Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 18. 5. 2017
Líbí se mi

Sladěné přírodní suroviny dodají tělu to, co nám v běžné stravě často chybí. Vyzkoušejte LaVitu

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 18. 5. 2017
Líbí se mi
Sladěné přírodní suroviny dodají tělu to, co nám v běžné stravě často chybí. Vyzkoušejte LaVitu

Sladěné přírodní suroviny dodají tělu to, co nám v běžné stravě často chybí. Vyzkoušejte LaVitu

Většina z nás ví, jak by měl vypadat zdravý životní styl, v každodenním shonu na něj však často zapomínáme. Sedavé zaměstnání, stres, špatná strava. Jen málokdo z nás opravdu sní pět doporučených porcí ovoce a zeleniny denně. Nedostatek vitálních látek se pak podepisuje na našem výkonu, soustředění a celkovém zdraví. Chybí nám síly, jsme unavení, bez energie. Doplnit potřebné přírodní vitální látky pomůže i v této uspěchané době koncentrát LaVita, který můžete mít vždy po ruce.

Bez kvalitní stravy nebude náš organismus dobře fungovat, a to po stránce fyzické i psychické. Přesvědčujeme se o tom každý den. Trápí nás stres, tlak na výkon, nedostatek pohybu, znečištěné životní prostředí, průmyslové zemědělství a jednostranná výživa. Místo zdravé stravy často ve spěchu sáhneme po průmyslově vyrobených hotových jídlech a rychlém občerstvení, přestože víme, že bychom neměli.

Takové jídlo nám však nedodá téměř žádné vitální látky, pouze velké množství prázdných kalorií. Samotný cukr dnes představuje 18 % denního příjmu kalorií, alkohol 8 % a tuky, především ty živočišné, dokonce 38 %. Máme naopak velký nedostatek potřebné vlákniny a mastných kyselin. LaVita nabízí způsob, jak tyto nedostatky ve stravě snadno doplnit.

V jedné lžíci všechny látky pro zdraví

LaVita je plnohodnotná tekutá výživa a optimální doplněk k dnešní běžné stravě a moderním životním návykům. Koncentrát se od roku 1999 vyrábí v Německu a obsahuje jedinečnou kombinaci 70 pečlivě vybraných a perfektně sladěných přírodních surovin, které se vzájemně doplňují a podporují.

Základ tvoří ovoce, zelenina, byliny a rostlinné oleje doplněné o další komplexní přírodní produkty. Podstatná je také úplná vyzrálost všech surovin, protože velká část vitálních látek v rostlinách vzniká až v konečné fázi jejich zrání.

Mnoho z nás žije v trvalém napětí, což se může po určité době negativně projevit na našem zdraví a psychickém vyčerpání. Pokud tělo zásobíme potřebnými vitálními látkami, posílíme svou imunitu, zlepší se naše výkonnost, zpevníme svaly, ale i nervový systém. LaVita prospěje každému, kdo je zatížen například i kouřením, konzumací alkoholu, koho trápí chronické onemocnění, užívá léky. Potřebné síly dodá i vrcholovým sportovcům, prospěje při hubnutí, dietách, ale i v těhotenství.

Stačí zamíchat a užít si ovocnou chuť

Stačí denně jednu polévkovou lžíci (10 ml) LaVity rozmíchat v 50 až 100 ml neperlivé vody a vypít. Zamíchat ji ale můžete i do jogurtu nebo müsli. Chutná dobře po ovoci. Díky tekuté formě jsou veškeré výživné látky tělem snadno přijímány, což potvrdily i vědecké studie. 

LaVitu můžete využít také jako ozdravnou kúru. Dávkování záleží na vašem individuálním stavu a na zatížení organismu, osvědčené je užívání 2 x 10 ml LaVity denně po dobu tří měsíců. Během této doby se v lidském těle obnoví převážná část buněk, které jsou optimálně zásobeny. Pro udržení tohoto stavu pak obvykle stačí 10 ml LaVity denně.

LaVita pozitivně působí na imunitní systém, psychiku, koncentraci, ale její účinky poznáte i na kůži, kvalitě vlasů a nehtů. Nebudete se cítit unavení, ale plní energie. Vyzkoušejte a uvidíte.

 

Vyzkoušejte LaVitu a dejte nám po třech měsících užívaní vědět, jak se cítíte!

Zapojit se můžete i do testování

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 9. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 1. 7. 2017

skvělé

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 30. 6. 2017

zajímavý produkt

Odpovědět
sipeji
sipeji 29. 6. 2017

škoda že jsem nemohla testovat, velmi mě láká

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 660
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.