Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 12. 2015
Líbí se mi

Vlasová voda s propolisem pomůže s lupy, padáním vlasů a posílí kořínky

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 28. 12. 2015
Líbí se mi
Vlasová voda s propolisem pomůže s lupy, padáním vlasů a posílí kořínky

Vlasová voda s propolisem pomůže s lupy, padáním vlasů a posílí kořínky

 

Vlasovou vodu s propolisem testovalo třicet z vás. Jak jste byly s účinky na vlasy spokojené?

 

Vlasovou vodu s propolisem Pleva doporučuje 89 % žen.

 

O produktu:

Ke krásným a zdravým vlasům bez lupů pomůže bezoplachová péče o vlasy Pleva. Pokud vám vlasy vypadávají, trpíte na lupy, máte suchou pokožku a chcete mít husté a zdravé vlasy, vyzkoušejte vlasovou vodu Pleva s propolisem.

Skvělých výsledků u tohoto přípravku dosahuje právě obsažený propolis, koktejl nejrůznějších prvků, aldehydů a aromatických kyselin. Při masáži vlasové vody se pokožka prokrví, kořínky se posílí a vlasy získají mnoho důležitých prvků pro svou stavbu. Vedle propolisu obsahuje tato voda speciální výtažek, který výrazně posiluje růst nových vlasů u mužů i žen již po 14 dnech.

 

Splnila vlasová voda s propolisem Pleva vaše očekávání?

Vlasová voda s propolisem podle testerek krásně voní po medu, dobře se do vlasů vstřebává, vlasy nezanechává mastné. Po používání vody ženám často téměř vymizely lupy, pokožka se zlepšila, některé pozorovaly i rychlejší růst vlasů. Většina z nich by pouze přivítala jiný způsob dávkování.

Margery se líbila intenzivní propolisová vůně: „Samotná aplikace vmasírování vlasové vody do vlhkých vlasů a pokožky byla příjemná. Protože se přípravek neoplachuje, obávala jsem se, aby vlasy nebyly mastné, obava byla ale zbytečná, vlasy byly krásně lesklé a svěží, lupy téměř vymizely.“ Dobrou zkušenost má i Marta: „ Již po jednom týdnu používání této vody mi vymizely lupy. Pozitivně také hodnotím to, že vodu není třeba oplachovat a vlasy přitom nezůstávají mastné, voda se velmi dobře vstřebává, příjemně voní po medu. Nepříjemný je snad jen způsob aplikace, vhodnější by byla pumpička," doporučuje jedno zlepšení Marta. Praktičtější dávkovač (rozprašovač či pumpičku) by přivítala také Zuzice, Janička, Luci či Hale.

Způsob nanášení nevyhovoval  Witchie: „Při snaze vmasírovat si vodu do vlasů se mne přes veškerou snahu vlasy "cuchaly" a rozčesávaly mnohem hůře, než obvykle. Podotýkám, že mám dlouhé husté vlasy, u krátkých je nanášení jistě mnohem snadnější.“

Libce vyhovovala bezoplachová aplikace: „Nemusim čekat ve sprše, než začne voda účinkovat. Oceňuji i přiložený návod a brožurku s dalšími produkty.“ Také Zuzice oceňuje, že se po nanesení vody nemusí opětovně vlasy umývat a po usušení vypadají krásně a čistě.

Haliva testovala vodu na lupy, které ji hlavně v zimním období trápí, pokožku má abnormálně vysušenou: „Pravidelně jsem po umytí vlasů vmasírovala vlasovou vodu dle návodu. Lupy jsou viditelně na ústupu.  Za mě určitě na lupy doporučuji.  Ještě jsem zvědavá, zda mé vlasy zesílí a budou pevnější. Na posouzení účinku na řídnoucí vlasy by byl potřeba delší čas. Aplikace vody je jednoduchá, jen by byl lepší nějaký dávkovač nebo rozprašovač,“ má podobný názor na způsob balení.

„Můj problém s padáním vlasů bude poněkud hlubší,“ připouští Drahoslava. „Mám předepsaný roztok na vlasy a ukázalo se, že ten jediný u mě dokáže omezit padání vlasů a jakžtakž podpoří růst nových. Bohužel jsem musela po několika dnech testování vlasové vody přerušit právě z důvodu zvýšeného padání vlasů, to ale tomuto výrobku v žádném případě nedávám za zlé. Příjemně voní, nedráždí pokožku hlavy. Myslím si, že tato vlasová voda může pomoci na padání vlasů z důvodu zvýšené námahy vlasů nebo krátkodobého stresu,“ domnívá se Drahoslava.

Janičku vlasová voda mile překvapila nejen svou přírodní vůní: „Po porodu mi začaly hodně padat vlasy a po dvou týdnech používání vlasové vody Pleva vidím zlepšení. Vlasy mi připadají o něco lesklejší a pevnější. Jen bych vylepšila dávkování, přijde mi, že nemůžu pořádně nanést vodu až na pokožku hlavy, ztrácí se ve vlasech.“

Zda bude mít voda skutečně účinky, které výrobce slibuje, byla zvědavá Lucinka: „Mohu říci, že je opravdu má. Nejenže se mi zlepšila pokožka hlavy, ale po pravidelném používání jsou opravdu vidět nové rostoucí vlasy. Za mě tedy určitě doporučuji. I já sama jsem si koupila další lahvičku,“ pochvaluje si.

Voda je naprosto skvělá, krásně voní a je příjemná. Do vlasů se velice dobře nanáší a příjemně se s ní masíruje. Po delším používání opravdu pozoruji méně vlasů v sítku, takže za mě paráda,“ uzavírá Cordelia. 

 

Všechna hodnocení najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 10. 11. 2020

Odpovědět
Ema777
Ema777 6. 11. 2018

Dobrý den proplis je celkove super. Já si z toho delam masticky na vše..kouknete sem https://vcelimor.cz/serial-dil-10-propolis-se-da-vyuzit/ na co vsechno se da pouzit

Odpovědět
Ladys
Ladys 8. 1. 2016

Zkusím to, stále hledám něco na vlasy.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 1. 2016

myslím, že mě vlasy padají přiměřeně, ne nijak významně, ale také jsem už měla období, kdy to bylo horší

Odpovědět
bobani
bobani 30. 12. 2015

děkuji včelce za odpověď , podívám se u nás

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 786
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.