Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 23. 10. 2015
Líbí se mi

Mňam, tímhle si zpříjemňujeme pracovní dny u nás! Kdo má službu na dobroty?

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 23. 10. 2015
Líbí se mi
Mňam, tímhle si zpříjemňujeme pracovní dny u nás! Kdo má službu na dobroty?

Mňam, tímhle si zpříjemňujeme pracovní dny u nás! Kdo má službu na dobroty?

Abyste rozuměly, služba na dobroty je velmi důležitá a hlavně záslužná funkce u nás v redakci. Rády se o ni střídáme a ještě raději konzumujeme vše z této služby vzniklé. Je to taková nepravidelná služba, která je pravidlem. Zkrátka, jídla není nikdy dost a zejména, jedná-li se o sladké, zdravé a zobavé. Rády se chlubíme a hlavně dělíme o to, co se nám nejen v kuchyni povedlo. Každý týden někdo přinese něco dobrého, čím potěší ostatní. Na pondělní poradě má otázka "Kdo má tento týden službu na dobroty?" své místo.  Těšíme se a připravujeme své chuťové pohárky. Je to služba celkem nová, ale velmi produktivní, zpříjemňuje nám pracovní dny, a tak se jí nehodláme vzdát.

Rády se s vámi podělíme, ale bohužel už nic nezbylo, vlastně ano, inspirace, jak i vy si můžete zpříjemnit nejen pracovní dny.

Kdo by neměl rád jablka? Evča se s námi podělila o svou jablečnou úrodu, takže celé září jsme jedly jablka. Evča nešetřila a rovnou přinesla celou přepravku. Výborná, šťavnatá a zdravá. Což nenechalo chladnou naši Péťu testovačku, která se stará o to, abychom byly fit. Připravila výborné jablečno-řepovo-mrkvové smoothie, které si určitě udělejte.

Načež Ivča doplnila naši dávku zdraví a přinesla šveštičky ze zahrádky. Týdenní vitamínová bomba. Proto další týden jsme musely trochu osladit. Poslední kousky jablek jsme použily jako dekoraci k mému tvarohovému dortu, který nevydržel ani hodinu. Vlastně ano, jeden kousek až do odpoledne, ale na ten se chodila Kristý dívat do lednice často, často, často.

Dortíčky, ty my rády, a proto když se na pondělní poradě objevil Janči čokoládový dort pouze ze tří ingrediencí, naše chuťové buňky jásaly. Ale pozor, dort vznikl díky naší Elišce, krotitelce sociálních sítí, která se o dortu zmínila. Rychle, snadno a čokoládově.

Mám pokračovat dále? Nesmím zapomenout na čokoládové bonbony od Věrky, sladké makronky od Jarči, moje šumavské hnetýnky, Péti zkušební vánoční cukroví, sušená jablka od mého manžela...

Jéé, kdo že to má příští týden službu?

Nebojte, jak se nám něco povede, podělíme se s vámi v Receptech. I vy jste zdrojem naší inspirace. Pečte, vařte, mlsejte a dělejte si navzájem radost.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Alena Ratajova
Alena Ratajova 28. 10. 2015

Jste prostě báječné, holky

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 27. 10. 2015

paradni

Odpovědět
Amanda
Amanda 26. 10. 2015

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 10. 2015

také si do práce nosíme a vzájemně ochutnáváme naše podařené mňamky

Odpovědět
benca
benca 24. 10. 2015

milujem sladkosti

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 289
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.