Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 8. 3. 2015
Líbí se mi

Testovaly jste: Gel CureTouch®

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 8. 3. 2015
Líbí se mi
Testovaly jste: Gel CureTouch®

Testovaly jste: Gel CureTouch®

Jak dopadlo testování masážního balzámu Cure Touch? Výsledky najdete v článku.

O produktu:

Tato rychle účinná masážní bylinná kompozice ve formě balzámu s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic, nachází svoje uplatnění téměř ve všech sportech a pohybových aktivit.

Obsažený komplex 18ti horských bylin pomáhá optimálně aktivovat svaly před náročnou fyzickou zátěží. Prohřátím svalstva se snižuje riziko zranění svalových vláken a zkracuje dobu potřebnou k rozcvičení.

Lehce roztíratelný aktivní gel je uzavřen v praktickém, ochranném, vakuovém obalu a snadno se aplikuje. 

Obsah balení 200 ml.

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám produkt líbil?

Iveta

Sportovní gel hřejivý CURETOUCH mi připomíná koňskou mast. Gel jsem převážně vyzkoušela na manželovi, který se dle instrukcí namazal 5 minut před fotbalovým utkáním. Vzhledem k intenzivní vůni doporučuji gel nanášet v menším množství. Jelikož se jedná o hřejivý gel, tak je kůže po aplikaci zarudlá, a proto je vhodné mít sportovní oblečení, které ji zakryje. Svaly jsou zahřáté, a tudíž je sportovní výkon vyšší a bezpečnější. Balení gelu je praktické, designově pěkně barevně provedené s přehledným popisem. Ráda bych také ocenila, že kromě hřejivého gelu byl v úhledném balíčku přibalen i gel chladivý. Jelikož plánujeme lyžování, tak účinky hřejivého i chladivého CURETOUCH vyzkoušíme i při zimních radovánkách. Dodatečně ohodnotím v komentářích.

mamka2014

Masážní balzám Cure Touch má na první pohled velmi pěkné balení a design. Vůně je velmi silná a cítit po celém bytě. Lehce a snadno se aplikuje, ale pár minut po nanesení vystupuje velmi silné zčervenání, pravděpodobně působení účinných látek, což může způsobit mírnou paniku - doporučila bych varování předem. Co se týče samotného prohřátí, pro mě by mohlo být ještě mnohem více intenzivnější, svalová bolest z námahy a přetažení je po několika aplikacích opravdu mírnější.

VeronikaŠ

Gel opravdu důkladně zahřeje svaly. Při prvním použití mě trochu zaskočilo, jak důkladně. Při mazání ještě nic necítíte, projeví se za cca 10 min, jak je psáno. Svaly zčervenají a příjemně se prohřejí. Mile mě překvapil i dárek i podobě chladivého gelu. I ten je velmi příjemný po cvičení na zklidnění svalů. Doporučuji.

Hale

Gel používáme na bolesti zad a kloubů. Oproti jiným přípravkům je tento gel dlouhodoběji hřejivý a též bych řekla, že i silnější. Namazaná místa zčervenají. Velmi se mi líbí balení, gel se dobře dávkuje.

Lištička

Balíček nás mile překvapil, neboť kromě hřejivého gelu obsahoval i jeden menší "chladivý" gel. Na gelu jsme uvítali praktické balení v pumpičce, že se snadno roztíral, příjemně voněl. Jediné, co nás dost zaskočilo, bylo zarudnutí, a příjemné prohřátí svalů. Gel jsme vždy použili chvíli před cvičením a můžeme potvrdit rozdíl v tom, že s ním nebyly svaly bolavé jako bez něj. Po chladivém gelu svaly rychle zregenerovaly. Za nás gel doporučujeme všem, co milují pohyb.

Andrea8

Sportovní gel hřejivý bych všem vřele doporučila, neboť mě velice příjemně překvapil a nadmíru splnil moje očekávání. Gel jsem aplikovala podle návodu 10 minut před cvičením, čímž jsem se nemusela rozcvičit. Místo nanesené gelem příjemně hřálo a zrudlo, ale v tom nevidím žádný problém. Po cvičení jsem necítila žádnou bolest, ani druhý den - jak tomu většinou u mě bývá. V balíčku mě potěšil i chladivý gel, který jsem večer taktéž aplikovala. Na hřejivém gelu oceňuji příjemnou vůni, dobrou roztíratelnost a pumpičku, neboť já osobně nevyhledávám gely a krémy v tubičkách. Za mě tedy ANO.

