Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 10. 1. 2016
Líbí se mi

Sušenky ke kávě nebo čaji? Upečte si je samy. A podle své chuti buď parmezánové...

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 10. 1. 2016
Líbí se mi
Sušenky ke kávě nebo čaji? Upečte si je samy. A podle své chuti buď parmezánové...

Sušenky ke kávě nebo čaji? Upečte si je samy. A podle své chuti buď parmezánové...

Rády si užíváte chvilku pohody u své oblíbené kávy či šálku čaje? A rády u toho smlsnete alespoň malou sladkost v podobě dortíčku, sušenky, koláčku či jiné dobroty?  A úplně nejraději ty domácí? Tak na nic nečekejte a upečte si chutné sušenky. Potěšíte manžela při společné nedělní kávě, zkrotíte mlsné jazýčky svých ratolestí, kolegyním v práci zpříjemníte dlouhé pracovní odpoledne a jakékoliv návštěvě dáte důvod přijít zas.

Pečení sušenek nebývá zdlouhavé. Velmi často je oblíbenou činností dětí, kdy si zkouší své první kuchařské umění a je též nejrychlejším a nezaručenějším způsobem, jak potěšit vaše blízké. K přípravě není potřeba mnoho surovin, stačí kolikrát jen máslo, vejce, mouka a dle příchutě kousky čokolády, oříšky, mandle, vanilka ale i levandule. Kdo sladkému tolik neholduje, může zkusit parmezánovou nebo čedarovou příchuť.

Na drobné pečivo či sušenky si troufne i ne moc zdatná kuchařka. Zaručený výsledek zajistí dobrá a kvalitní mouka. Volit můžete z mnoha variant, ty zdravější rýžová nebo pohanková. Kdo peče rád z klasické mouky, toho jistě osloví Hladká mouka Babiččina volba na křehké pečivo. Abychom opravdu mohly potvrdit, že sušenky či pečivo se z této mouky peče jedna báseň, rozhodly jsme se ji testovat. Cenným pomocníkem je jistě při pečení vánočního cukroví, které už ze stolů a spíží zmizelo a zůstala nám jen kila. Využít ji však nemusíte jen na Vánoce. Je ideální k pečení různých druhů sušenek, křehkých koláčů a dalších druhů křehkého pečiva.

Vyzkoušet můžete pro někoho neobvyklé, ale pro mnohé úžasně chutné levandulové sušenky. Recept a vlastní zkušenost vám předá naše Irča, která sušenky upekla na náš vánoční večírek. Provoňte svůj domov levandulí a upečte si levandulové sušenky

Máte-li rády vůni a chuť vanilky, doporučujeme upéct pro vašeho milého máslové sušenky s pravou vanilkou. Již od dob Aztéků je vanilka považována za silné afrodiziakum. Pro romantický večer ve dvou jak stvořené.

A kdo rád slanější variantu sušenek, jistě nepohrdne sušenkami s parmezánem. Ideální jako malé zobání pro večer s přáteli, kdy k vínu jistě přijdou vhod.

To, že pečení sušenek a cukroví pomocí Hladké mouky Babiččina volba na křehké pečivo je hračka, potvrdí i ženy, které mouku vyzkoušely, například jako Ulika: „S moukou Babiččina volba pro křehké cukroví jsem byla moc spokojena. Těsto se netrhalo, bylo vláčné, dobře se s ním pracovalo. Cukroví je křehké. Těsto jsem použila jak na vykrajované cukroví, tak i na vanilkové rohlíčky. Použití této mouky je dobrá volba.“

Andrea Niccoleta: „Mouku Babiččina volba na křehké těsto jsem vyzkoušela úplně poprvé. Upekla jsem domácí koka sušenky. S moukou se mi dobře pracovalo. Upečené sušenky jsou opravdu křehké, ale hezky drží tvar a nerozpadají se. Při příštím pečení určitě sáhnu po této mouce.“

Jestliže se chcete o zkušenostech s Babiččinou moukou dozvědět více, podívejte se na ostatní zkušenosti ZDE. A pak už hurá na pečení.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Sarah
Sarah 27. 1. 2016

K sušienkam by som odporučila cereálny nápoj Caro Ricoré. Môže sa piť aj ako náhrada namiesto kávy, pretože obsahuje 60 % kvalitnej praženej rozpustnej kávy alebo môže byť súčasťou zdravého životného štýlu pri dopĺňaní pitného režimu. Môžeme si ho dopriať kedykoľvek počas dňa. Výborne sa hodí na raňajky. Dodáva energiu na celé dopoludnie. Zároveň jeho pozitívnou vlastnosťou je aj to, že obsahuje zdraviu prospešnú látku – čakanku.

Odpovědět
Irča| ŽENA s.r.o.

Já byla s moukou Babiččina volba na křehké pečivo moc spokojená. Těsto se dobře zpracovávalo a při vyválení se netrhalo a nelepilo

Odpovědět
Peťa| Fashion lover

Nedávno jsem z mouky Babiččina volba pekla kynuté buchty a spokojenost. V D- testu se neumístila úplně na předních pozicích, ale hodně lidí si ji chválí a výsledek ok. Záleží na každém.

Odpovědět
bobani
bobani 11. 1. 2016

proto to nejspíš nazvali Babiččina volba, protože věděli jaký je to šmejd - opravdu to v d-testu propadlo a jim věřím

Odpovědět
Věra3
Věra3 10. 1. 2016

Tak to musí bYt mnamka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 657
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.