Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 21. 6. 2016
Líbí se mi

Pomocníci v naší domácnosti, na které nemusíte ani sáhnout. Vyzkoušejte!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 21. 6. 2016
Líbí se mi
Pomocníci v naší domácnosti, na které nemusíte ani sáhnout. Vyzkoušejte!

Pomocníci v naší domácnosti, na které nemusíte ani sáhnout. Vyzkoušejte!

Když se podíváte po své domácnosti, už teď je plná vymožeností, které vám usnadňují život. Ráno probuzeni mobilem, káva uvařená v rychlovarné konvici, šup tousty z topinkovače, ranní zprávy v televizi, vlasy fénem načesané, nastavený alarm domu, auto připravené k odjezdu a bránu zavíráme dálkovým ovládáním. Technika vládne světem a naším životem. Už jsme si zvykli a za tu, která našim životům pomáhá, ať už v jakékoliv oblasti, děkujeme. Ale jak už si všímal Karel Čapek, svou pozornost zaměřme na techniku, která nám bude pomáhat. Například ušetřit čas a věnovat ho svým blízkým.

 

Návštěva, domácí grilování, párty…  doma se člověk cítí nejlépe, a proto pozvat přátele domů je to nejjednodušší, ale na úklid trochu náročnější. Umýt okna, vysát, připravit jídlo a zase uklidit. Když čekáme návštěvu, jó, to by se měl dům lesknout jako klícka. Co by si pak o nás pomysleli?  Tady přenechme práci pomocníkům a věnujme se přípravě lahodného pohoštění.

A jdeme uklízet, roboti!

Čistá okna dokážou vzhled domu či místnosti proměnit  o sto stupňů. A bydlíte-li v místech, kde se hodně práší, či máte malé děti, chlupaté mazlíčky, okna jistě nemyjete jen dvakrát do roka. Řekněme si o pomoc našim malým robotům. Na malá, ale hlavně na velká okna můžeme využít robotické čističe oken.  Zapnete a o lesklá okna se postará robotický čistič s jemnými utěrkami  z mikrovlákna. Zvládne vyčistit i dlaždice, okna, výlohy i skleněné výplně dveří.

    

A co ta podlaha? Okna se blyští, občerstvení již máte hotové, ale ještě se musíte připravit a hlavně vysát podlahu. Co dřív? Vy se jděte „načančat“ a úklid podlahy svěřte, no komu jinému než robotovi. Stačí zapnout program na ovladači u robotického vysavače CleanMate a všechny drobky, chlupy od psů a jiné domácí nečistoty se schovají do těla tichého pomocníka.

                              

No a máme uklizeno, návštěva může přijít. Můžete jít připravit gril... Zděsili jste se trochu, jak zůstal špinavý po vaší minulé grilovačce. Vaši tepovou frekvenci sníží malý šikovný Grillbot. Čistí sám a perfektně. Důkaz, jak jsme robota vyzkoušely na vlastní kůži, vám to potvrdí. To, že se stal robot skvělým pomocníkem při grilování, mohou potvrdit i naše testerky ve svém testování.

 

Já, té technice děkuji a svého robota mám už doma. A opravdu mi šetří hlavně ten čas. A co vy, který robot si najde místo ve vaší domácnosti?

Chcete mít čistou, trendy a pohodovou domácnost? Různé tipy a doporučení najdete v rubrice Domácnost a hobby.

Ze starého nové

I takto může vypadat panelový byt

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
KamilaK
KamilaK 17. 2. 2017

to jsou věci

Odpovědět
benca
benca 27. 6. 2016

parada

Odpovědět
lemur
lemur 24. 6. 2016

Hodil by se mi robotický vysavač i čistič oken.

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 24. 6. 2016

roboticky vysavac je moj zatial nesplneny sen

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 6. 2016

robotický vysavač by se mi hodil, máme všude plovoucí podlahy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 489
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.