Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 12. 2015
Líbí se mi

Rozzářené dětské oči: Mlsání a hraní dovoleno

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 6. 12. 2015
Líbí se mi
Rozzářené dětské oči: Mlsání a hraní dovoleno

Rozzářené dětské oči: Mlsání a hraní dovoleno

Šedesát z vás si se svými dětmi hrálo a zároveň ochutnávalo PEZ figurky Peanuts a Minions s ovocnými štangličkami. A jak vám ovocné štangličky chutnaly?

PEZ figurky Peanuts a Minions s ovocnými štangličkami doporučuje 97% žen.

O produktu:

Systém „Mlsej a hraj si“ je u dětí velmi oblíbený a celosvětově ozkoušený. PEZ štangličky jsou bonbóny s ovocnými příchutěmi, barveny přírodními výtažky z rostlin a bylin. Dávkovače bonbónů jsou vyráběny ve formě figurek a u dětí jsou velmi oblíbené i jako hračky. Figurky představují postavičky z dětských filmů a pohádek. Sortiment figurek je několikrát ročně obměňován. V současné době jde o Peanuts a Minions. Náplně do figurek můžete dostat v různých baleních (i dárkových) se čtyřmi různými příchutěmi: jahodová, pomerančová, malinová nebo třešňová. Pro toho, kdo před sladkou dává přednost kyselejší chuti, jsou přichystány štangličky Sour Mix.

Maminkám se bude líbit, že budou mít spokojené děti, které se nebudou přejídat sladkostmi, protože bonbónky jsou malé, křupavé a dlouho chutnají. Pomocí dávkovače se sladkost odměří a navíc se s ním děti zabaví. To je spokojenost na obou stranách.

Jak jste byly se ovocnými štangličkami a figurkami PEZ spokojené?

Testování figurek a bonbónků si užily hlavně děti. A z pozorování reakcí můžeme říci, že figurky a bonbónky děti nadchly. Velmi je oslovily figurky v podobě postaviček z dětských filmů. Dětské nadšení vyjadřuje ve svém hodnocení Marta2: „Pez je nejen hračka, tak i sladkost. Moje dcerka je miluje. Hraje s nimi divadlo a při tom ujídá chutné bonbóny. Také obdržené postavičky jsou v momentální chvíli IN, jelikož jsme byli na obou filmech v kině Mimoň i Snoopy. Určitě je to jedna z mála sladkostí, co mi zas tak nevadí, že malá jí.“ Podobnou zkušenost má většina testerek. Figurky jako hračka u dětí uspěly a oslovily je.

A co příchuti bonbonků? „Už jsme s nadšením očekávali s dcerkou tento balíček a nezklamal nás. Dva zásobníky na PEZ kokinka dceru nadchly a všechny druhy bonbonků byly moc chutné, pomeranč trochu kyselejší, ale vůbec to nevadilo. Zásobník jde lehce ovládat, dcera se to hned naučila. Určitě ještě do zásoby přikoupíme.“ shodují se při testování muff i lištička. O jednoduchém ovládání a snadném plnění hovoří i somalkyne: „Figurky PEZ jsou u mých dětí velice oblíbené, takže i z nových figurek, které jsme pro testování obdrželi, byly nadšené. Já oceňuji především to, že bonbónky nejsou barveny uměle. Jednoduché dávkování i pro menší děti. Cenově velice příznivé jak figurky, tak náplně.“ S tím souhlasí většina testerek i Jenny1. Možná ještě více by testerky ocenily, aby bonbónky byly slazeny jen hroznovým cukrem.

Že figurky a bonbónky PEZ mají dlouholetou tradici potvrzuje i Alkafialka: „Velké nadšení z obou figurek. Znám to ze svého mládí. Motivy jsou krásné, děti lákají. Dávkovač je tak akorát. Balíček bonbónů vždy na jeden zátah. Dávkovač se dobře doplňoval, manipulace dobrá. Zvládnou to i menší děti. Příchutě vynikající. Vedla višen.“

Bonbónky a figurky jsou určeny dětem od tří let, ale že manipulaci s nimi zvládnou i menší děti, dokládá marketka.k: „Děkujeme za možnost testování bonbónků PEZ. Naše rok a půl stará dcera se naučila říkat "bonbón", ale moc jí tím neládujeme. Moc se jí líbí figurka s Mimoňem, chodí s ní neustále kamkoliv. Taky moc chutnají mně i manželovi a ještě pořád jich máme dost. Doporučujeme bonbónky PEZ všem a ještě jednou děkujeme.“

Celkově testování dopadlo výborně a maminky říkají: Mlsání a hraní dovoleno.“

Všechna hodnocení naleznete ZDE.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Nataša Zabloudilová 18. 2. 2020

Jéé, naše malá takovéto figurky také sbírá. Celkově má velmi ráda různé figurky. Teď nedávno jí dokonce manžel nechával nějaké dělat na 3D tiskárně. Sám je navrhl a následně je nechal vytisknout u https://www.sharplayers.cz/zakazkovy-3d-tisk/

Odpovědět
megan1
megan1 7. 3. 2016

Odpovědět
benca
benca 7. 12. 2015

my mame take mickey mouse, a kitty

Odpovědět
Amanda
Amanda 6. 12. 2015

Jo, znám uz z detstvi, je to věčné

Odpovědět
Věra3
Věra3 6. 12. 2015

Tak to kupuji rada máme toho už docela dost

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 332
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.