Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 10. 12. 2015
Líbí se mi

Co si samy vyrobíme, z toho velkou radost máme!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 10. 12. 2015
Líbí se mi
Co si samy vyrobíme, z toho velkou radost máme!

Co si samy vyrobíme, z toho velkou radost máme!

Jistě jste na našem webu zaregistrovaly, a řada z vás se i zúčastnila, Předvánoční workshop s Marianne Bydlení, tentokrát na téma adventní kalendář. Naše šikovná Mibiko, interiérová designérka, nás naučila, jak si vyrobit krásné dekorace za pár korun a s velkou mírou kreativity.

 

Skupina žen a dvě děti se do toho pustily. Jednoduše, stylově a jinak, tak bychom popsaly tvorbu našich adventních kalendářů, které nám už v tuto chvíli zdobí naše domovy. Vesele ujídáme, odtrháváme a těšíme se na Vánoce.

  

Co obnášela příprava? Výlet do lesa. Poctivě jsme nasbíraly veškeré lesní bohatství – šišky, bukvice, šípky, větvičky a hlavně mech. Při jeho vysychání se můj obývák proměnil v lesní mýtinu provoněnou sušenými pomeranči a citróny, které můžete dát jako já do sušičky nebo jen na topení. Mašle, ozdůbky, korkové nástěnky, pírka a všelijaké dekorace měla na starosti Mibiko. Kombinace obyčejného, přírodního a trocha pozlátky vytvoří dokonalé dílo.

 

 

A těch vychytávek ze světa lepidel, laků a barev, kdy  tavná pistole se vedle nich stávala přežitkem. Pár špendlíků, třikrát střihnout nůžkami, lepítka,… a podívejte, co vzniká. Netřeba slov, komentářů, fotografie mluví za své. 

 

  

Nějakou hodinku to trvalo. O zaplnění prázdného žaludku se postarala Tartaletka a její báječné koláče, o vánoční atmosféru naše vyzdobená Pracovna ŽENY s.r.o. v Praze a kreativní náladu jsme si přinesly samy.

 

Tyhle workshopy milujeme a vy také. Můžeme se setkat, poznat se, naučit se nové a odnést si to nejvíc – zážitek z příjemně prožitého večera ve společnosti vás, milé ženy. A velké finále je tu. 

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
gigon
gigon 30. 5. 2017

Šikulky jste

Odpovědět
benca
benca 28. 6. 2016

sikovne

Odpovědět
GMíša
GMíša 11. 12. 2015

bylo to super a moc se těším na další!

Odpovědět
VVeronika
VVeronika 11. 12. 2015

Je strašná škoda, že se tyhle akce pořádají jen v Praze, hned bych se přidala! To je totiž přesně něco pro mě, takovéto tvoření...

Odpovědět
smolda3
smolda3 10. 12. 2015

Kdo si hraje nezlobí....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 392
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.