AlčaD

Za nás určitě doporučujeme. Gel je příjemný, příjemná vůně a dobře se aplikuje a roztírá. To, kůže po aplikaci zčervená, je pravda - mohla by se tato informace dát i na obal přípravku. Jelikož jsem si však četla hodnocení už v prvních dnech, byla jsem na tuto situaci připravená. Ničemu to nevadí, ale to zčervenání opravdu člověka, který na to není připravený, nepříjemně překvapí. Děkuji za možnost testovat tento výrobek a za překvapení i v podobě chladivého gelu.

4vladku

Děkuji za možnost testovat tento gel. Při otevření balíčku mě mile překvapil obsah - velké balení hřejivého gelu a malé chladivého. Gel jsem vyzkoušela nejdříve na manželovi, který má neustálé problémy s kolenem. Koleno jsem mu namazala, pociťoval hřejivé účinky a štípání, ale bolest začala postupně ustupovat. Dnes jsem vyzkoušela i já, když mě najednou začalo bolet také koleno a musím potvrdit, že gel skutečně, celkem i rychle funguje. U gelu oceňuji i velmi praktické balení s pumpičkou, gel se tak nekontaminuje jako gely v kelímku i jeho příjemnou bylinkovou vůni a dobrou vstřebatelnost + rychle nastupující účinnost. Za naši rodinu .

Veronika5

Děkuji za možnost otestovat tento gel. Velmi mile mě překvapilo, že byl přibalen i gel chladící. Já jsem se dala do testování hned první dva dny. Hřejivý balzám je dokonalý, má příjemnou vůni. Svaly se rychle prohřejí a prokrví a já tak můžu začít cvičit a běhat dřív. Po cvičení také svaly nejsou tak namožené jako dřív, a to díky chladivému gelu, který jsem si vmasírovala večer po cvičení. Další dny jsem dala gely testovat rodičům. Táta trpí na bolesti zad a maminka má křečové žíly, tak jsem byla zvědavá, jestli i jim budou gely pomáhat. Táta si oba gely chválí a bolesti zad se prý zmírnily. Při křečových žilách prý také pomáhají ulevit od bolesti. Takže, za naši rodinu můžu doporučit. Začervenání pokožky jsem čekala, takže překvapená jsem nebyla, bývá to u takových gelů časté.

miuka

Hřejivý gel mě potěšil. Opravdu namazané místo doslova rozpálí, až zrudne. Bohužel sportuji více v létě, čili teď nemívám takovou zátěž, abych na 100% otestovala uvolňující účinek. Takže zatěžkávací test nás čeká až v létě. Nicméně oceňuji praktickou pumpičku, příjemnou vůni i konzistenci. Překvapením byl chladivý gel, který vyzkoušel jiný člen rodiny a uvažuje o zakoupení, tak s ním byl spokojen.

savana

V balíčku, který jsem obdržela, bylo mimo hřejivého gelu i jedno překvapení. Byla jsem moc potěšena, že v balíčku byl přiložen i gel chladivý k odstranění únavy, za který tímto děkuji. Hřejivý gel jsem ihned vyzkoušela, protože mě čekala fyzická zátěž. Gel po otevření a nanesení krásně voní po silicích. Díky mechanické pumpičce se dobře odměřuje. Gel se dobře roztírá, nezanechává pocit mastnoty. Nanesla jsem si ho na lýtkové svaly v přiměřeném množství a neměla jsem s ním žádné problémy. Tím myslím začervenání, ale ani pálení. Jen se mi rozvinul velmi příjemný hřejivý pocit v celých lýtkách. Takže za mne: ano, mohu hřejivý gel směle doporučit. Chladivý gel jsem také vyzkoušela, aplikoval si ho manžel po sportování a výsledkem byla rychlá úleva a zmizení pocitu únavy v končetinách. Oba gely plní slibované účinky a lze je jen doporučit.

heenna

Sportovní hřejivý gel už po otevření svou vůní prokazuje přítomnost mnoha bylin. Gel jsem nanesla před sportovním výkonem. Hřejivý gel rozhodně zahřívá perfektně, jelikož jsem měla stehna úplně horká a červená. Což neberu jako závadu, ale jako velké plus, protože si myslím, že toto může mít prokrvovací efekt také na místa postižená celulitidou. Jeho obsah je 200ml. Zároveň děkuji za sportovní chladivý gel v obsahu 50 ml - tento se používá například po sportovním výkonu. Zkusím spíše v létě.

