přítomnosti se cítíme krásně, sebevědomě a smysluplně. Protože to, co děláme srdcem, smysl má!

My, ŽENY s.r.o. jsme si naše setkání náramně užily. Budeme v tom pokračovat, protože chceme tvořit aktivní komunitu žen, a to nejen na webu. Kde jinde začít, než samy u sebe?

Z nádherného focení v centru Brna s úžasnou fotografkou Lucy vás zdraví ŽENY s.r.o.

P.S. Letíme "Přes překážky ke hvězdám", ale nikdy ne samy!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 10. 11. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

Odpovědět
EVA | první ŽENA s.r.o.

Naše Inspiroženo Kláro moooc děkujeme! Stejně tak jako všem jmenovaným v příspěvku. Bylo to úžasně nabíjející, inspirativní a pro mě se spoustou námětů do budoucna. Každopádně stejně jak píšeš, tak je jasné, že jedině společně!!!

Odpovědět
sipeji
sipeji 27. 8. 2016

držím vám všem palečky

Odpovědět
Kateřina|Pracovna ŽENY s.r.o. Litoměřice

Klárko,ještě jednou děkuji za příjemné setkání. Jsi šikula-bojovnice a já jsem tvůj velký fanoušek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 234
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.