Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 7. 2015
Líbí se mi

Testovaly jste sprej na bezpečné odstranění klíšťat Atix

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 7. 2015
Líbí se mi
Testovaly jste sprej na bezpečné odstranění klíšťat Atix

Testovaly jste sprej na bezpečné odstranění klíšťat Atix

Sprej ATIX testovalo deset z vás. Jak jste byly se sprejem na bezpečné odstranění klíšťat spokojené?

Zdravotnický prostředek ATIX doporučuje 90 % žen.

O produktu:

Na bezpečné odstranění klíšťat je určený zdravotnický prostředek ATIX ve formě spreje. Jedná se o kryogenní sprej, který klíště zmrazí a zamezí přenosu onemocnění při odstraňování klíštěte. Snadno a rychle pak lze odstranit klíště nejen z domácích mazlíčků, ale je určený i pro děti a dospělé. Přípravek je k dostání v lékárnách.

Splnil sprej Atix  vaše očekávání?

Sprej Atix sklidil u testerek velmi pozitivní hodnocení za snadné a bezpečné použití. Pro testerky, doposud neznámý sprej na odstraňování klíšťat, byl úžasnou novinkou v boji proti klíšťatům. Zkušenost se sprejem sdílí Miskan: „Aplikace spreje je jednoduchá, klíště efektivně zmrazí, takže nevylučuje infekci do rány." S tím souhlasí i ostatní testerky, které vyzkoušely sprej nejen na zvířatech, ale i na sobě či jiných členech rodiny. Nadšení sdílí i Lendik: „Sprej klíště v mžiku zmrazí a jde potom jednoduše vytáhnout pinzetou, která je součástí balení. Do rány se už z něj nedostane žádná infekce." Přiložená pinzeta byla pro mnohé testerky praktickým pomocníkem, ale řada z nich nebyla nadšena jejím materiálem a funkčností, což potvrzuje i Erzicka: „Přípravek mě nezklamal. Klíště se po aplikaci nehýbalo a šlo lehce jemným pohybem vyndat. Použila jsem svou pinzetu, protože klíště z přiložené pinzety vyklouzávalo." S tím souhlasí i Miskan, Šaruska123 a jiné testerky. Aplikaci spreje na kůži zvířata snášela dobře, pouze při prvním použití se trochu lekala zasyčení, ale při dalších aplikacích byla již v klidu. Počet stříknutí se pak odvíjí od velikosti klíštěte. Sprej lze používat, i když zvíře nosí antiparazitní obojek. Rychlost účinku a možnost použití pro zvířata i lidi je velkou výhodou pro Kutr27: „Jinak použití výborné, výhodou je že je pro lidi i zvířata a navíc se nemusí čekat na působení, odstranění je okamžité, což je bezva u malých dětí." Určitě nejen u dětí, ale i neklidných zvířat.

Na vlastní kůži vyzkoušela sprej ATIX Olga: „Použila jsem sprej během pár dní přímo na sobě. Měla jsem malé klíště, kterého jsem si všimla opravdu brzo. Sprej není nepříjemný, zůstane vám po něm jen červená skvrna, která do druhého dne zmizí." Podobnou zkušenost má i Vcelka, která sprej použila na manželovi: „Manžel si přinesl malé klíště, na něho stačilo použít jedno stříknutí. Z Atixu jsem nadšená, určitě zachovám výrobku věrnost, už jsem o něm informovala i přátele."

Sprej ATIX na bezpečné odstranění klíštěte je užitečnou věcí při pobytu v přírodě či na výlety.

Všechna hodnocení nalezete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
javomark
javomark 12. 6. 2018

To musím koupit. Zrovna kamarádka řeší u vnuka, má encefalitidu i pravděpodobně boreliozu najednou. Naštěstí to odhalili včas, chvíli byl i ochrnutý , ale snad bude úplně O.K. Je taky dobré , že se dá použít i na psa

Odpovědět
dancap
dancap 28. 5. 2018

koupili jsme ho domu do lekarnicky kvuli pejskovi, ale zatim jsme nepouzili

Odpovědět
Olga4
Olga4 24. 8. 2017

máme doma, opravdu super, používáme na psa i na sebe

Odpovědět
Dana16
Dana16 3. 8. 2017

Odpovědět
Simina18
Simina18 31. 7. 2017

Mohu jen doporučit Sn adná aplikace a vytažení bez problémů

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 232
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.