Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 8. 2015
Líbí se mi

Pavlínka pokračuje v testování produktů Jeunesse

Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Jitka | ex ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 8. 2015
Líbí se mi
Pavlínka pokračuje v testování produktů Jeunesse

Pavlínka pokračuje v testování produktů Jeunesse

Být mladší a krásnější je asi snem každé z nás. Čím jsem starší, tím raději experimentuji a zkouším nové anti aging krémy i procedury.  Už je to skoro měsíc, kdy jsem natočila své první testovací video, při kterém jsem vyzkoušela jeden z produktů firmy Jeunesse - Instantly Ageless - krém na vrásky, který funguje okamžitě. Tento produkt mne opravdu baví a má ode mne jedničku s hvězdičkou.  Výsledek je totiž vidět do 2 minut. Po nanesení se pleť okamžitě vypne, rozzáří, zmizí i kruhy pod očima. Navíc je zabalen do malých ampulek, které se vejdou do sebemenší kosmetické taštičky. Což se hodí nejen při cestování. Efekt vypnuté pleti sice vydrží několik hodin, ale při svém workoholismu, kdy pracuji 14 hodin denně, jsem nanášela krém dost často v odpoledních nebo večerních hodinách. A výsledek? Byl vidět! Každý den se mne někdo zeptal, jak bylo na dovolené, že vypadám skvěle a odpočatě (no, dovolená zatím nebyla, nevadí, hlavně že vypadám dobře). 

Druhým výrobkem, který byl v „omlazující krabičce“ bylo buněčné obnovující sérum Luminesce. Séra s anti-aging efektem již nějakou dobu používám, takže po měsíci používání Luminesce séra není z mého pohledu efekt tak viditelný, jako u výrobku Instantly Ageless – krému na vrásky. V každém případě byla pleť po séru dobře hydratovaná a mám pocit, že pigmentová skvrna, která mne dost štve, zesvětlala, takže již nemusím pod make-up používat korektor. Věřím, že při dlouhodobém používání by byl efekt obnovujícího séra vidět ještě více. Tak se těším. 

Třetími výrobky byly sáčky Reserve. Ty mne zajímaly i z odborného hlediska. Vliv výživy na zdraví člověka je „můj chleba“. A je mi více než jasné, že sebelepší krém ani sérum při špatných stravovacích návycích a nedostatečném přísunu všech živin, vitamínů a minerálních látek nefungují tak skvěle, jako když je organismus respektive každá buňka těla (i buňka kůže) dobře vyživována. Gel jsem si dala vždy před snídaní a druhou porci v odpoledních hodinách.  Mile mne překvapilo složení i chuť sáčků. Složení skvělé – antioxidanty, anthokyany a esenciální mastné kyseliny. Tyto látky přispívají ke zdravé a pružné pokožce a procesům nutným k omlazení. I přes příjemnou nasládlou chuť málo sacharidů a jen 13 kalorií v jedné porci. Z odborného i praktického hlediska je skvělá podoba jednoporcového balení a gelu. Oproti tabletám se gel lépe vstřebává a mohla jsem si vzít s sebou na cesty či chatu jen potřebné množství. Chuť je příjemná, lehce nasládlá, osvěžující – bohužel, nedokáži přesně popsat čemu je podobná – prostě směs červených a fialových plodů ovoce (borůvky, višeň, granátové jablko, hroznové víno…).

Tak až vy Reserve gel ochutnáte, napište mi, které ovoce vám gel nejvíce připomíná. Vaše poznatky mne zajímají a těším se na ně.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 22. 6. 2020

Odpovědět
Dana Cvengroschová Jeunesse

Ak máte záujem o vzorky, napíšte mi na dana@sgo.sk alebo si ma pod mojim menom nájdite na FB.

Odpovědět
Kat007
Kat007 18. 5. 2016

Je možno si tedy na FB napsat?

Dana Cvengroschová Jeunesse

Dámy, tieto produkty už používam 4 roky a nedám na ne dopustiť. POZOR však na podvodníčku Asoloniu, ktorá sa do našej spoločnosti zaregistrovala podvodom!!!

Odpovědět
gustawka
gustawka 22. 10. 2015

perfektní

Odpovědět
katnyss
katnyss 21. 10. 2015

pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 651
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.