Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 10. 2015
Líbí se mi

Královny nástěnek aneb podívejte se, jaký je náš život!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 10. 2015
Líbí se mi
Královny nástěnek aneb podívejte se, jaký je náš život!

Královny nástěnek aneb podívejte se, jaký je náš život!

Nástěnky, jen si vzpomeňte, ve škole, v suterénech domů, v kanceláři,…jsou všude, pomáhají zorganizovat úkoly, zpříjemnit náladu, vytváří místa pro inspirace a vzpomínky a jsou obrazem samotného autora. Jedna deska, ale jak moc důležitá.  Tak tady představujeme ty naše. 

Petra magazínka| ŽENA s.r.o.

Vždy jsem milovala tvoření koláží, vystřihovala jsem si fotky, ústřižky ze vstupenek, kousky látek, mezi to něco vmalovala a dávala dohromady věci z mého života. Dělám je dodnes sobě i své dceři. Takže nástěnky mám všude. Tohle jsou moje tři lásky - rodina, móda a běh.

EVA | první ŽENA s.r.o.

Největší relax je pro mě cokoliv hand made, a to jako že mi to i celkem jde!  Vytahovat šicí stroj je moc na  dlouho, ale střihnout si nástěnku (a co teprve, když je na to i workshop u nás v Pracovně s MARIANNE Bydlení), tak to by bylo, abych u toho nebyla! 

Markéta Mamapartner

Tak jsem se podívala na naši lednici, což je vlastně taková naše domácí nástěnka a vážně bych byla zvědavá, jak se z toho vyčte můj život. Je to místo vzpomínkové, připomínkové, laskavé i varovné.

Kristýna pisatelka| ŽENA s.r.o.

Moje nástěnka je trochu jako já - občas zmatená, občas chaotická a vždycky originální.Dávám si na ní hlavně inspirativní nápisy, ze kterých čerpám v těch "horších" chvílích a taky telefonní čísla, která chci mít stále na očích - telefony na "ajťáky", na kolegyně... A to jste ještě neviděly nástěnku, co mám doma přes celou stěnu! Tak třeba někdy příště.

 Janča držitelka kasy | ŽENA s.r.o.

Nástěnka? Já mám dokonce dvě, ale asi by vás moc nebavily, jsou plné čísel, zákonů a paragrafů. Řád, organizace a hlavně systém, a samozřejmě má rodina, která mi do něj pomáhá vnášet chaos. Zkrátka, potřebuji kouknout a vidět to podstatné, co se ve světě účetnictví mění každý den.

Veronika SK Adminka | ŽENA s.r.o.

Ja a nástenka? Určite je veľmi fajn mať svoje ciele a sny každý deň na očiach už dlhú dobu sa chystám vytovoriť si vlastnú myšlienkovú mapu, ale vždy do toho príde veľa iných povinností a do dnešného dňa som sa k tomu nedostala. Ale fungujem v diári a na rôznych papierikoch, ktoré si do diára vkladám, aby sa mi nič nestratilo a na nič som nezabudla. To je aktuálne moja najdôležitejšia nástenka, ktorú keď otvorím vidím v nej všetko potrebné.

 

Pracovna ŽENY s.r.o. Praha

Tole je naše inspironástěnka. Každý týden ji doplňujeme o jednu úžasnou ženu, která  má, nejen nám, co říci.

 

Zvedněte hlavu a mrkněte před sebe a kolem sebe. Nemáte tam nějakou nástěnku?  Pošlete nám fotky do komentářů, těšíme se.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 11. 11. 2020

super

Odpovědět
benca
benca 28. 6. 2016

uzasne

Odpovědět
gustawka
gustawka 14. 10. 2015

jedním slovem wow

Odpovědět
Trendy Rendy
Trendy Rendy 10. 10. 2015

Myslela jsem,že žádnou nástěnku nemám,až jsem se rozhlédla kolem sebe a zjistila,že mám kolem sebe u počítače samé nalepené papírky s různými citáty a poak jsem šla do kuchyně a zjistila,že mám vlastně ledničku jednu velkou nástěnku,nebot tam mám obrázky od vnuček a spoustu fotek....člověk si ani neuvědomuje,že to jsou vlastně jeho nástěnky

Odpovědět
Dee
Dee 8. 10. 2015

Hezké. Je super mít nástěnku vizí a snů

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 289
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.