Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 12. 2015
Líbí se mi

Sunar premium dětem chutná, dobře se tráví a posiluje imunitu i rozvoj mozku

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 12. 2015
Líbí se mi
Sunar premium dětem chutná, dobře se tráví a posiluje imunitu i rozvoj mozku

Sunar premium dětem chutná, dobře se tráví a posiluje imunitu i rozvoj mozku

 

Sunar premium 2 pro děti od 6 měsíců a Sunar premium 3 pro děti od 12 měsíců testovaly dvě stovky z vás. Jak jste byly vy a vaše děťátka s novou vylepšenou recepturou, která je inspirována mateřským mlékem, spokojené?

 

Sunar premium 2 a Sunar premium 3 doporučuje 90 % žen

 

O produktu:

Sunar premium obsahuje unikátní kombinaci látek, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Hlavními složkami mateřského mléka jsou laktóza, mléčný tuk, bílkoviny a galaktooligosacharidy (GOS). Složky v nové receptuře Sunar premium připravené podle vzoru mateřského mléka přispívají k rozvoji imunity, mozku a poznávacích funkcí. Má dobrý vliv na koncentraci, paměť, rozvoj řeči i schopnost učit se. Vitamin A podporuje správnou funkci imunitního systému, vitamin C zvyšuje vstřebávání železa, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí, a omega 3 mastné kyseliny přispívají k rozvoji mozku.

 

Splnil Sunar premium vaše očekávání? Jak chutnal vašim dětem?

Maminky byly s novou vylepšenou recepturou Sunaru ve většině velmi spokojené. Mléko se dobře a hladce rozmíchává, nedělají se hrudky, krásně voní a dobře chutná. Velmi dobře se tráví, nenadýmá, nevyvolává alergie, a jak se shodlo více maminek, děťátko po něm dobře a dlouho bez častého nočního buzení spí. Ocenily i složení mléka, které se blíží mléku mateřskému a podporuje imunitu a rozvoj mozku.

Výhrady a náměty na zlepšení se týkaly především balení Sunaru a vyšší ceny. Maminky by uvítaly uzavíratelné sáčky, nebo rovnou dózy, kde by bylo otevřené mléko lépe chráněné a vhodné i pro snadný převoz. V závislosti i na vyšší ceně by právě tuto možnost uzavíratelného obalu i mnohé z nich očekávaly. Co se týká samotného mléka, mnohé maminky upozorňovaly na obsah palmového oleje, který by v dětské stravě raději neviděly. Žádné další zásadní výhrady neměly, naopak, mnohé zůstanou po dobrých zkušenostech Sunaru věrné, pokud jim to jejich finanční možnosti dovolí.

 

Sunar premium 2 pro děti od šesti měsíců má podle Ligye příjemnou vůni a chuť: „Důležité je i posílení imunity a vývoj mozku a poznávacích funkcí. Kladně hodnotím také snahu o přiblížení se mateřskému mléku. Dávkování je stejné jako u jiných mlék. Malému chutnal.“ Jako mínus vidí Ligye cenu a neuzavíratelný sáček. “Hodila by se uzavíratelná plastová dóza,“ doporučuje. Také Danca, podobně jako mnohé další maminky by uvítaly vhodnější uzavíratelné balení Sunaru. Vyhovovala by jim plastová dóza s víčkem, nebo alespoň uzavíratelný sáček. Sáčků by pak případně mohlo být více v balení, aby byly vhodné i na cestování s menším množstvím prášku.

Spokojená je Maxiking: „Skvělá chuť, žádné alergie. Dříve jsme měli trápení s alergiemi na umělé mléko a s tímto jsme spokojeni. Suprově se rozpouští a synovi moc chutná.“ Dobrou zkušenost má i Eliska: „Malému moc chutná a nemá problémy, jako je nadýmaní nebo průjem. Všem vřele doporučuji vyzkoušet, není to umělá chuť, jako u ostatních umělých mlék.“ Podle Ito Sunar ve srovnání s ostatními mléky nemá konkurenci. Také Noumina ocenila dobrou chuť: „Malému se zlepsila i stolice.