vcelka

Mockrát děkuji za možnost testovat. Už při otevření balíčku jsem byla moc mile překvapená, jednak velikostí prohřívacího gelu a pak také tím, že jsme dostali ještě menší chladivý gel a brožuru s poukázkou na slevu. Gel jsem poctivě testovala 3 dny při běhání na běžeckém pásu. Určitě vděčím gelu za to, že nemám namožené svaly, přesto, že s běháním začínám po dlouhé pauze. Gel se perfektně aplikuje, příjemně voní. Líbí se mi složení gelu, jsou to samé extrakty z horských rostlin. Po aplikaci gelu se svaly a kůže prohřívají, až to i trochu štípe. Objeví se zčervenání, které mě trochu vyděsilo, ale uklidnila jsem se hodnocením ostatních. Za mě rozhodně doporučuji.

renicka

Děkuji za možnost vyzkoušení sportovního gelu. Už při rozbalení mě překvapil malý chladivý gel jako bonus. Dále mě nadchlo to, že gel je s pumpičkou, což velmi usnadňuje nanášení. Vyzkoušela jsem ho já i můj přítel před fotbalem, a za oba opravdu velká spokojenost. Gel má příjemnou vůni a snadno se nanáší, po jeho použití mě po cvičení tentokrát vůbec nebolela záda, což je můj věčný problém. Chladivý gel použila dcera po jezdeckém výcviku, když si stěžovala na bolest nohou a je fakt, že gel opravdu funguje, bolesti rychle odezněly. Velmi doporučuji.

renik.71

Děkuji za příležitost otestovat hřejivý gel. Kromě toho, že se snažím pravidelně hýbat, tak jsme začali s rekonstrukcí chalupy, a to jsou teprve namožené svaly! Kam se hrabe zumba či kolo. Vyzkoušela jsem na svaly na rukou i na stehenních svalech. Přesto, že jsem fungovala celý den jako stavební přidavač, svalová bolest se nedostavila. Pro jistotu i pro příjemný pocit jsem večer zakončila chladivým gelem. Moc příjemné. Snadná aplikace, dobré roztírání, vůně i konzistence. Skvělý výrobek. Doporučuji a děkuji ještě jednou.

MiskaN

Včera přišel balíček, v něm byl velký hřejivý a jako dárek malý chladivý gel Cure Touch. Hřejivý gel lze použít jak před fyzickým výkonem tak jako podpůrný prostředek při bolestech kloubů, k čemuž jsem ho také hned využila. Gel má příjemnou konzistenci, krásně voní a cca během čtvrt hodiny namazané místo prohřeje. Někdo by se mohl leknout místního zrudnutí, ale to je právě ten účinek. Bolavá záda mě cca po půl hodině téměř přestala bolet. Vyhovuje mi i pumpička - není nikde "opatlané" víčko apod.

A negativa?

Marta2

Jediná nevýhoda hřejivého gelu je okamžité zčervenání kůže. Toto by mělo být někde výrazně napsáno. Bratra to docela zaskočilo. Jelikož se bál, zda není na gel alergický, a tak mu to trochu znepříjemnilo sportovní výkon. Stále myslel, proč kůže byla tak červená.

Margery

U sportovního hřejivého gelu není nikde na obale uvedeno, že po aplikaci gelu dochází k prudkému zčervenání ošetřeného místa. Na etiketě je jen zmínka, že se přípravek nemá používat při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Může docházet k obavám z alergické reakce.

vcelka

Na obal bych raději uvedla informaci, že zčervenání pokožky není na závadu, já jsem se toho poprvé lekla, myslela jsem, že mám alergii na nějakou složku přípravku. Jinak jsem byla moc spokojená a budu doporučovat.

Kompletní hodnocení najdete zde.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Lojzinkaa
Lojzinkaa 22. 4. 2015

My jsme s ním moc spokojeni

Odpovědět
444katka
444katka 20. 3. 2015

super vec urcite

Odpovědět
Ovace
Ovace 16. 3. 2015

velice příjemný gel

Odpovědět
tina28
tina28 16. 3. 2015

take jsem mela moznost testovat a pouzivam ho porad je to fajn vecicka

Odpovědět
Majina
Majina 15. 3. 2015

Masaznych gelov som uz vyskusala mnozstvo,je fajn,ze tento je vyrobeny na baze rastlin.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.