Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 7. 2015
Líbí se mi

Testovaly jste: Pleťový krém s mateří kašičkou Pleva

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 7. 2015
Líbí se mi
Testovaly jste: Pleťový krém s mateří kašičkou Pleva

Testovaly jste: Pleťový krém s mateří kašičkou Pleva

Pleťový krém Pleva testovalo patnáct z vás. Jak jste byly s krémem spokojené?

Pleťový krém s mateří kašičkou Pleva doporučuje 92 % žen.

O produktu:

Spojením krému a mateří kašičky vzniká pleťový krém Pleva. Mateří kašička způsobuje to, že krém má blahodárné účinky na pleť. Vyživuje ji, zamezuje stárnutí, regeneruje a prokrvuje. Za tvorbou mateří kašičky stojí práce mnoha včelích dělnic, které ji vyrábí jako krmení pro včelí královnu a pro právě vylíhnuté larvy. Díky této stravě se pak královna dožívá 20x delšího věku než dělnice. Mateří kašička je právem nazývána jako „elixír mládí".

Splnil krém  vaše očekávání?

Testování kosmetiky vždy každého potěší a nebylo tomu ani jinak u pleťového krému s mateří kašičkou Pleva. Testerky se shodly na pozitivních vlastnostech krému, jako je jemnost, výborné roztírání a rychlé vstřebávání. 444Katka svými slovy jen hodnocení ostatních testerek potvrzuje: „Jsem velice překvapena z tohoto krému, cena není vůbec vysoká a účinky jsou super. Pleť je perfektně hydratovaná a jemná a k tomu ještě krásně voní a dobře se roztírá." Jedná se o specifickou vůni medu. Pro někoho krásně voní, ale pro někoho nemusí být příjemná, jak píše Mamka2014:„Mám jen malé výhrady k vůni, ta mě moc neoslovila. Jinak spokojenost."  Většině testerek však krém krásně voní.

Pro toho, kdo má jemnou a citlivou pleť, je dle Míska, J.K. a mnoha dalších žen ideálním krémem. „Vřele doporučuji všem, které mají suchou a citlivou pokožku." hodnotí  Mikacu. Dalším plusem je, že krém nezanechává mastný film, což potvrzují Miskan a Jaroslava P: „ Na druhou stranu není mastná, za což jsem především v letních měsících ráda. To, že se jedná o výrobek české firmy, je jen další plus." Renička doplňuje postřehy z testování o působení krému na vrásky: „Krém od firmy Pleva je opravdu funkční přípravek proti vráskám. Mohu jen doporučit a doufám, že při delším používání zmizí i drobnější vrásky."  Blahodárné účinky krému se projevují na různých typech pokožky. Účinky na aknózní pleti testuje i  Jana6: „ Mám aknózní pleť a jsem zvědavá, jestli se díky přírodním látkám v krému, pleť třeba nezlepší. Ale to zatím nemohu posoudit. Krém se rychle vstřebává."

Pro většinu testerek měl krém i během krátké doby používání pozitivní účinky a většina se shodla, že krém budou používat i nadále a zakoupí další balení. Celkového vzhledu krému si pak všímá i Molga: „Krém je balený ve skleněné nádobce s papírovým přebalem, na kterém jsou všechny potřebné informace. Nezanechává pocit mastnoty, pleť je po použití vláčná a pružná. Doporučuji."


Pleťový krém s mateří kašičkou Pleva byl našimi testerkami velmi pozitivně hodnocen. Všechny doporučují.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
444katka
444katka 6. 8. 2015

super krém

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 7. 2015

výrobky od Plevy mám moc ráda, zatím jsem byla se všemi spokojena

Odpovědět
gustawka
gustawka 26. 7. 2015

velice kvalitní

Odpovědět
heenna
heenna 24. 7. 2015

Pleva je solidni firma, ktera k objednavce vzdy prida darecek a take nejakou krasnou pozitivni afirmaci

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 312
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.