Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 8. 2014
Líbí se mi

Testovaly jste: Mikrohadřík Vileda

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 8. 2014
Líbí se mi
Testovaly jste: Mikrohadřík Vileda

Testovaly jste: Mikrohadřík Vileda

Jak se v našem testování osvědčil mikrohadřík na vodní kámen? Čtěte v článku.

O produktu:

Abrazivní povrch s mikročástečkami titanu lépe odstraní vodní kámen a zároveň povrch nepoškrábe a nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, jednoduše se ždíme a schne dvakrát rychleji než bavlna.

Balení: 1 ks

Značka Vileda je dnes nejznámější značkou výrobků na úklid v České republice. Vznikla v roce 1948, kdy byla vynalezena první netkaná utěrka na okno připomínající kůži.

Portfolio značky Vileda zahrnuje veškeré výrobky, které ve své domácnosti potřebujete k udržení čistého a útulného domova.

Výrobky Vileda jsou známé svojí kvalitou, dlouhou životností a neustálými inovacemi, na kterých nepřetržitě pracuje vývojové centrum společnosti Freudenberg.

Společnost Freudenberg pod značkou Vileda vyrábí a prodává kvalitní prostředky pro domácnost jako jsou mopy, smetáky, hadříky, houbičky, žehlící prkna a další. 

Proudukty pod značkou Vileda jsou dnes k dostání ve více než 50 zemích světa.

Více se dozvíte ZDE.

Ty, které neuspěly v testování, si můžou mikrohadřík zakoupit za zvýhodněnou cenu. Podívejte do sekce UŠETŘI.

A jak mikrohadřík uspěl ve vašich domácnostech?

jastia

Hadřík je super, vodní kámen poměrně dobře odstranil, ale je to i tím, že kamene moc nebylo - ale při větší vrstvě by se nejspíš mohlo stát, že bych musela pořádně drhnout. Za mě ale super a děkuji za možnost testování.

Andrejka

Je fakt perfektní. Používáme jej na čištění skel a kovových rámů od vodního kamene u sprchového koutu a je to fakt paráda. Až tak jsem to nečekala. Asi vyzkouším i další vychytávky. Pokud budou stejně dobré jako hadřík, bude to fakt paráda. Můžu jen doporučit.

Lálina

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost mikrohadřík vyzkoušet. Na slabé vrstvičky vodního kamene je hadřík opravdu skvělý při častém a opakovaném používání. Na silnější vrstvu však doporučuji použít některý z chemických přípravků. Na to hadřík nestačí. Proto je nejlepší hadřík opravdu používat často a hlavně pravidelně, nedochází pak k usazení větší vrstvy.

Runa

Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tento hadřík na vodní kámen. Je skvělý na fleky od tvrdé vody a poradí si i s menšími usazeninami vodního kamene. Sice se musí dost zabrat, aby šel kámen trochu dolů, ale výsledek pak stojí za to. Dobře se s ním pracuje, protože je akorát silný. Je fajn, že se dá použít opakovaně.

jaaniickaa

Máme hodně tvrdou vodu, takže usazeniny se u nás vytváří hodně rychle. Vyzkoušela jsem v koupelně. Baterie se v místech, kde nebyla velká usazenina, krásně leskne, ale na velkou usazeninu jedno mytí nestačí, možná po více pokusech kámen nevydrží a odkráčí. Při častějším použití tedy vodní kámen určitě mít šanci nebude, ale chce to začít používat hadřík včas, nebo odstranit velké nánosy něčím drsnějším.

Babina

Super hadříček. Jsem velice spokojená. Je pěkně pevný a drsnější strana je super. Já jsem hadřík vyzkoušela na sprchovém koutu a musím říci, že se pěkně leskne, jenom odtok a odpad by potřebovaly drobet více pomoci.

Staňka

Zkusila jsem mikrohadříkem Vileda vyčistit nerezový dřez a nerezovou digestoř. Obě se krásně lesknou, aniž bych musela použít chemické čisticí prostředky. Baterie od vodního kamene zašlé nemám, tak nemůžu posoudit, ale na koupelnu a kuchyni je hadřík ideální. Není potřeba používat hubku s drátěnkou nebo agresivní chemikálie, pro mě tedy výborné.

jenny

Já jsem tedy s hadříkem Vileda hodně spokojená, vodní kámen skvěle odstranil a vyčistil nádherně. Vodovodní baterie nyní vypadají jako úplně nové, ale je fakt, že jsme na nich tolik vodního kamene neměli, protože se je snažím udržovat suché a čisté, takže vodní kámen nemá takovou šanci. Nicméně zkoušela jsem vyčistit i vodovodní baterii v kuchyni u tchýně, kde bylo kamene požehnaně. Asi po čtyřminutovém zásahu baterie hodně prokoukla. Hadřík kámen neodstranil úplně, ale z devadesáti procent ano. Takže já u tohoto hadříku zůstávám i nadále. Tchýně už ho má taky, koupila ho za 69 Kč.

A co se vám nelíbilo?

Lálina

Už při menším nánosu je potřeba vynaložit více síly na vydrhnutí, ale zase výsledek stojí za to

jaaniickaa

Drsnější stranu bych čekala drsnější, téměř se mi nepodařilo poznat, která ze stran má být ta "drsnější", hadřík mi přišel z obou stran zhruba stejně drsný. Neodstraní starší větší nánosy, rozhodně tedy ne na jeden pokus.

Rudolfek

S odstraněním vodního kamene díky své hrubší části si tento hadřík moc neporadil. Netvrdím, že vůbec, ale je potřeba použít nějaký chemický přípravek, jinak se vodního kamene nezbavíte.

Kompletní hodnocení a komentáře najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 27. 3. 2015

bezvva

Odpovědět
Bad Guy
Bad Guy 24. 10. 2014

účinný

Odpovědět
koza15
koza15 20. 9. 2014

Odpovědět
444katka
444katka 19. 8. 2014

ten je super

Odpovědět
Věra3
Věra3 18. 8. 2014

UBAŽUJI O KOUPI ,SPOUSTA PRÁCE PO MALOVÁNÍ TAK AT SE HOLKA UKÁŽE JAK JE PRACOVITÁ

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 403
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.