Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 20. 3. 2017
Líbí se mi

Parazité v našem těle, nezvaní hosté, kteří mohou ohrozit zdraví

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 20. 3. 2017
Líbí se mi
Parazité v našem těle, nezvaní hosté, kteří mohou ohrozit zdraví

Parazité v našem těle, nezvaní hosté, kteří mohou ohrozit zdraví

Parazité v našem těle? O této problematice se hovoří poměrně málo, přesto se může týkat každého z nás. Parazity označujeme houby, viry, červy, plísně a jiné cizopasníky, kteří se zabydleli v našem organismu. Jak poznáme, že zrovna nás se to týká a jak s tím bojovat?

Jaké mohou být příznaky?

Parazity odhalíte jen stěží. Nicméně mezi výstražné symptomy patří dlouhodobé průjmy, bolesti břicha, hlavy, dýchací obtíže, zvýšená únava, podrážděnost, neklid, alergie, poruchy spánky a oslabená imunita. Pokud máte jakékoliv podezření na parazity, zajděte k lékaři. Nicméně existují cesty, kterými můžete výskyt parazitů ve svém těle značně eliminovat.

Cokoliv máme rádi, mají rádi také

Parazity nechytáme jen v exotických zemích. Můžeme je získat od domácích zvířat, ze syrové stravy, špatně umytého ovoce či zeleniny, ale také častou konzumací kynutého těsta a mouky, mléka, bílého cukru a prostřednictvím některých léků. Parazité pronikají do sliznice střev, produkují jedovaté látky a zamořují náš organismus nebezpečnými toxiny.

Jaká je prevence?

Můžeme se parazitům vůbec nějak bránit? Určitě je vhodná prevence. Zkuste se vzdát tepelně neupravených potravin. Rozhodně nekonzumujte potraviny prošlé. Ovoce a zeleninu důkladně omyjte. Pozor si dejte také na časté mytí rukou, které je nezbytné. Vyhýbejte se vodě z podezřelých zdrojů (to platí především na dovolené). Veďte ke správným hygienickým návykům také své děti. A samozřejmě udržujte čistotu, pokud máte domácí zvířata.

Zkuste detoxikaci organismu

Jak s parazity bojovat? Velmi účinné je vyzkoušet přírodní detoxikační prostředky. Mezi oblíbené bylinky patří cibule kuchyňská, tykev obecná, tymián, anýz, kmín a skořicovník. Velká část z těchto bylinek patří mezi běžnou součást naší kuchyně, tak jen stačí zvýšit jejich konzumaci. Ovšem nikdy nemáte jistotu, že je konzumujete v dostatečném množství.

Vyzkoušet můžete také doplňky stravy, které působí proti parazitům ve formě tabletek. Vyzkoušely jsme přípravek Wurm-Ex a rozhodly se jej testovat. Proč právě tento produkt? Protože obsahuje látky, jež se významně podílejí na detoxikaci organismu. Detoxikační proces probíhá v celém těle. Přípravek Wurm-Ex přispívá k přirozené obraně těla, podporuje imunitu, působí protizánětlivě a protinádorově. Při pravidelném užívání přípravku by mělo dojít také k redukci váhy.

Jaké byly ohlasy při testování?

Abychom se přesvědčily o účincích produktu Wurm-Ex, vložily jsme jej na testování. Zájem byl skutečně veliký a ohlasy rozmanité.

Ženy oceňují především to, že přípravek je na zcela přírodní bázi. „Tablety se dobře polykaly“, říká testerka Kateřina94. „Tabletky jsem užívala podle návodu a mam dobrý pocit, že jsem udělala pro své tělo správnou věc“, pochvaluje si uživatelka s přezdívkou Bobeš.

Většina testerek se však shoduje na tom, že není možné poznat výsledky léčby. Jitka86 k tomu říká, „žádné změny jsem nepociťovala, velké plus je však přírodní složení“.

Jaké jsou plusy a mínusy?

+ přírodní složení

+ jednoduché užívání

- výsledky léčby nelze poznat hned

- k úbytku váhy u většiny testerek nedošlo

Zajímá vás, jak dopadlo testování a jaké jsou názory ostatních testerek? Více se dočtete ZDE.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

super, zajímavé

Odpovědět
ruby
ruby 20. 5. 2017

Odpovědět
sonamik
sonamik 19. 5. 2017

Zajímavý přípravek

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 20. 3. 2017

No proč ne..

Odpovědět
Ovace
Ovace 20. 3. 2017

Zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 321
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.