Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 6. 2015
Líbí se mi

Testovaly jste: Airfree čistička vzduchu

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 4. 6. 2015
Líbí se mi
Testovaly jste: Airfree čistička vzduchu

Testovaly jste: Airfree čistička vzduchu

Osm z vás si vyzkoušelo čističku vzduchu s patentovanou technologií Airfree? Jak se vám osvědčila? Výsledky testování najdete v článku.

O produktu:

Čistička vzduchu s patentovanou technologií Airfree je založená na 100% přírodním principu - využívá zákony termodynamiky a spálí až 99% mikroorganismů při teplotě 200°C.

Do místnosti se tak vrátí vyčištěný, dezinfikovaný vzduch, zbavený nečistot a škodlivin. Čistička Airfree je díky svojí jedinečné technologii schopna zlikvidovat organické nečistoty a dokonce i ozón.

Airfree je vhodné do domácnosti, kanceláří, čekáren u lékaře, školek, škol, archivů, knihoven, muzeí.

Airfree může výrazně pomoci alergikům a chrání rodiny, děti ve školce nebo zaměstnance před křížovými infekcemi. Nespornou výhodou těchto čističek je jejich absolutně tichý chod a bezúdržbový provoz.

Jediné, co musíte s čističkou udělat, je zapojit ji do elektrické zásuvky a nechat ji dělat svoji práci. Čistička začne čistit vzduch okamžitě a už po týdnu výsledky testů zaznamenávají výraznou redukci škodlivin.

Airfree nabízí více modelů čističek vzduchu, které budete mít možnost si vyzkoušet. Odlišují se především kapacitou místnosti, které jsou schopny vyčistit:
Airfree E60 – 24m2
Airfree E80 – 32m2
Airfree P125 – 50m2

Více se dozvíte ZDE.

A jak se vám čistička osvědčila?

Lištička

Děkuji za možnost vyzkoušení čističky vzduchu. Čističku jsem použil u postýlky své půl roční dcerky, která od února trpěla rýmou a kašlem, a od dubna zápalem plic. Nevím, zda to bylo díky čističce, ale zdravotní stav mé dcerky se zlepšil a nyní je v pořádku. Čistička mě nadchla krásným designem, a tím že je velmi tichá, vzduch krásně svěží. Jediné, co se mi na tomto přístroji nelíbilo, že se snadno zahříval.

virgil

Měla jsem možnost testovat jeden měsíc čističku vzduchu AirFee. V rohu v obývacím pokoji se nám tvoří plíseň, která se i po likvidaci pomocí chemikálií k tomu určených časem vždy vrátí. Plánovala jsem tedy čističku otestovat právě v tomto pokoji, což jsem i konzultovala s pracovnicí, která mi před testováním volala a předala potřebné instrukce. Nakonec jsem čističku obdržela v době, kdy se mi vzhledem ke všemu kvetoucímu v okolí nejvíce spustila pylová alergie a v době, kdy zrovna nemohu užívat na alergii žádné léky. Čističku jsem tedy testovala po celou dobu v ložnici. Alergie se mi v bytě neprojevovala, nemohu ale s určitostí tvrdit, zda to bylo způsobeno pouze čističkou, nebo zda to bylo způsobeno i omezeným větráním. To zjistím až nyní, po vrácení čističky, ani to však nebude zcela směrodatné, jelikož i jarní pyly budou pomalu ustupovat. Pokud bych však měla pocit, že i s ustupujícím množstvím pylů venku mi bylo s čističkou vzduchu lépe, určitě bych si jí zakoupila, a to právě model, který jsem testovala. Čističku vzduchu jsme nikdy neměli a nemám tedy možnost porovnání s ostatními čističkami. Trochu mi vadilo, že čistička musí být zapnutá neustále, tedy i v době nepřítomnosti kohokoliv v bytě. Velkou část z doby testování jsem byla z důvodu pracovní neschopnosti doma. Nechávat čističku zapnutou v době, kdy v bytě není nikdo přítomen, mi příliš nevyhovuje, obávám se například rizika požáru při přehřátí, čímž nechci zpochybňovat kvalitu čističky, ale toto se bohužel u elektrospotřebičů stát může.

Marcela6

Děkuji za možnost testování čističky vzduchu. Umístili jsme ji dcerce do dětského pokoje. Velmi mě zaujal a líbí se mi její moderní provedení. Zelené světýlko v noci nevadilo, naopak bylo přínosem. V době testování si dcerka zvykala na velkou postel a sloužilo ji k rychlé orientaci. Vzduch v pokoji byl svěží, z čističky jsem necítila žádnou chemii. Alergické obtíže v době testování byly na minimu. Čističku vzduchu jsme ani jednou nevypnuli a větrali minimálně. S čističkou vzduchu jsme byli moc spokojeni a teď budeme o víkendu řešit dilema zda si ji ponecháme. Jediné mínus bude asi větší spotřeba elektrické energie, jelikož přístroj je stále teplý.

leonisias

Na první pohled mě zaujal moderní a elegantní vzhled přístroje. Funguje tiše a bez údržby. Při provozu byl přístroj celkem horký. Testovala jsem výrobek v ložnici, kde je stěna postižena plísní. Musím uznat, že zabral. Plíseň se přestala šířit do okolí. Po dvou dnech provozu jsem dostala rýmu a následně zánět spojivek (asi jen náhoda). Přičítám to změně prostředí v místnosti (můj subjektivní pocit), ale po týdnu jsem byla fit. Místnost je svěží. Pozoruji i zlepšení pleti (trpím lehkým akné). Hodnotím tento výrobek velmi pozitivně. Cena odpovídá kvalitě.

gabulka

U čističky mě zaujal opravdu tichý chod a pěkný design. Bohužel nám v noci vadilo světlo, které při činnosti čistička vydává, takže u nás do ložnice ani dětského pokojíčku nepoužitelné. Ale myslím, že pro děti, které se v noci bojí a jsou zvyklé spát při malém světýlku, je ideální. Po měsíčním testování jsem bohužel výrazné zlepšení našich respiračních nemocí nezaznamenala.

marasto

Čistička vzduchu Airfree je vhodná jak pro alergiky, tak i pro lidi, kteří chtějí snížit výskyt roztočů. Má opravdu tichý chod. Nenáročná na údržbu. Trochu mě vadí, že nelze vypnout kontrolka a že musí být stále zapnutá. Výhodou tohoto modelu je, že se do něj nemusí používat žádný výměnný filtr. Jako nevýhodu bych viděla to, že lze při jejím provozu větrat jen krátce. V teplých měsících, kdy jsme zvyklí spát při otevřeném okně, by pro nás ztrácela na významu.

A negativa?

Ríšánek Kristýna

Zapojila jsem podle návodu a zespodu by měl být nějaký stmívač, aby se mi rozsvítilo i světlo seshora. Bohužel ten stmívač jsem nikde nenašla a odpověď mi došla, že pokud čistička svítí a je teplá, je vše ok

Kompletní hodnocení najdete zde.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 28. 11. 2015

Odpovědět
jaaniickaa
jaaniickaa 22. 7. 2015

Pro silné alergiky určitě pomocník

Odpovědět
gustawka
gustawka 18. 6. 2015

velice přínosná

Odpovědět
Ajenka
Ajenka 13. 6. 2015

Odpovědět
444katka
444katka 11. 6. 2015

super hodnoceni

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 655
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.