Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 12. 1. 2016
Líbí se mi

Vneste do své kuchyně barvy a vaření se stane vášní!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 12. 1. 2016
Líbí se mi
Vneste do své kuchyně barvy a vaření se stane vášní!

Vneste do své kuchyně barvy a vaření se stane vášní!

Vaření, pečení, smažení. Pro někoho rajská hudba, divoké představy, spousta nápadů a krásných lahůdek. Pro někoho trápení, nejistota a strašidelné sny. Ano, trošku přeháníme, ale je to tak. Mnoho z nás by rádo kralovalo v kuchyni, připravovalo dobroty, nad kterými by slýchalo pochvalné ódy, ale není ČAS. Velmi často slýchám: „Já se s tím dvě hodiny dělám, a pak je to za minutu snědené.“  Jak si pomoci?

Zapojte pomocníky

Máte řadu možností. Zapojte živé i neživé. Pomocí, která bude mít velkou rodinnou hodnotu, je váš partner a děti. Děsíte se, že bude v kuchyni spíše chaos? Rozdělte práce podle schopností. Dětem nechte připravit stůl, připravit nápoje, co máte vyzkoušené, že zvládnou. Muži zas milují elektronické hračky. Co voní technikou je jejich. Mužům dejte do rukou roboty, mixéry… My ženy zas rády zdobíme, ladíme a jde nám hlavně o design.

Proto, je-li náš robot nejen technicky zdatný, ale i krásný… dvě mouchy jednou ranou zabijete, troufám si říci milé ženy, krááásným robotem Sencor Pastels. Tohle musela vymýšlet žena. Umí vše od hnětení, míchání, šlehání, mletí či strouhání, které zvládá až v osmi rychlostech, poradí si takřka se vším. A ty barvy, 9 unikátních barevných variací Pastels colection od sněženkově bílé, přes pampeliškově žlutoulimetkovou zeleňmátově zelenoupomněnkovou modřšeříkovou lila a sakurově růžovou až po korálově červenou a broskvově oranžovou.

 

 

Tuhle novinku jsme si nemohly nechat ujít a prošla naším testováním. Pět pastelových krasavců rozzářilo kuchyně našich testerek a na vlastní kůži je vyzkoušeli i muži. Podívejte, jak vypadá  robot v akci a v našich kuchyních. A co vše umí?

   

Rademas: „Kuchyňský robot od Sencor jsem použil při výrobě vánočního cukroví. Robot mi ušetřil spoustu času a energie. Navíc se jedná o skutečně multifunkční stroj, který kromě hnětění těsta umí také mlít maso a řezat zeleninu. Robot má pěkný design a krásně doplňuje naší kuchyňskou linku. Disponuje opravdu velkým množstvím příslušenství. Tento výrobek všem doporučuji. Je to opravdu skvělý pomocník v kuchyni.“ 

Mchalka: „Kuchyňský robot pevně drží při hnětení jakéhokoliv těsta, i chleba. Vyzkoušela jsem jak mletí ořechů, tak strouhání zeleniny a opravdu na jedničku. Jednoduchá obsluha i výměna jakéhokoliv doplňku, nerezová nádoba je příjemná k uchopení, lehká, ideálně velká. Úžasný pomocník, pominu-li důležitý detail, že dokonale ladí s kuchyní.“ 

Chcete-li vědět, co ještě dalšího tento krasavec umí, na všechna hodnocení se podívejte ZDE.

Vánoce jsou za námi, narozeniny daleko a za dveřmi Valentýn. No, raději dostávám krásné šperky, ale tímto krasavcem bych nepohrdla a rovnou bych mohla upéct náš oblíbený rodinný čokoládově čokoládový dort s malinami.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Pzaf
Pzaf 14. 6. 2017

Vypadá krásně

Odpovědět
matejm
matejm 13. 6. 2017

To jsou barvičky,radost pohledeť. Kuchyně bude pěkně prozářená

Odpovědět
avatar
Lenka Komárková 13. 6. 2017

Jj, sencor má moc pěkné barvičky. Robot by byl super, ale mám mikrokuchyň, takže by se nevešel.

Odpovědět
sipeji
sipeji 13. 6. 2017

mají skutečně nádherné barvičky

Odpovědět
Králka
Králka 23. 11. 2016

Pěkné! Taky jsem o nějakém takovém barevném uvažovala. Oživit kuchyni mi mimo jiné pomohl také nový granitový dřez v bílé barvě - https://eshop-blanco.cz/drezy-s-odkapem/16984-kuchynsky-drez-blanco-favos-mini-bila-521404.html

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 572
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.