Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 2. 2019
Líbí se mi

Dovolená a práce? Jde to dohromady!

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 2. 2019
Líbí se mi
Dovolená a práce? Jde to dohromady!

Dovolená a práce? Jde to dohromady!

Minulý týden vám Eva poodhalila, jak to má vlastně s dovolenou a prací. A s prací na dovolené. Víte, jak to myslím  To ale nebylo všechno, co vám chtěla říct. A tak tu máme druhou část videa s dalšími tipy a vychytávkami na to, jak být lepší, efektivnější a jak se například zachovat, když na vás padne špatná nálada

 

Užijte si druhé video ze zasněžených a slunečných Krkonoš 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Mrázková 20. 2. 2021

Můj milovaný manžílek pracuje jako skladník v jedné nadnárodní fimě - jsem na něj pyšná. Když se jednoho dne vrátil z práce, měl více elánu jak kdybychom se potkali na Peci pod Sněžkou před patnácti lety. Úplně mi tam omládl. Prý to je tím, že ty nové policové regály, které koupila firma https://radioshuttle.cz/konstrukce/ opravdu dávají smysl.

Odpovědět
avatar

Také si myslím, že spojení dovolené a práce jde dohromady a nejlépe to jde dohromady i když třeba vám takovou polo dovolenou nadělí v práci ve formě pracovní cesty... Pokud se nějaká z vás ocitá v podobných situacích častěji, určitě doporučuji firemní pojištění z této firmy zde - https://www.ervpojistovna.cz/cs/cestovni-pojisteni-pro-firmy Mějte se hezky.

Odpovědět
avatar
Ivana Mrázková 11. 10. 2020

Zažít pořádnou dovolenou s dětmi a ještě u toho pracovat? Tak tohle se vám povede pouze, pokud pracujete z domova a můžete komunikovat se svým týmem po internetu. Já mám naštěstí přesně tento typ práce, a tak často jezdíme s dětmi kempovat. Kvalitní vybavení jsme si koupili z https://www.naturehikecz.cz a vždy si dovolenou moc užijeme.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

Já bych tohle nekloubila dohromady

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 31. 5. 2019

Já si myslím, že když už se člověk vydá na dovolenou, tak by myšlenky na práci měl kompletně vypustit. Já dokonce musím občas vyrazit někam do přírody, abych na tyto záležisti zapomněla. Dokonce jsem si nedávno přes https://armik.cz/ koupila stan a plánuji v lese i přespat, podle mě to bude osvobozující pocit.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

souhlasím

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 127
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.