Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 3. 2015
Líbí se mi

Testovaly jste: Odličovací tampony Bel

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 2. 3. 2015
Líbí se mi
Testovaly jste: Odličovací tampony Bel

Testovaly jste: Odličovací tampony Bel

V našem testování jsme vám nabídly dva druhy odličovacích tamponů. Jak se vám líbily? Hodnocení najdete v článku.

O produktu:

Odličovací tampony Bel cosmetic čistí pleť důkladně do hloubky, a to díky svému speciálnímu složení (obsahu mikrovlákna). Dobře absorbují odličovací přípravky a neuvolňují vlákna. Jsou ideální pro každodenní důkladné odlíčení a čištění všech typů pleti. K dostání jsou v klasickém nebo menším cestovním balení.

Odličovací tampony Bel premium čistí pleť důkladně do hloubky, a to díky svému speciálnímu složení (obsahu mikrovlákna). Dobře absorbují odličovací přípravky a neuvolňují vlákna. Aloe Vera a panthenol navíc zklidňují pokožku. Jsou ideální pro každodenní důkladné odlíčení a čištění všech typů pleti. K dostání v malém kulatém nebo větším oválném tvaru.

A jak je hodnotíte?

Margery

Odličovací tampony Bel extra soft a Bel premium jsou krásně heboučké a čištění pleti je s nimi velice příjemné. Tampony jsou dostatečně pevné a pružné. Jsem s nimi zcela spokojená, mohu jen doporučit.

Kocianka

Děkuji za možnost testovat tampony Bel extra soft a Bel premium s Panthenolem a Aloe vera. Tampony k odlíčení používám raději než vatu. Oboje tampony jsou velmi jemné, ale přesto pevné. Velmi dobře sají, což oceňuji. Velikost tamponů je ideální. Balení je standartní. Cena je vyšší než většina ostatních tamponů, ale pravděpodobně odpovídá kvalitě a značce. Doporučuji.

Olga1

Oba druhy odličovacích tamponů - Bel cosmetic i Bel premium jsem díky vám otestovala. Kromě trošku jiného povrchu jsou oboje velmi příjemné na dotek, dobře sají, jsou pevné a drží tvar. Balené jsou standardně jako všechny ostatní tampony. Vypadají velmi kvalitně. Bohužel jsou oproti jiným značkám trošku dražší.

zelwice

Dostala jsem k testování 2 balení tamponů zn. BEL. Oba typy jsou jemné a příjemné na pokožku, nepouští chloupky, nerozpadají se a nedrolí se. Jsem ráda za možnost vyzkoušení, protože mě v drogerii vždycky zajímalo, čím se liší od privátních značek, které stojí cenu třetinovou. Bohužel musím uznat, že pouze zaplacením značky a cenou.

gustawka

Vysoce kvalitní, jsou jemné, nepouští chlupy, jsou pevné, z jedné strany hladší a z druhé hrubší. Myslím si, že velice dobře odličují, nedráždí pokožku, jsem s nimi velice spokojená a mohu je jen doporučit.

bohhana

Poměrně pevné odličovací tampóny. Z jedné strany je vizuálně tampon hladší, z druhé strany je taková síťová struktura. Jako největší výhodu vidím jejich pevnost. Při kontaktu s pokožkou jsou jemné. Savost hodnotím v porovnání s konkurencí průměrně.

A negativa?

javy

Poněkud vyšší cena. Je otázkou, zda odpovídá vyšší kvalitě výrobků, nebo je důsledkem rozdílu mezi výrobkem značkovým a výrobkem tzv. no name. Ale cena nemusí být překážkou, aby tampony mohla zkusit každá žena.

zelwice

Dostala jsem k testování 2 balení různých tampónů zn. BEL, po 70 a 75 kusech. Běžně by tato 2 balení stála celkem 75 Kč! Běžně si kupuji odličovací tampony "privátních značek" (nejčastěji Korrekt z Globusu, ale i z DM atd.), a to balení po 120 ks okolo 12-20 Kč. Musím říct, že kvalita je naprosto srovnatelná a jako běžná uživatelka nevidím rozdíl a tudíž ani důvod, si koupit zboží za trojnásobnou cenu. Nepochopila jsem, k čemu je v nich Aloe a Panthenol. Rozhodně nejde rozpoznat, že by byly něčím EXTRA.

Kompletní hodnocení najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 9. 3. 2015

nepouští chlupy

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 5. 3. 2015

Úžasná věc.

Odpovědět
444katka
444katka 5. 3. 2015

zkusila jsem a myslim ze super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 4. 3. 2015

příjemné

Odpovědět
gustawka
gustawka 4. 3. 2015

nepouští chlupy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.