Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 19. 5. 2016
Líbí se mi

Mise splněna aneb DEN, KDY NAJDU LÁSKU v Praze poprvé

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 19. 5. 2016
Líbí se mi
Mise splněna aneb DEN, KDY NAJDU LÁSKU v Praze poprvé

Mise splněna aneb DEN, KDY NAJDU LÁSKU v Praze poprvé

Když jsem v jednu ráno z pátka na sobotu procházela Atrium Flora, nade mnou se zhasla světla a pode mnou zastavily jezdící schody, tak jsem vlastně ani nevěděla, jestli se mám smát, že takovou příležitost neměl ani ten nejrafinovanější zloděj a nebo jestli se tvářit kysele, že jsem si to zase dala, se vším všudy, sama tady a teď a za pár hodin mám být ta nejkrásnější a s úsměvem přesně na tomto místě? Všechny chmury vyléčila ledová sprcha, která mě čekala ve dvě ráno jako překvápko doma. 

O to lépe se vstávalo, v 7:30 první telefon a jedeme. Začínáme s JACOBS CREEK instalovat stánek s ochutnávkou vín, zatím vynechávám, přidám se raději později. Nejdřív si dám v klidu kafe. A věřte tomu nebo ne, ale já si ho fakt v klidu dala, rozhodla jsem se, že si totiž ten den užiju! 

V 9:00 přichází Mirek Šimůnek, princátko, které potkávám po mnoha letech od našeho prvního setkání z dob, kdy jsem pracovala jako novinářka. Najednou ale naproti mně sedí sympaťák s životním nadhledem a přirozeným kouzlem. Sázka na moderátora dopadla na jedničku.

V 10:00 hodin začínáme. Jestli někdo čekal davy jako já, protože jsem si na to v lednu hodně rychle během toho čtyřhodinového programu zvykla, tak se přepočítal úplně stejně jako já. Setkání bylo celodenní, už to nebyl maraton „kam se narvu“, „co stihnu“, „kde nebudou fronty a vyjde na mě řada?“, byla to pohoda a energie z řad pohodových lidí, partnerů a všech, kteří se rozhodli přijít „jen tak“.

Že láska skutečně prochází žaludkem potvrzuje další muž, který rozšířil řady sympaťáků na místě. Mladý tělocvikář, který pokořil řady kuchařů a dnes patří do první ligy, Roman, vítěz pořadu MasterChef. S lehkostí a velkou přirozeností se chová v kuchyni Pavelka i na molu vedle Mirka. Mj. kuchyně Pavelka od Marka Pavelky by zasloužily metál! Jak jinak dostatečně říci díky za akční přístup, kdy v pondělí při prvním telefonátu jsme se domluvili, že ANO a za pět dní z pátka na sobotu v noci tam stála kuchyně.  

A mohla bych pokračovat výčtem všech dalších sympaťáků (jako například David Huf) a nádherných a inspirativních žen jako Olga Šípková, Radka Třeštíková, Denisa Říha Palečková, Rostya Gordon-Smith a řada dalších… O skvělém jídle, zdravých ochutnávkách (fresh ze šnekových odšťavňovačů PHILIPS, tuny ovoce od Kolonial.cz nebo lahodných sýrů COTTAGE), inspirativním programu v podobě vizážistek, kadeřnic a řady dalších… Mj. i všem obchodům, které se zapojily v rámci našeho dne a měly trpělivost se mnou a Markétou, když jsme těsně před zavíračkou ještě pořádně provětraly peněženky! 

Téma láska nás prostě provázelo celým dnem v Atriu Flora Praha. A že se nejednalo pouze o tu lásku partnerskou a „seznamku“ potvrzuje hned 8 pejsků, kteří na místě našli svého pána a mají nový domov. Z 19 psích opuštěných mazlů odešlo domů v nových pelíškách od www.mameradipsy.cz osm šťastlivců a ostatní jsou ve výběru řady dalších majitelů, kteří jsou v pořadí.

Další výzva tedy za námi. Setkání, které jsme chtěli uspořádat s cílem najít více lásky… a povedlo se. Velké díky patří vám všem, kteří mě v tom nenechali, přišli, podpořili, zúčastnili se… 

A tak v tématu lásky v mnoha jejích podobách se potkáme ještě 11. června v Atriu Pardubice! Tak kdo se přidá?

Těším se na vás! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
4vladku
4vladku 27. 5. 2016

tohle mi nevyšlo, škoda... snad něco příště

Odpovědět
Glady
Glady 24. 5. 2016

Odpovědět
Eva K.
Eva K. 23. 5. 2016

Evi, jen škoda, že titulní fotka k této skvělé akci je tak amatérská... neostrá, je tam spousta zbytečností a ta kompozice nic moc, křivý panel v pozadí...

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 23. 5. 2016

Téééda, to je fotek...a Míra Šimůnek, krasavec

Odpovědět
JanaV
JanaV 23. 5. 2016

Parádní den, s kamarádkou jsme si ho moc užily!!!!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 479
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.