Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 12. 2015
Líbí se mi

Vaše rty v hlavní roli. Lesk, přirozenost a objem

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 12. 2015
Líbí se mi
Vaše rty v hlavní roli. Lesk, přirozenost a objem

Vaše rty v hlavní roli. Lesk, přirozenost a objem

Zajímavé testování novinky LipPLUS BOOSTER – přípravku pro plné rty vyzkoušelo dvacet z vás. A jak se vám tento přípravek osvědčil?

Přípravek LipPLUS BOOSTER pro tvorbu plných rtů doporučuje 62 % žen.

O produktu:

Toužíte po přirozeně plných rtech? S přípravkem LipPLUS BOOSTER se váš sen může stát skutečností. Začíná nová éra dokonale plných rtů. Během několika minut po použití přípravku budou vaše rty o poznání větší, plnější, smyslně lesklé a navíc také jemné a vyhlazené. Aktivní složky LipPLUS BOOSTER rty prokrví, zvýrazní jejich pigmentaci a dodají jim objem. Vitamín B zajistí potřebnou péči a ochranu pokožky. Získejte dokonalé sexy rty za pár minut.

Aplikace: Používejte samostatně nebo jako bázi pod vaši oblíbenou rtěnku. Dodržujte kontury rtů a nepřetahujte. Po nanesení nechte chvíli ústa lehce pootevřená, rty mezi sebou nemněte. Za 4 minuty získáte plné a přirozeně zbarvené rty.

Jak jste byly s přípravkem LipPLUS BOOSTER spokojené?

Testování tohoto přípravku přineslo mnoho poznatků. Jelikož přípravek obsahuje látky, díky kterým se rty zvětšují a prokrvují, dochází při aplikaci přípravku k brnění či pálení rtů. Záleží na citlivosti rtů a samotné ženě. „Po nanesení LipPlus Boosteru rty nějakou dobu brněly, což nebylo úplně příjemné, ale člověk by si asi zvykl. Rty byly skutečně více prokrvené a červenější; díky tomu působily i mírně plnějším dojmem. Tento výrobek bude asi ženám vyhovovat individuálně dle reakce po nanesení na rty.“ uvádí Sportive. Mnohým testerkám toto brnění nebylo příjemné a vadilo jim. Po chvilce, kdy si rty na přípravek zvykly, pálení ustalo a dostavil se efekt zvětšení rtů. VeronikaM sděluje své zkušenosti. „Po nanesení přípravku jsem cítila menší brnění rtů a také pálení - to bych přirovnala k mentolce, takže nic co by nějak bolelo nebo se nedalo vydržet. Po slibovaných 4 minutách se rty pěkně zabarvily do růžova a prokrvením se mírně nafoukly. Velmi kladně hodnotím především právě přírodní zbarvení.Ideální pro ženy s drobnějšími rty. U žen s přirozeně plnými a výraznými rty dochází k tomu, že rty jsou ještě větší a působí nepřirozeně. Což potvrzuje Vlajdula: „Problém byl pouze v tom, že je mám už od přírody dost plné, takže jsem si po nanesení připadala trochu jako kachna, trochu jak lehká žena. A "objem" skutečně vydržel dlouho, ani pití ho nesmylo. Takže asi takhle - výrobek je to určitě super, ale ne pro mě, ženu s plnými rty.“

Celkově testerky očekávaly delší dobu trvání efektu plných rtů. Efekt byl znatelný zhruba hodinu a pak se navrátil. „Efekt vydrží opravdu krátkou dobu. Po ani ne hodince jsem mrkla do zrcadla a vše bylo při starém.“ uvádí Body. Bohužel většina testerek si nezvykla na brnění rtů a zaznamenaly sušší rty, což hodnotily jako nejčastější negativum. MarieS byla zaskočena efektem pálení či brnění rtů, což u jiného výrobku nezaznamenala. „Dost mě zklamalo, že tento výrobek vydržel na rtech pouze krátkou dobu. Zkusila to i má dcera, která to hodnotila podobně jako já, též byla překvapená, že to pálí.“

Jako pozitivum hodnotí testerky příjemnou vůni, snadné nanášení a přirozený efekt.

Všechna hodnocení testerek naleznete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
megan1
megan1 7. 3. 2016

hezké..

Odpovědět
gabulka
gabulka 14. 1. 2016

to brnění je divné,ne?

Odpovědět
AlčaD
AlčaD 3. 1. 2016

aha aha, tak to brnění a pálení mě celkem zaráží :-/ chtěla jsem si výrobek koupit, ale ještě asi chvilku počkám...

Odpovědět
Jana7
Jana7 3. 1. 2016

fajn

Odpovědět
Amanda
Amanda 3. 1. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 657
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.