Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 9. 11. 2015
Líbí se mi

Vysavač na okna Windomatic: Mytí oken se stává příjemnou činností s dokonalým výsledkem

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 9. 11. 2015
Líbí se mi
Vysavač na okna Windomatic: Mytí oken se stává příjemnou činností s dokonalým výsledkem

Vysavač na okna Windomatic: Mytí oken se stává příjemnou činností s dokonalým výsledkem

Uklízecí testování s Windomatic, novým elektrickým vysavačem na okna od Viledy, si užilo devět z vás.

Elektrický vysavač na okna Windomatic  doporučuje 98% žen.

O produktu:

Windomatic je nový elektrický vysavač na okna od Viledy. Po umytí oken běžným způsobem je vysaje do sucha, bez šmouh a bez kapek! Špinavá voda se nasává do integrované nádobky s objemem 100 ml a pak se jednoduše z nádobky vylije. Flexibilní hlavice Windomaticu se hravě přizpůsobí správnému úhlu, kdy gumová lišta dokonale přilne k čištěnému povrchu, proto bude výsledek bez zbytečných kapek. Na jedno nabití vydrží v provozu až 20 minut (postačí na plochu oken cca 60 m2). Je možné jej použít na okna, zrcadla a jiné skleněné povrchy. K dostání ve vašem hypermarketu nebo na e-shopech za cenu od 999 Kč.

Jak jste byly s vysavačem na okna spokojené?

Pomocník, který nám umožní zlepšit jakoukoli uklízecí aktivitu, se vždy hodí. Elektrický vysavač na okna Windomatic oslovil všechny testerky a byly s ním nadmíru spokojené. Za největší pozitiva považují lehkou manipulaci, snadné ovládání jedním tlačítkem a výborný konečný výsledek beze šmouh. „Úklid s Windomaticem mi jde rychle od ruky. Nemusím pořád přehazovat z ruky do ruky hadry, které poté s sebou nosím po celém bytě, a do nekonečna leštím. Uklízení mi teď připadá čistší a elegantnější.“ pochvaluje si Drahoslava. Svou zkušenost doplňuje i July: „Nejvíce oceňuji, že voda po stěrce nekape dolů na rám okna či parapet. Okna jsou beze šmouh. Pouze výjimečně jsou šmouhy znát v místech přechodů stěrky, ale stačí vzít suchou švédskou utěrku a během několika vteřin místo přeleštit. Stejně tak jako okna lze dobře vyčistit i zrcadla či skleněné výplně nábytku.“

Kromě oken testerky vyzkoušely i mytí koupelnových obkladů, zrcadla, skleněné sprchové kouty, vše zvládl dokonale. Tím, že je vysavač elektrický, zátěžovou situací prošly i baterie. „Kapacita baterie je dostatečná. Na jedno nabití jsme byly schopny vyčistit a vysát všechna okna v bytě.“ potvrzuje svou zkušenost J.K. Další testerka Haliva má s baterií velmi pozitivní zkušenosti: „Baterie k mému podivu vydržela na celý náš dům. Vysavač jsem použila nejen na okna, ale i na veliké zrcadlo v koupelně, zkusila jsem i na obklady ve sprchovém koutě i na skleněné dveře sprchového koutu.

Vše vysavač zvládl na jedničku, nikde žádné šmouhy ani zaschlé kapky. Jsem moc ráda, že našel uplatnění i jinde než jen na okna, která se přeci jenom nemyjí tak často. Vysavač na okna určitě doporučuji, je to veliká úspora času při mytí oken, jen ta cena je trošku vyšší.“ July se též zamýšlí nad cenou a ví, že pořizovací cena je sice trochu vyšší, ale zase není třeba používat různé spreje a speciální přípravky na mytí, které taky něco stojí. Jsem s ním velmi spokojená a mohu ho ostatním vřele doporučit.

Testování dopadlo velmi dobře a další pomocník do domácnosti je na světě.

Všechna hodnocení najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Jsem na něj moc zvědavá

Odpovědět
VeronikaM
VeronikaM 11. 11. 2015

Odpovědět
vcelka
vcelka 9. 11. 2015

Dnes jsem si ho objednala, také jsem zvažovala cenu, ale kdyby mi fakt pomohl s úklidem a hlavně s okny, tak by to bylo skvělé...jsem zvědavá. Protože mytí oken je pro mě děs.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 289
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.