Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 6. 2016
Líbí se mi

Relax s chutí máku a ořechů! Naplňte si léto sladkým pokušením

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 6. 2016
Líbí se mi
Relax s chutí máku a ořechů! Naplňte si léto sladkým pokušením

Relax s chutí máku a ořechů! Naplňte si léto sladkým pokušením

Léto je v plném proudu, rtuť teploměru leze tryskem nahoru a začíná nový čas dlouhých večerů, nenadálých setkání, výletů a změn denního režimu. Chodit dlouho spát, užívat si venku co to jde a málo vařit. Kdo by chtěl v létě trávit čas u plotny a vyvařovat několikachodové menu? My ne. Maso na grilu, rychlý zeleninový salát, sem tam nějaká bublanina, ovocný dortík a je to. Ovoce a zeleniny kolem nás vzrůstá mnoho a ještě víc, ale sem tam se vkrade i chuť na něco dobrého, sladkého, makového… chtělo by to pekaře.

Odpolední siesta s mákem a ořechy

Je vaším každodenním rituálem odpolední káva? Zářným příkladem je můj táta. Jeho odpolední káva se nikdy, už hodně dlouho let, neobejde bez něčeho sladkého k zakousnutí. I teď, když se domů vracím jen tak na kukačku, vždy najdu ve spíži něco sladkého. V oblibě je teď u nás Ze srdce sladký Twister od Penamu.  Maková nebo ořechová náplň dokáže vykouzlit na jazyku lahodný chuťový požitek. V mžiku se po něm vždy zapráší.

 

Sladká tečka musí být

O víkendu žádný problém. Na stole voní pečený koláč, po kterém se však zapráší do nedělního rána.  Týden před námi a sladká tečka nikde. Chcete si po náročném pracovním dni dopřát ke kávě nebo čaji něco jedinečného? Jistě uvítáte nový Ze srdce sladký Závin od Penamu. Kvalitní poctivá náplň, ořechová nebo maková a pravidelné zavinutí vás mile překvapí. Bohatší vylepšená receptura a výborná chuť promění obyčejný den ve svátek. A už to zase myslí a nápady se hrnou.

  

                 

Svačinu k rybníku a na piknik v přírodě

Užíváte si rádi chvilky klidu v přírodě, pěkně u vody, na malé mýtince pod hradem? Není nic jednoduššího než rozprostřít deku a udělat si malý piknik. Sladkou společnost vám může dělat Ze srdce sladká Brioška od Penamu, která vám svou sladkou chutí a jemností zpříjemní každé pohoštění. Obsahuje vysoké množství másla a díky vylepšené receptuře si na ní určitě všichni pochutnají. Do piknikového koše také přibalte Ze srdce sladký Závin od Penamu a nic vás nepřekvapí. Jediné, co budete řešit, zda makový nebo ořechový? Jak těžká volba. 

   

Víte, jak je náročné psát o jídle a to ještě sladkém. V hlavě se vám honí jen jedna myšlenka. Něco bych si dala… Hledáte inspiraci na lehké svačinky, bezlepkové pečivo či řešíte, jak zatočit s kily, ale i mlsat? Mrkněte na Penam. I naše testerky si užívaly sladké pokušení, podívejte, jak jim makový twister osladil život.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 7. 7. 2016

mám pečivo Penam moc ráda

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 7. 2016

penam občas koupím, ale mám raději domácí pečivo...a oříšky nejím

Odpovědět
JanaV
JanaV 4. 7. 2016

Penam kupujeme od toasťáku po sladké

Odpovědět
jijina
jijina 3. 7. 2016

Od Penamu občas kupujeme

Odpovědět
lemur
lemur 2. 7. 2016

Mám ráda sladké, je to moc dobrá svačinka ke kávě.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 481
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.