Sunlight, podobně jako mnoho dalších maminek má však jednu výhradu ke složení Sunaru: „Vynechala bych palmový olej.“ Podle Lucik není Sunar tolik sladký jako jiná umělá mléka, pozitivně hodnotí i pevnější sáčky a odměrku: Delší odměrka je nyní super, stará modrá odměrka se mi vždy ztratila někde v sáčku.“

Věrná Sunaru premium 2 zůstane po dobré zkušenosti Ewik: „Malý se budil jen jednou v noci, napapal se a pak spinkal až do rána. Za mě a malého mohu všem doporučit“ Kladně hodnotí Sunar 2 i Minisek: „Vyzkoušeli jsme už několik značek, ale Sunar překvapil a opravdu chutná, bříško nebolí a po chvíli je flaška prázdná. Malého netrápí ani ublinkávání, se kterým jsme u některých mlíček měli problém. Budeme doporučovat,“ dodává.

 

Se Sunarem premium 3 od 12 měsíců měly maminky podobně dobré zkušenosti ohledně chuti, snadné přípravy, složení mléka a jeho bezproblémové trávení. Upozorňovaly na tytéž výhrady ohledně balení, vyšší ceny a přítomnosti palmového oleje. „Ve složení lze nalézt palmový olej. U premium řady bych čekala i premiové složení bez podobných složek, které pro člověka, natož pro malé dítě, nepředstavují vůbec nic dobrého. O vlivu na životní prostředí ani nemluvě,“ vyjádřila se k tomuto bodu Anyyzek, která je jinak se Sunarem spokojená: „Mléko tolik nepění, což je velmi pozitivní, dobře se rozpouští, nezanechává na dně hrudky. Synovi chutná mnohem více, než jeho dosavadní mléko. Tráví ho bez problémů.

Také dcerce DeniEli Sunar premium 3 chutnal: „Spotřebovali jsme cele testovací balení. Nedělá hrudky, krásně se rozpouští. Pro nás je nevýhodou jen vysoká cena, oproti umělému mléku, které běžně používáme.“ Spokojená se Sunarem 3 je p.s.sluníčko: „Malé moc chutnal a dobře ho i trávila. Žádné nafouknuté bříško, žádné bolení. Takže za mě paráda. Navíc se moc dobře rozpouští a chuťově je lahodný.“ Také Sonulik ocenila dobrou rozpustnost a chuť mléka: „Chuť je velice podobná mateřskému mléku. Zkoušeli jsme přejít z kojení na umělé mléko, ale zatím u žádného mléka nefungovalo. Sunar malé chutná a už nekojím.“

Luccinka má výhrady k vysoké ceně: „Za tuto cenu bych očekávala kvalitnější zpracování balení a ocenila bych, kdyby mléko neobsahovalo palmový tuk. Z tohoto důvodu nemám potřebu přecházet z dosavadního Sunaru Complex, protože mi celkové tyto dva produkty přijdou dost podobné, ale za dost odlišnou cenu,“ uzavírá. , Také podle Kacenky je Sunar premium chuťově srovnatelný se Sunarem complex: „S výrobky Sunaru jsme celkově moc spokojení. Líbila by se mi ale dóza nebo uzavíratelný sáček. Cenově je premium trochu dražší, z toho důvodu je pro nás complex asi přijatelnější.“

Podle Ginger se Sunar premium mnohem lépe se rozpouští, má příjemnou vůni a synovi prý moc chutná. „Že není sáček uzavíratelný mi nevadí, neboť mléko přesypávám do plechové dózy.“ Stejně si poradila i Alahatl: „Sáček jsme přesypali do dózy, kam dáváme mléko běžně, tak nám tento způsob balení nevadí. Třeba by pomohla reklamní kampaň, kde by se dávala ke dvěma balením dóza zdarma,“ navrhuje jednoduché řešení.

 

Všechna hodnocení Sunar premium 2 a Sunar premium 3

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lenka.dobby
lenka.dobby 8. 3. 2019

My mame skvele zkusenosti s Medvidky na imunitu od https://www.sambucol-shop.cz

Odpovědět
avatar
Jarmila Horáčková 17. 5. 2017

U nás doma se velice osvědčil a určitě doporučuji dále.

Odpovědět
Jessina82
Jessina82 26. 8. 2016

Mému malému taky moc nechutnal, tak jsem z něho upekla koláč.

Odpovědět
bix
bix 25. 8. 2016

Odpovědět
rmarci
rmarci 23. 5. 2016

Vyzkoušela jsem ale synkovi nechutnal

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 786
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.