Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 22. 3. 2015
Líbí se mi

Testovaly jste: Hairburst

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 22. 3. 2015
Líbí se mi
Testovaly jste: Hairburst

Testovaly jste: Hairburst

Jak dopadl v našem testování hit sociálních sítí, přírodní produkt na podporu růstu vlasů Hairburst? Tady je hodnocení.

O produktu:

Všechny bychom chtěly, aby naše vlasy rostly rychleji. Hairburst je přírodní vitamínový doplněk, který vyživuje vlasy a podporuje jejich rychlý a zdravý růst.

Stal se světovým hitem a své fanynky si již získal už i v Česku a na Slovensku. Zkušenosti žen a dívek s užíváním Hairburstu naleznete ZDE.

Hairburst funguje na přírodní bázi. Výsledky jsou viditelné již po prvním měsíci užívání a projevují se v delších, hustších, pevnějších, méně vypadávajících, lesklejších a hlavně v zdravějších vlasech.

Vydejte se na cestu za vysněnými vlasy. Vaše vlasy si to zaslouží.

Více se dozvíte ZDE, na facebooku nebo na instagramu.

A jak se vám Hairburst osvědčil?

mrnousek

Zároveň s tobolkami jsem si vlasy umývala šamponem proti lupům a proti padání a musím říct, že vlasy mám zdravější a pevnější. Přijde mi, že jich mám snad i víc, i moje holička mi to potvrdila, takže jsem ráda, že jsem mohla testovat.

Lucie89

Opravdu jsem byla nadšená, když jsem si vytestovala tuto skvělo věcičku. Tabletky jsem začala poctivě užívat každý den a vlasy jsou po nich lesklejší a zdravější. Také mi za měsíc narostla ofina, že přes ni nevidím. Obvykle mi vydrží 6 týdnů, takže vlásky také rostou rychleji. Moc děkuji a doporučuji.

javy

Jsem ráda, že jsem si mohla vyzkoušet tento vitamínový preparát na zlepšení a růst vlasů. Užívala jsem doporučenou dávku po dobu 1 měsíce. Vlasy jsou silnější, zdá se mi i zvětšený objem vlasů, nejsou po umytí splihlé. Šampon na mytí jsem nechala stejný, aby to neovlivnilo testování. Nárůst vlasů nemohu objektivně posoudit, ale celkový pocit je kladný. Řekla bych, že tato kúra mým vlasům pomohla a celkově prospěla.

alka1975

Za sebe můžu říct, že jsem sice nezaregistrovala zvýšený růst vlasů, odrosty mám jako normálně po měsíci barvení. Ale vlasy se mi zdají být pevnější (a to jsem je měla opravdu velmi jemné) a lesklejší a vypadají zdravější. Takže určitě spokojenost. Škoda, že je přípravek tak drahý, jinak bych určitě pokračovala v kúře dál.

Martina4

Moc děkuji za možnost testovat Hairburst Znám své vlasy, takže jsem opravdu nečekala, že bych je měla za 1 měsíc o 4 centimetry delší. Ale můžu říct, že je mám pevnější. Takové zdravější. Dokonce jsou i lesklé. Podle mé kadeřnice mám spoustu podrostů.

A negativa?

javy

Menší problém jsem měla při polykání tobolek, a to zejména na začátku kúry. Tobolky jsou větší velikosti, na kterou je potřeba si zvyknout. Možná by pomohla změna tvaru na klasickou tabletu. Více negativ jsem nenašla.

Kompletní hodnocení najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Andara
Andara 3. 5. 2015

Supr,moc negativ nemá.

Odpovědět
ruska
ruska 12. 4. 2015

vlasom treba pomahat

Odpovědět
444katka
444katka 31. 3. 2015

krasne hodnoceni

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 3. 2015

snad je účinné

Odpovědět
4vladku
4vladku 26. 3. 2015

je vidět, že vitamíny pomohly...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.