Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Rychlý pomocník v domácnosti: Ničí bakterie a perfektně čistí

Líbí se mi
Rychlý pomocník v domácnosti: Ničí bakterie a perfektně čistí

Rychlý pomocník v domácnosti: Ničí bakterie a perfektně čistí

Parní mop Vileda je pomocník, který by v domácnosti ocenila každá z nás. Osm testerek mohlo kvality tohoto pomocníka vyzkoušet. Jak dopadl v testování? Přečtěte si jejich zkušenosti a jak se jim s tímto mopem pracovalo. 

Parní mop Vileda doporučuje 89% žen.

O produktu:

Jedná se o parní mop, který využívá k úklidu horkou páru. Bez potřeby použití chemikálií, postačí jen čistá voda. Množství páry si nastavíte dle potřeby. Jedná se o novou metodu úklidu s horkou párou, která zabíjí až 99,9% bakterií. Vhodné pro všechny typy podlah (i koberce). Trojúhelníkový tvar umožní snadný úklid v rozích.


Splnil Parní mop Vileda vaše očekávání? Jak se vám s ním uklízelo?


Testerky ocenily trojúhelníkovou hlavu mopu, ale  při manipulaci jim překážel krátký kabel. Jak říká Danke: "Trojúhelníková hlava mopu se dostane opravdu do každého rohu. Mop je lehoučký a skladný. Jediná jeho nevýhoda je kratší elektrokabel. Máme 8 metrů dlouhou chodbu a tak jsem ho musela přehazovat do několika zásuvek - pak jsem to vyřešila prodlužovačkou. Každopádně mop je super pomocník a budu ho pořizovat dceři k Vánocům." Marasto také oceňuje příslušenství jako nástavec na koberce a trojúhelníkovou hlavici: "Byla jsem ráda, že má mop nástavec i na koberce. Těch mám nejvíc a čištění s mopem bylo velice příjemné. Otočná trojúhelníková hlavice je velmi praktická."

Michaela3 oceňuje využití mopu na různé povrchy: "Máme různé druhy podlah i koberce. Vše mop zvládl na jedničku s hvězdičkou. Kdo ještě váháte s koupí, tak doporučuji, je to velký pomocník a ušetří vám čas."  Pozitivní zkušenost  má i Hale, která si pochvaluje, že nemusí přidávat čistící prostředky a snadno se zbaví bakterií v bytě: "Voda se rychle nahřeje a páru lze redukovat vlastním nastavením. Je úžasné, že není potřeba používat žádné čistící prostředky - stačí pouze voda/pára, která zaručí zneškodnění bakterií." A Ivaiv doplňuje: "Steam mop Vileda s kabelem je opravdu účinný v zabíjení bakterií silnou párou. Nejvíc ho uplatním na koberce, protože je to způsob, kterým po vyluxování zničím bakterie díky páře." A také se jí líbilo, že má pohodlně nastavitelnou rukojeť: "Má polohovatelnou rukojeť a dá se s ním dostat všude díky trojúhelníkovitému tvaru mopu. Jediné, co mi trochu vadilo, že před použítím mopu je třeba vyluxovat: "Nejdřív se musí zamést a poté můžu vytírat, což není moc efektivní."

Danusch se líbilo jednoduché uvedení přístroje do provozu: "Mop je lehký a šel sestavit celkem bez problémů. Po naplnění nádržky vodou a uvedení mopu do provozu však přístroj začal rámusit, došla voda, ale červená kontrolka svítit nezačala." Jako velké pozitivum je ničení baktérií, na čemž se shodly všechny testerky včetně Otty: "Je úžasné, že není potřeba používat žádné čistící prostředky (stačí pouze voda). Trojúhelníková hlava mopu se dostane opravdu do každého rohu. Celkově mohu určitě doporučit. Jen kdyby mohl být o trochu delší kabel a to že se před samotným vytíráním musí vyluxovat. "

Na všechna hodnocení a zkušenosti se podívejte zde.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
benca
benca 21. 12. 2015

to by sa zislo

Odpovědět
Věra3
Věra3 21. 12. 2015

Mam kočku tak jsem nad tím uvažovala

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 21. 12. 2015

máme doma staršího brášku k tomuto přístroji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 788
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.